Чемпіонат області з міні-футболу 2014/15 (календар, результати)

0

Для участі у І Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу 2014/15 заявилося 48 команд.

 

Це повторення рекорду минулого Відкритого Чемпіонату Чернівців з міні-футболу, який тепер «переріс» у Чемпіонат області.

Попередні рекорди: 48 команд (сезон-2013/14), 46 команд (сезон-2012), 45 команд (2012/13), 44 команди (сезон-2011).

 КАЛЕНДАР ІГОР

Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу 2014-2015 рр.


місце проведення: штучний майданчик КСОП «Буковина»

 

I тур 13.12.(субота)  група «А»

1.        13.12            9.00        «Університет» – «Роша-2» – 6:2

2.        13.12            9.50        «Динамо» – «Аматор» – 5:2

3.        13.12            10.40      «Фазенда» – «Золота Скеля» – 1:5

4.        13.12            11.30      «Геометрія-Дрім-Тім» – «Валабі» – 2:3

 

I тур 13.12.(субота)  група «В»

5.        13.12            12.20      «Урожай» – «Буко-93» – 6:3

6.        13.12            13.10      «Хімзавод» – «Якобс» – перен. на 17.01.15

7.        13.12            14.00      «Фармабук-Глорія» – «Рокитне» – 7:4

8.        13.12            14.50      «Форвард» – «Клішківці» – 4:0

 

I тур 14.12. (неділя)  група «С»

9.        14.12.           9.00        «Апекс» – «Вікторія» – 3:3

10.      14.12.           9.50        «Олімпія» – ЦСКА – 2:1

11       14.12.           10.40      «Політех – БДФЕУ» – «Красна-Чудей» – 3:3

12       14.12.           11.30      «Мамаївці» – «Маяк» – 2:7

 

I тур 14.12. (неділя) група «Д»

13       14.12.           12.20      «Патріот» – «Топорівці» – 3:5

14       14.12.           13.10      «Шишківці» – «Буковина-98» – 9:2

15       14.12.           14.00      «Дрім-Тім» – «Лідер» – 2:0

16       14.12.           14.50      «Смайл» – «Фаворит» – 7:2

 

I тур 20.12. (субота) група «Е»

21       20.12            12.20      «Енергетик Буковини» – «Педколедж» – 6:0

22       20.12            13.10      «Кіцмань» – «Колос» (Новоселиця) – 3:5

23       20.12            14.00      «Васловівці» – «Маяк-1» – 3:3

24       20.12            14.50      «Борівці» – «Дорошівці» – 0:6

***

I тур 20.12. (субота) група «F»

21       20.12            12.20      «Енергетик Буковини» – «Педколедж» – 6:0

22       20.12            13.10      «Кіцмань» – «Колос» (Новоселиця) – 3:5

23       20.12            14.00      «Васловівці» – «Маяк-1» – 3:3

24       20.12            14.50      «Борівці» – «Дорошівці» – 0:6

I I тур 21.12.(неділя)  група «В»

25       21.12            9.00        «Форвард» – «Урожай» – 1:1

26       21.12            9.50        «Буко-93» – «Хімзавод» – 2:1

27       21.12            10.40      «Якобс» – «Фармабук-Глорія» – 0:13

28       21.12            11.30      «Клішківці» – «Рокитне» – 3:3

 

I I тур 21.12.(неділя)    група «А»

29       21.12            12.20      «Геометрія-Дрім-Тім» – «Університет» – 2:4

32       21.12            13:10      «Валабі» – «Золота Скеля» – 2:4

31       21.12            14.00      «Аматор» – «Фазенда» – 4:5

30       ?                   ?  «Роша-2» – «Динамо»

 

I I тур 27.12. (субота)  група «D»

33       27.12            9.00        «Смайл» – «Патріот» – 7:1

34       27.12            9.50        «Топорівці» – «Шишківці» – 1:7

35       27.12            10.40      «Буковина-98» – «Дрім-Тім» – 1:7

36       27.12            11.30      «Фаворит» – «Лідер» – 1:11

 

I I тур 27.12. (субота) група «С»

