Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2013/14 (календар, результати)

7

Для участі у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з міні-футболу 2012/13 заявилося 48 команд. Це абсолютний рекорд змагань!

.

Попередній рекорд – 46 команд (сезон-2012). У Чемпіонаті-12012/13 змагалось 45 команд, а в сезоні-2011 – 44 команди.

Як жартома зауважив голова міської федерації футболу Сергій Задорожняк, коли представники команд прийшли на жеребкування, він подумав, що це колона з Євромайдану:)

КАЛЕНДАР ІГОР (I етап)

 

Відкритого чемпіонату Чернівців з міні-футболу серед аматорів сезону 2013-2014 рр.

 

Місце проведення: штучний майданчик КСОП «Буковина»


Iтур 14.12.(субота) група «А»

1. 14.12 8.30 «Авангард» – «Рокитне» – 4:5

2. 14.12 9.20 «Берегомет» – «Смайл» – 2:4

3. 14.12 10.10 «Ветеран» – «Фарма-Бук» – 1:1

4. 14.12 11.00 «Золота скеля» – «Динамо – Мангер»– 3:7

Iтур 14.12.(субота) група «В»

5. 14.12 11.50 «Динівці» – «Маяк-1» – 1:5

6. 14.12 12.40 «Шишківці» – «Роша» – 3:2

7. 14.12 13.30 «Університет» – «Буковина-2» – 0:4 ФОТО

8. 14.12 14.20 «Дублін» – «БДМУ-МДКЛ» – 1:2 ФОТО

І тур 15.12 (неділя) Група «С»

9. 15.12. 8.30 «Раранча» – «Автоплаза» – 5:1

10. 15.12. 9.20 «Зелений Гай» – «Остриця» – 4:5

11 15.12. 10.10 «Ржавинці» – «Візувій» –2:7

12 15.12. 11.00 «Педколедж» – «Дрім-Тім» –0:2

I тур 15.12. (неділя) група «Д»

13 15.12. 11.50 «Неполоківці» – «Єврошоп» – 1:5

14 15.12. 12.40 «Садгора-Ветеран» – УКР УМВС – 1:6

15 15.12. 13.30 «Красна-Чудей» – УДСБЕЗ – 0:6

16 15.12. 14.20 СКК «Лідер» – «Спартак» – 5:0

I тур 21.12. (субота) група «Е»

17 21.12. 8.30 ДД «Аудіо» – «Апекс» – 4:6

18 21.12. 9.20 «Біла» – «Клокучка» – 1:7

19 21.12. 10.10 «Хімік» – «Форвард» – 2:4

20 21.12. 11.00 «Провідна» – «Червона Рута» – 6:3

I тур 21.12. (субота) група «F»

21 21.12. 11.50 «Обнова Люкс» – «Бест-Біла» – 0:2

22 21.12. 12.40 «Політех» – «Епіцентр К» – 0:5

23 21.12. 13.30 «Дорошівці» – «Роша-2» – 5:0

24 21.12. 14.20 «Урожай» – «Маяк-2» – 10:0

2 тур 22.12.(неділя) група «А»

25 22.12 8.30 «Золота скеля» – «Авангард» – 11:1

26 22.12 9.20 «Рокитне» – «Берегомет» – 1:1

27 22.12 10.10 «Смайл» – «Ветеран» – 4:3

28 22.12 11.00 «Динамо-Мангер» – «Фарма-Бук» – 4:2

***

2 тур 22.12.(неділя) група «В»

29 22.12 11.50 «БДМУ-МДКЛ» – «Динівці» – 2:2

30 22.12 12.40 «Маяк-1» – «Шишківці» – 2:2 ФОТО

31 22.12 13.30 «Роша» – «Університет» – 2:7 ФОТО

32 22.12 14.20 «Дублін» – «Буковина-2» – 1:2 ФОТО

***

2 тур 28.12. (субота) група «С»

33 28.12 8.30 «Педколедж» – «Раранча» 1:5

34 28.12 9.20 «Автоплаза» – «Зелений Гай»3:0

35 28.12 10.10 «Остриця» – «Ржавинці» 3:0

36 28.12 11.00 «Дрім-Тім» – «Візувій»1:1 ФОТО

***

2тур 28.12. (субота) група «Д»