37       27.12            12.20      «Мамаївці» – «Апекс» – 1:13

38       27.12            13.10      «Вікторія» – «Олімпія» – 10:1

39       27.12            14.00      ЦСКА – «Політех – БДФЕУ» – 2:1

40       27.12            14.50      «Маяк» – «Красна-Чудей» – 5:2

 

2 тур 28.12. (неділя) група «F»

41       28.12            9.00        «Борівці» – «Енергетик Буковини» – 1:3

42       28.12            9.50        «Педколедж» – «Кіцмань» – 4:5

43       28.12            10.40      «Колос» (Новоселиця) – «Васловівці» – 4:1

44       28.12            11.30      «Дорошівці» – «Маяк-1» – 2:0

 

2 тур 28.12. (неділя) група «Е»

45       28.12            12.20      «Бульвар» – «Феміда» – 1:5

46       28.12            13.10      «Епіцентр» – «Сайгон» – 3:3

47       28.12            14.00      «Садгора» – «Роша» – 2:2

48       28.12            14.50      «Бест-Біла» – «Везувій» – 0:3

 

3 тур 10.01.(субота)  група «А»

49       10.01            9.00        «Динамо» – «Геометрія-Дрім-Тім» – 3:0

50       10.01            9.50        «Фазенда» – «Роша-2» – 3:2

51       10.01            10.40      «Золота Скеля» – «Аматор» – 1:3

52       10.01            11.30      «Університет» – «Валабі» – 4:1

 

3 тур 10.01.(субота)  група «В»

53       10.01            12.20      «Хімзавод» – «Форвард» – 1:3

54       10.01            13.10      «Фармабук-Глорія» – «Буко-93» – 1:1

55       10.01            14.00      «Рокитне» – «Якобс» – 7:0

56       10.01            14.50      «Урожай» – «Клішківці» – 3:1

 

3 тур 11.01.(неділя)  група «С»

57       11.01            9.00        «Олімпія» – «Мамаївці» – 5:4

58       11.01            9.50        «Політех – БДФЕУ» – «Вікторія» – 1:9

59       11.01            10.40      «Красна-Чудей» – ЦСКА – 9:2

60       11.01            11.30      «Апекс» – «Маяк» – 1:1

 

3 тур 11.01.(неділя)  група «Д»

61       11.01            12.20      «Шишківці» – «Смайл» – 3:0

62       11.01            13.10      «Дрім-Тім» – «Топорівці» – 1:0

63       11.01            14.00      «Лідер» – «Буковина-98» – 3:2

64       11.01            14.50      «Патріот» – «Фаворит» – 4:5

 

Перенесений матч 1 туру (група В), СК «Локомотив»

17.01.15 10:00           «Якобс» – «Хімік» – 0:16

 

3 тур 17.01.(субота)  група «Е»

65       17.01            9.00        «Сайгон» – «Бульвар» – 3:0

66       17.01            9.50        «Роша» – «Епіцентр» – 1:7

67       17.01            10.40      «Везувій» – «Садгора» – 9:1

68       17.01            11.30      «Феміда» – «Бест-Біла» – 3:4

III тур 17.01.(субота)  група «F»

69       17.01            12.20      «Кіцмань» – «Борівці» – 0:3

70       17.01            13.10      «Васловівці» – «Педколедж» – 5:3

71       17.01            14.00      «Маяк-1» – «Колос» (Новоселиця) – 4:1

72       17.01            14.50      «Енергетик Буковини» – «Дорошівці» – 0:0
 

Перенесений матч 1 туру

«Хімзавод» – «Якобс» – 16:0

 

IV тур 18.01.(неділя)  група «В»

73       18.01            9.00        «Урожай» – «Хімзавод» – 1:2

74       18.01            9.50        «Форвард» – «Фармабук-Глорія» – 5:1

75       18.01            10.40      «Буко-93» – «Рокитне» – 2:3

76       18.01            11.30      «Клішківці» – «Якобс» – 5:2

IV тур 18.01.(неділя)  група «А»

77       18.01            12.20      «Університет» – «Динамо» – 4:3

78       18.01            13.10      «Геометрія-Дрім-Тім» – «Фазенда» – 1:1

79       18.01            14.00      «Роша-2» – «Золота Скеля» – 1:8

80        18.01   14.50   «Валабі» – «Аматор» – 5:7

Пропущений матч 2 туру (група А)

24.01.15 «Локомотив»         «Роша-2» – «Динамо» – 0:8

 

IV тур 24.01.(субота)    група «D»

81       24.01            9.00        «Патріот» – «Шишківці» – 3:11

82       24.01            9.50        «Смайл» – «Дрім-Тім» – 1:3

83       24.01            10.40      «Топорівці» – «Лідер» – 2:5 ФОТО

84       24.01            11.30      «Фаворит» – «Буковина-98» – 1:5 ФОТО

 

IV тур 24.01.(субота)   група «С»

85       24.01            12.20      «Апекс» – «Олімпія» – 11:1 ФОТО

86       24.01            13.10      «Мамаївці» – «Політех – БДФЕУ» – 4:1 ФОТО

87       24.01            14.00      «Вікторія» – «Красна-Чудей» – 6:3 ФОТО

88       24.01            14.50      «Маяк» – ЦСКА – 9:1

 

 IV тур 25.01.(неділя)   група «F»

89       25.01            9.00        «Енергетик Буковини» – «Кіцмань» – 8:3

90       25.01            9.50        «Борівці» – «Васловівці»  – 0:2

91       25.01            10.40      «Педколедж» – «Маяк-1» – 4:3

92       25.01            11.30      «Дорошівці» – «Колос» (Новоселиця) – 5:0

 

IV тур 25.01. (неділя)  група «Е»

93       25.01            12.20      «Феміда» – «Сайгон» – 4:0

94       25.01            13.10      «Бульвар» – «Роша» – 4:3

95       25.01            14.00      «Епіцентр» – «Везувій» – 1:5

96       25.01            14.50      «Бест-Біла» – «Садгора» – 2:0

 

V тур 31.01 (субота)  група «А»

97       31.01            9.00        «Фазенда» – «Університет» – 3:7

98       31.01            9.50        «Золота Скеля» – «Геометрія-Дрім-Тім» – 9:0

99       31.01            10.40      «Аматор» – «Роша-2» – 5:3

100     31.01            11.30      «Динамо» – «Валабі» – перенос

 

V тур 31.01 (субота)   група «В»

101     31.01            12.20      «Фармабук-Глорія» – «Урожай» – 1:6

102     31.01            13.10      «Рокитне» – «Форвард» – 2:2

103     31.01            14.00      «Якобс» – «Буко-93» – 1:11

104     31.01            14.50      «Хімзавод» – «Клішківці» – перенос

 

V тур 01.02.(неділя)  група «С»

105     01.02            9.00 «Політех – БДФЕУ» – «Апекс» – 0:6

106     01.02            9.50 «Красна-Чудей» – «Мамаївці» – 2:2

 

V тур 01.02 (неділя)   група «Д»

109     01.02            10.40 «Дрім-Тім» – «Патріот»

110     01.02            11.30 «Лідер» – «Смайл»

           01.02            12.30 Фінал Кубку області

 

111     01.02            14.00 «Буковина-98» – «Топорівці»

112      01.02   14.50   «Шишківці» – «Фаворит»

 

7.02.15, «Локомотив», перенесені матчі

104            31.01. 14.50 В «Хімзавод» – «Клішківці» – 7:3

 

107            01.02. 10.40 С ЦСКА – «Вікторія» – 5:10

108            01.02. 11.30 С «Олімпія» – «Маяк» – 2:7

 

 V тур 07.02.(субота)   група «Е»

113     07.02            9.00        «Роша» – «Феміда» – 1:5

114     07.02            9.50        «Везувій» – «Бульвар» – 5:0

115     07.02            10.40      «Садгора» – «Епіцентр» – 2:6

116     07.02            11.30      «Сайгон» – «Бест-Біла» – 2:1

 

V тур 07.02.(субота)  група «F»

117     07.02            12.20      «Васловівці» – «Енергетик Буковини» – 1:8

118     07.02            13.10      «Маяк-1» – «Борівці» – 5:2

119     07.02            14.00      «Колос» (Новоселиця) – «Педколедж» – 4:5

120     07.02            14.50      «Кіцмань» – «Дорошівці» – 0:5

 