37 28.12 11.50 СКК «Лідер» – «Неполоківці» – 4:5 ФОТО

38 28.12 12.40 «Єврошоп» – «Садгора-Ветеран» – 8:2 ФОТО

39 28.12 13.30 УКР УМВС – «Красна-Чудей»– 1:1

40 28.12 14.20 «Спартак» – УДСБЕЗ – 0:6

2тур 29.12. (неділя) група «Е»

41 29.12 8.30 «Провідна» -«Апекс» – 2:7

42 29.12 9.20 ДД «Аудіо» – «Біла» – 5:4

43 29.12 10.10 «Клокучка» – «Хімік» – 1:0

44 29.12 11.00 «Червона Рута» – «Форвард» – 0:5

2 тур 29.12 (неділя) група «F»

45 29.12 11.50 «Урожай» – «Обнова Люкс» – 3:0

46 29.12 12.40 «Бест-Біла» – «Політех» – 7:0

47 29.12 13.30 «Епіцентр К» – «Дорошівці» – 1:1

48 29.12 14.20 «Маяк-2» – «Роша-2» – 1:2

 

3тур 11.01 (субота) група «А»

49 11.01 8.30 «Берегомет» – «Золота скеля» 4:9

50 11.01 9.20 «Ветеран» – «Рокитне» 3:1

51 11.01 10.10 «Фарма-Бук» – «Смайл» 1:3

52 11.01 11.00 «Авангард» – «Динамо-Мангер»1:11

3тур 11.01 (субота) група «В»

53 11.01 11.50 «Шишківці» – «БДМУ-МДКЛ» 4:0

54 11.01 12.40 «Університет» – «Маяк-1» 2:3

55 11.01 13.30 «Буковина-2» – «Роша» 3:1

56 11.01 14.20 «Динівці» – «Дублін»2:0

 

3 тур 12.01 (неділя) група «С»

57 12.01 8.30 «Зелений Гай» – «Педколедж» 4:3

58 12.01 9.20 «Ржавинці» – «Автоплаза» 3:4

59 12.01 10.10 «Візувій» – «Остриця» 9:1

60 12.01 11.00 «Раранча» – «Дрім-Тім» 0:0

3тур 12.01 (неділя) група «Д»

61 12.01 11.50 «Садгора-Ветеран» – СКК «Лідер» 2:3

62 12.01 12.40 «Красна-Чудей» – «Єврошоп-Обнова» 3:9

63 12.01 13.30 УДСБЕЗ – УКР УМВС 1:0

64 12.01 14.20 «Неполоківці» – «Спартак»8:1

3 тур 18.01 (субота) група «Е»

65 18.01 8.30 «Біла» – «Провідна»0:3

66 18.01 9.20 «Хімік» – ДД «Аудіо»1:5

67 18.01 10.10 «Форвард» – «Клокучка» 7:2

68 18.01 11.00 «Апекс» – «Червона Рута»9:2

***

3 тур 18.01 (субота) група «F»

69 18.01 11.50 «Політех» – «Урожай»0:5

70 18.01 12.40 «Дорошівці» – «Бест-Біла»3:0

71 18.01 13.30 «Роша-2» – «Епіцентр К» 0:5

72 18.01 14.20 «Аматор» – «Маяк-2»1:2

***

4тур 19.01.(неділя) група «А»

73 19.01 8.30 «Авангард» – «Берегомет»– 0:7

74 19.01 9.20 «Золота скеля» – «Ветеран» 10:2

75 19.01 10.10 «Рокитне» – «Фарма-Бук»1:4

76 19.01 11.00 «Динамо-Мангер» – «Смайл»3:0

4тур 19.01 (неділя) група «В»

77 19.01 11.50 «Динівці» – «Шишківці»0:1

78 19.01 12.40 «БДМУ-МДКЛ» – «Університет» 0:5

79 19.01 13.30 «Маяк-1» – «Буковина-2» 2:4

80 19.01 14.20 «Дублін» – «Роша» 3:5

4тур 25.01 (субота) група «С»

81 25.01 8.30 «Раранча» – «Зелений Гай» – 6:0

82 25.01 9.20 «Педколедж» – «Ржавинці» – 4:2

83 25.01 10.10 «Автоплаза» – «Візувій» – 3:7

***

5 тур 01.02.(субота) група «А»

97 01.02 8.30 «Ветеран» – «Авангард» – перен.

98 01.02 9.20 «Фарма-Бук» – «Золота скеля» – перен.