 

6 тур 08.02.(неділя)  група «В»

121     08.02            9.00        «Хімзавод» – «Фармабук-Глорія» – 6:2

122     08.02            9.50        «Урожай» – «Рокитне» – 3:2

123     08.02            10.40      «Форвард» – «Якобс» – +:-

124     08.02            11.30      «Клішківці» – «Буко-93» – 4:5

6 тур 08.02.(неділя)  група «А»

125     08.02            12.20      «Динамо» – «Фазенда» – 8:1

126     08.02            13.10      «Університет» – «Золота Скеля» – 1:3

127     08.02            14.00      «Геометрія-Дрім-Тім» – «Аматор» – 0:3

128     08.02            14.50      «Валабі» – «Роша-2» – 5:2

 

Перенесений з 31.01.15 матч

100   10.02   А   «Динамо» – «Валабі» – 11:4

 

6 тур 14.02 (субота)  група «Д»

129     14.02            9.00        «Шишківці» – «Дрім-Тім» – 2:2

130     14.02            9.50        «Патріот» – «Лідер» – 3:2

131     14.02            10.40      «Смайл» – «Буковина-98» – 3:0

132     14.02            11.30      «Фаворит» – «Топорівці» – 1:7

 

6 тур 14.02 (субота)  група «С»

133     14.02            12.20      «Олімпія» – «Політех – БДФЕУ» – 3:1

134     14.02            13.10      «Апекс» – «Красна-Чудей» – +:-

135     14.02            14.00      «Мамаївці» – ЦСКА – -:+

136     14.02            14.50      «Маяк» – «Вікторія» – 5:5

 

6 тур 15.02 (неділя)   група «F»

137     15.02            9.50        «Кіцмань» – «Васловівці» – 2:9

138     зіграно            «Енергетик Буковини» – «Маяк-1» – 3:6

139     15.02            10.40      «Борівці» – «Колос» (Новоселиця) – 4:4

140     15.02            11.30      «Дорошівці» – «Педколедж» – 6:1

15. 02.(неділя)  група «Е»

141     15.02            12.20      «Сайгон» – «Роша» – 0:3

142     15.02            13.10      «Феміда» – «Везувій» – 0:6

143     15.02            14.00      «Бульвар» – «Садгора»  – 4:2

144     15.02            14.50      «Бест-Біла» – «Епіцентр» – 2:5

 

7 тур 21.02.(субота)  група «А»

145     21.02            9.00 «Золота Скеля» – «Динамо» – 2:3

146     21.02            9.50 «Аматор» – «Університет» – 0:2

147     21.02            10.40 «Роша-2» – «Геометрія-Дрім-Тім» – 0:3

148     21.02            11.30 «Фазенда» – «Валабі» – 2:4

***

  Група «A» І В Н П М О
1. «Університет» 7 6 0 1 28-14 18
2. «Динамо» 7 6 0 1 41-13 18
3. «Золота Скеля» 7 5 0 2 32-11 15
4. «Аматор» 7 4 0 3 24-22 12
5. «Валабі» 7 3 0 4 20-21 9
6. «Фазенда» 7 2 1 4 16-31 7
7. «Геометрія-Дрім-Тім» 7 1 1 5 8-23 4
8. «Роша-2» 7 0 0 6 10-38 0

***

7 тур  21.02.(субота)    група «В»

149     21.02            12.20      «Рокитне» – «Хімзавод» – -:+

150     21.02            13.10      «Якобс» – «Урожай» – -:+

151     21.02            14.00      «Буко-93» – «Форвард» – 3:7

152     21.02            14.50      «Фармабук-Глорія» – «Клішківці» – -:+

***

  Група «B» І В Н П М О
1. «Форвард» 7 5 2 0 22-8 17
2. «Урожай» 7 5 1 1 19-8 16
3. «Хімзавод» 7 5 0 2 33-11 15
4. «Буко-93» 7 3 1 3 27-23 10
5. «Рокитне» 7 2 2 3 19-17 8
6. «Фармабук-Глорія» 7 2 1 4 25-22 7
7. «Клішківці» 7 2 1 4 16-24 7
8. «Якобс» 7 0 0 7 3-52 0