99 01.02 10.10 «Смайл» – «Рокитне» – 5:2 (Григорьєв – 2, Тодоріко – 2, Афіногенов)

100 01.02 11.00 «Берегомет» – «Динамо-Мангер» – -:+

***

5 тур 01.02 (субота) група «В»

101 01.02 11.50 «Університет» – «Динівці» – перен. (7:2)

102 01.02 12.40 «Буковина-2» – «БДМУ-МДКЛ» – 7:2

103 01.02 13.30 «Роша» – «Маяк-1» – -:+

104 01.02 14.20 «Шишківці» – «Дублін» – +:-

***

5 тур 02.02 (неділя) група «С»

105 02.02 8.30 «Ржавинці» – «Раранча» – 4:2

106 02.02 9.20 «Візувій» – «Педколедж» – 9:1

107 02.02 10.10 «Остриця» – «Автоплаза» – 2:5

108 02.02 11.00 «Зелений Гай» – «Дрім-Тім» – 0:12

***

5 тур 02.02 (неділя) група «Д»

109 02.02 11.50 «Красна-Чудей» – «Неполоківці» – 1:0

110 02.02 12.40 УДСБЕЗ – СКК «Лідер» – 5:1

111 02.02 13.30 УКР УМВС – «Єврошоп-Обнова» – 0:1

112 02.02 14.20 «Садгора-Ветеран» – «Спартак» – 5:3

***

Перенесені матчі IV туру

IV тур група «Д»

03.02 13.20 «Неполоківці» – «Садгора-Ветеран» – 0:2

03.02 14.10 СКК «Лідер» – «Красна-Чудей» – 3:4

03.02 15.00 «Єврошоп-Обнова» – УДСБЕЗ – 3:3

03.02 15.50 «Спартак» – УКР УМВС – 5:4

***

Перенесені IV тур група «Е»

05.02 13.20 «Апекс» – «Біла» – 9:0 (Василь Луцик – 2, Євген Коломієць – 2, Володимир Кифяк – 2, Олександр Білоус – 2, Микита Бортник)

05.02 14.10 «Провідна» – «Хімік» 1:0

06.02 13.20 ДД «Аудіо» – «Форвард»1:5

06.02 14.10 «Червона Рута» – «Клокучка» – 3:6

***

Перенесені IV тур група «С»

06.02 15.00 «Дрім-Тім» – «Остриця» – не відбувся (+:-)

***

Перенесені IVтур група «F»

06.02 15.50 «Аматор» – «Політех» – 1:4

***

5 тур 08.02.(субота) група «Е»

113 08.02 8.30 «Хімік» – «Апекс» – 0:1 (Євген Коломієць)

114 08.02 9.20 «Форвард» – «Провідна» – 6:4

115 08.02 10.10 «Клокучка» – ДД «Аудіо» – 10:4

116 08.02 11.00 «Біла» «Червона Рута» 1:6

***

5тур 08.02.(субота) група «F»

117 08.02 11.50 «Дорошівці» – «Аматор» – 11:0

118 08.02 12.40 «Роша-2» – «Урожай» – 0:5

119 08.02 13.30 «Епіцентр К» – «Бест-Біла» – 3:0

120 08.02 14.20 «Політех» «Маяк-2» 4:0

***

6 тур 09.02 (неділя) група «А»

121 09.02 8.30 «Берегомет» – «Ветеран – 4:3

122 09.02 9.20 «Авангард» – «Фарма-Бук» – 3:14

123 09.02 10.10 «Золота скеля» – «Смайл» – 6:2

124 09.02 11.00 «Динамо-Мангер» – «Рокитне» – 12:1

6тур 09.02 (неділя) група «В»

125 09.02 11.50 «Шишківці» – «Університет» – 1:1

126 09.02 12.40 «Динівці» – «Буковина-2» – 0:5

127 09.02 13.30 «БДМУ-МДКЛ» – «Роша» – 4:2

128 09.02 14.20 «Дублін» – «Маяк-1» – 0:9

***

Перенесені IVтур група «F»

94 12.02 13:20 «Урожай» – «Дорошівці»0:6

95 12.02 14:10 «Бест-Біла» – «Роша-2»7:3

96 13.02 13:20 «Маяк-2» – «Епіцентр К»1:4

Перенесені V тур група «А»

97 13.02 14:10 «Ветеран» – «Авангард»5:1

98 13.02 15:00 «Фарма-Бук» – «Золота скеля»4:0

***

Перенесені V тур група «В»