***

7 тур  22.02.(неділя)    група «С»

153   22.02            9.00              «Красна-Чудей» – «Олімпія»                2:5

154   22.02            9.50              ЦСКА – «Апекс»                                        -:+

155   22.02            10.40            «Вікторія» – «Мамаївці»                         +:-

156   22.02            11.30            «Політех – БДФЕУ» – «Маяк»               0:3

***

  Група «C» І В Н П М О
1. «Вікторія» 7 5 2 0 43-18 17
2. «Маяк» 7 5 2 0 37-13 17
3. «Апекс» 7 5 2 0 34-6 17
4. «Олімпія» 7 4 0 3 19-36 12
5. ЦСКА 7 2 0 5 11-31 6
6. «Красна-Чудей» 7 1 2 3 19-25 5
7. «Мамаївці» 7 1 1 5 13-28 4
8. «Політех – БДФЕУ» 7 0 1 6 7-30 1

***

7 тур  22.02.(неділя)   група «Д»

157   22.02            12.20            «Лідер» – «Шишківці»                             1:8

158   22.02            13.10            «Буковина-98» –  «Патріот»                  7:4

159   22.02            14.00            «Топорівці» – «Смайл»                           0:3

160   22.02            14.50            «Дрім-Тім» – «Фаворит»                         12:4

***

  Група «D» І В Н П М О
1. «Шишківці» 7 6 1 0 55-10 19
2. «Дрім-Тім» 7 6 1 0 41-10 19
3. «Смайл» 7 5 0 2 25-7 15
4. «Лідер» 7 3 0 4 21-22 9
5. «Топорівці» 7 3 0 4 20-21 9
6. «Буковина-98» 7 2 0 5 18-32 6
7. «Фаворит» 7 1 0 6 15-60 3
8. «Патріот» 7 1 0 6 20-41 3

***

7 тур  28.02.(субота)  група «Е»

161     28.02            9.00        «Везувій» – «Сайгон» – 1:2

162     28.02            9.50        «Садгора» – «Феміда» – -:+

163     28.02            10.40      «Епіцентр» – «Бульвар» – 5:3

164     28.02            11.30      «Роша» – «Бест-Біла» – 1:4

***

Група Е
Станом на 28.02.15
І В Н П М О
1 Везувій 7 6 0 1 34-4 18
2 Епіцентр 7 5 1 1 34-17 16
3 Сайгон 7 4 1 2 14-15 13
4 Феміда 7 4 0 3 18-19 12
5 Бест-Біла 7 3 0 4 13-17 9
6 Бульвар 7 3 0 4 15-23 9
7 Роша 7 1 1 5 11-27 4
8 Садгора 7 0 1 6 10-27 1

***

7 тур  28.02.(субота)  група «F»

165     28.02            12.20      «Маяк-1» – «Кіцмань» – 7:1

166     28.02            13.10      «Колос» (Новоселиця) – «Енергетик Буковини» – -:+

167     28.02            14.00      «Педколедж» – «Борівці» – 7:2

168     28.02            14.50      «Васловівці» – «Дорошівці» – 1:9

***

Група F
Станом на 28.02.15
І В Н П М О
1 Дорошівці 7 6 1 0 33-2 19
2 Енергетик 7 5 1 1 28-11 16
3 Маяк-1 7 4 1 2 28-16 13
4 Васловівці-1 7 3 1 3 22-29 10
5 Педколедж 7 3 0 4 24-31 9
6 Колос Нов. 7 2 1 4 18-22 7
7 Борівці 7 1 1 5 12-27 4
8 Кіцмань 7 1 0 6 14-41 3

***

    Календар ігор за вихід у 1/8  чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу

між командами, які зайняли 3-і місця у групах.

(команди діляться на 2 групи по 3, ігри в одне коло, 1- 2 місце в групі проходить в 1/8)

 

Група «I»

3 «А». 3 «В», 3 «С»

 

Група «II»

3«D», 3«E», 3«F»

 

 

 01.03. (неділя) 

169     01.03 І          9.00        3 м. «А» «Золота скеля»  – 3 м. «В» «Хімзавод» – 4:2

170     01.03 ІІ        9.50        3 м. «Д» «Смайл»  – 3 м. «Е» «Сайгон» – 3:0

171     01.03 І          10.40      3 м. «С» «Апекс» 3 м. «А» «Золота скеля» – 7:3

172     01.03 ІІ        11.30      3 м. «F» «Маяк-1» – 3 м. «Д» «Смайл» – 0:0

173     01.03 І          12.20      3 м. «В» «Хімзавод»  – 3 м. «С» «Апекс» – 1:2

174     01.03 ІІ        13.10      3 м. «Е» «Сайгон»  – 3 м. «F» «Маяк-1» – 1:8

 

Група І. 1. Апекс – 6 очок (різниця м’ячів 9-4). 2. Золота скеля – 3 (7-9). 3. Хімзавод – 0 (3-6)

Група ІІ. 1. Маяк-1 – 4 (8-1). 2. Смайл – 4 (3-0). 3. Сайгон – 0 (1-11)

 

1/8 фіналу 07.03 (субота)

175     07.03            9.00        1 м. «А» Університет – 2 м. Гр. «II» Смайл – 2:0

176     07.03            9.50        1 м. «В» Форвард – 1 м. Гр. «II» Маяк-1 – 3:1

177     07.03            10.40      1 м. «С» Вікторія – 2 м.«Д» Дрім-Тім – 5:1

178     07.03            11.30      1 м. «F» Дорошівці – 2 м. Гр. «I» Золота скеля – 5:0

179     07.03            12.20      1 м. «Е» Везувій – 1 м. Гр. «I» Апекс – 1:3

180     07.03            13.10      1 м. «Д» Шишківці – 2 м. «С» Маяк – 3:3 (пен. – 3:1)

181     07.03            14.00      2 м. «А» Динамо – 2 м.«F» Енергетик – 2:2 (пен. – 1:2)

182     07.03            14.50      2 м. «В» Урожай – 2 м. «Е» Епіцентр – 3:6

1/4 фіналу 08.03 (неділя) 

183     08.03            9.00        Переможець гри №175 Університет – Переможець гри №176 Форвард – 6:1

184     08.03            9.50        Переможець гри №177 Вікторія – Переможець гри №178 Дорошівці – 0:0 (3:4)

185     08.03            10.40      Переможець гри №179 Апекс – Переможець гри №180 Шишківці – 1:6

186     08.03            11.30      Переможець гри №181 Енергетик – Переможець гри №182 Епіцентр – 1:8

1/2 фіналу 14.03 (субота)

187     14.03            9.00        Переможець гри №183 «Університет» – Переможець гри №184 – «Дорошівці» – 0:2

188     14.03            9.50        Переможець гри №185 «Шишківці» – Переможець гри №186 – «Епіцентр» – 1:0

 

Матч за 3-тє місце 15.03 (неділя)

189     15.03            11:00      «Університет» – «Епіцентр»

 

Фінал 15.03 (неділя)

190     15.03            12:00      «Дорошівці» – «Шишківці»

***

Фото: Відкритий чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2013/14 (нагородження)

***

Відео: Вирішальні матчі чемпіонату Чернівців з міні-футболу 2014 (онлайн)

***

Фото: «Єврошоп» обіграв «Форвард» у «достроковому фіналі» чемпіонату Чернівців 2013/14

***

Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2013/14 (календар, результати)

***

Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012/13 (календар, результати)

***

Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012 (календар, результати)

***

Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу-2011 (календар, результати)

***

 

Група F
Станом на 2
8.12.14

І

В

Н

П

М

О

1

Дорошівці

2

2

0

0

8-0

6

2

Енергетик

2

2

0

0

91

6

3

Колос Нов.

2

2

0

0

94

6

4

Кіцмань

2

1

0

1

89

3

5

Васловівці-1

2

0

1

1

47

1

6

Маяк-1

2

0

1

1

3-5

1

7

Борівці

2

0

0

2

19

0

8

Педколедж

2

0

0

2

411

0

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.