101 13.02 15:50 «Університет» – «Динівці» 7:2

***

6 тур 15.02 (субота) група «С»

129 15.02 8.30 «Зелений Гай» – «Ржавинці» – 0:4

130 15.02 9.20 «Раранча» – «Візувій» 0:9

131 15.02 10.10 «Педколедж» – «Остриця» – 2:4

132 15.02 11.00 «Дрім-Тім» – «Автоплаза» 3:1

***

6 тур 15.02.(субота) група «D»

133 15.02 11.50 «Садгора-Ветеран» – «Красна-Чудей» – 2:3

134 15.02 12.40 «Неполоківці» – УДСБЕЗ – -:+

135 15.02 13.30 СКК «Лідер» – УКР УМВС – 4:1

136 15.02 14.20 «Спартак» – «Єврошоп-Обнова» 2:5

***

6 тур 16.02.(неділя) група «Е»

137 16.02 8.30 «Біла» – «Хімік» 1:3

138 16.02 9.20 «Апекс» – «Форвард» 2:7

139 16.02 10.10 «Провідна» – «Клокучка» 3:1

140 16.02 11.00 «Червона Рута» – ДД «Аудіо» 4:7

***

6тур 16.02.(неділя) група «F»

141 16.02 11.50 «Політех» – «Дорошівці» 0:3

142 16.02 12.40 «Аматор» – «Роша-2» 6:3

143 16.02 13.30 «Урожай» – «Епіцентр К» 1:2

144 16.02 14.20 «Маяк-2» – «Бест-Біла» 1:6

***

ЗМІНЕНИЙ КАЛЕНДАР ІГОР ( I етап)

Група «С»

7 тур 21.02. «Автоплаза» – «Педколедж» – 6:4

***

7 тур 01.03 (субота) група «А»

8.30 «Фарма-Бук» – «Берегомет» – 1:1

9.20 «Смайл» – «Авангард» – 11:2

10.10 «Рокитне» – «Золота скеля» 3:10

11.00 «Ветеран» – «Динамо-Мангер» – -:+

***

Група А

І

В

Н

П

М

О

1

Динамо-Мангер

7

7

0

0

37-7

21

2

Золота скеля

7

5

0

2

49-23

15

3

Смайл

7

5

0

2

29-19

15

4

Берегомет

7

2

2

3

19-18

8

5

Фарма-БУК

7

3

2

2

27-13

8

6

Ветеран

7

2

1

4

17-21

7

7

Рокитне

7

1

1

5

14-39

4

8

Авангард

7

0

0

7

12-64

0

***

7 тур 01.03.(субота) група «В»

11.50 «Буковина-2» – «Шишківці» – 3:5

12.40 «Роша» – «Динівці» – +:-

13.30 «Маяк-1» – «БДМУ-МДКЛ» – 6:3

14.20 «Університет» – «Дублін» – +:-

***

Група В

І

В

Н

П

М

О

1

Буковина-2

7

6

0

1

28-11

18

2

Шишківці

7

5

2

0

16-8

17

3

Маяк-1

7

5

1

1

27-12

16

4

Університет

7

4

1

2

22-12

13

5

БДМУ-МДКЛ

7

2

1

4

13-27

7

6

Роша

7

2

0

5

12-20

6

7

Динівці

7

1

1

5

7-20

4

8

Дублін

7

0

0

7

5-20

0

***

7 тур 02.03.(неділя) група «С»

8.30 «Візувій» – «Зелений Гай» – 4:1

9.20 «Остриця» – «Раранча» – 4:6

10.10 «Ржавинці» – «Дрім-Тім» 3:4

***

Група С

І

В

Н

П

М

О

1

Візувій

7

6

1

0

46-9

19

2

Дрім-Тім

7

5

2

0

22-5

17

3

Раранча

7

4

1

2

24-19

13

4

Автоплаза

7

4

0

3

23-24

12

5

Остриця

7

3

0

4

19-26

9

6

Ржавинці

7

2

0

5

18-24

3

7

Педколедж

7

1

0

6

15-32

3

8

Зелений Гай

7

1

0

6

9-37

3

***

7 тур 02.03.(неділя) група «Д»

11.50 УДСБЕЗ – «Садгора-Ветеран» – 7:2

12.40 УКР УМВС – «Неполоківці»4:2

13.30 «Єврошоп» – СКК «Лідер» – 4:0

14.20 «Красна-Чудей» – «Спартак»5:6

***

Група D

І

В

Н

П

М

О

1

Єврошоп-Обнова

7

6

1

0

35-11

19

2

УДСБЕЗ

7

6

1

0

28-6

19

3

Красна-чудей

7

4

0

3

18-27

12

4

Лідер

7

3

0

4

20-21

9

5

Неполоківці

7

2

0

5

16-17

6

6

Садгора-Ветеран

7

2

0

5

16-30

6

7

Спартак

7

2

0

5

17-38

6

8

УКР УМВС

7

2

0

5

16-16

6

***

7 тур 08.03.(субота) група «Е»

8.30 «Форвард» – «Біла» – +:-

9.20 «Клокучка» – «Апекс»2:4

10.10 ДД «Аудіо» – «Провідна» – 2:6

11.00 «Хімік» – «Червона Рута» – 6:4

***

Група Е

І

В

Н

П

М

О

1

Форвард

7

7

0

0

34-11

21

2

Апекс-Банк

7

6

0

1

38-17

18

3

Провідна

7

5

0

2

25-19

15

4

Клокучка

7

4

0

3

29-22

12

5

Аудіо

7

3

0

4

28-36

9

6

Хімік

7

2

0

5

12-17

6

7

Червона рута

7

1

0

6

22-40

3

8

Біла

7

0

0

7

7-33

0

***

7тур 08.03.(субота) група «F»

11.50 «Роша-2» – «Політех» – 4:3

12.40 «Епіцентр К» – «Аматор» – 7:3

13.30 «Бест-Біла» – «Урожай» – 2:3

14.20 «Дорошівці» – «Маяк-2» – +:-

***

Група F

І

В

Н

П

М

О

1

Дорошівці

7

6

1

0

29-1

19

2

Епіцентр-К

7

6

1

0

27-6

19

3

Урожай

7

5

0

2

27-10

15

4

Бест-Біла

7

4

0

3

24-13

12

5

Політех

7

2

0

5

11-25

6

6

Роша-2

7

2

0

5

12-32

6

7

Маяк-2

7

1

0

6

5-27

3

8

Аматор

7

1

0

6

11-32

3

Команда «Обнова-Люкс» перейменована на «Аматор».

***

 

 

Змінений календар ігор за вихід у 1/8 відкритого чемпіонату м. Чернівці

між командами, які зайняли 3-ті місця у групах.

(команди діляться на 2 групи по 3, ігри в одне коло, 1-2 місце в групі проходить в 1/8)

09.03 (неділя)

8.30 3 м. «А» Смайл – 3 м. «В» Маяк-1– 1:6

9.20 3 м. «Д» Красна-Чудей – 3 м. «Е» Провідна– 5:4

10.10 3 м. «С» Раранча – 3 м. «А»Смайл– 2:2

11.00 3 м. «F» Урожай – 3 м. «Д»Красна-Чудей– 3:3

11.50 3 м. «В» Маяк-1 – 3 м. «С»Раранча– 8:1

12.40 3 м. «Е» Провідна – 3 м. «F» Урожай – 1:1

***

Група «I»

І

В

Н

П

М

О

1.

3 м. «А» Смайл

2

0

1

1

3-8

1

2.

3 м. «В» Маяк-1

2

2

0

0

14-2

6

3.

3 м. «С» Раранча

2

0

1

1

3-10

1

***

Група «II»

І

В

Н

П

М

О

1.

3 м. «D» Красна-Чудей

2

1

1

0

8-7

4

2.

3 м. «E» Провідна

2

0

1

1

5-6

1

3.

3 м. «F» Урожай

2

0

2

0

4-4

2

***

 

ЗМІНЕНИЙ КАЛЕНДАР ІГОР ( II етап)

Відкритого чемпіонату м.Чернівці з міні-футболу серед аматорів

сезону 2013– 2014 рр.

1/8 фіналу 15.03 (субота)

175 15.03. 8.30 1 м «А» «Динамо-Мангер» – 2 м Гр. «II» «Урожай» – 7:1

176 15.03. 9.20 1 м «В» «Буковина-2» 1 м Гр. «II» «Красна-Чудей» – 4:2

177 15.03. 10.10 1 м «С» «Візувій» 2 м «Д»УДСБЕЗ – 4:1

178 15.03. 11.00 1 м «F» «Дорошівці» 2 м Гр. «I» «Смайл» – 8:0

179 15.03. 11.50 1 м «Е» «Форвард» 1 м Гр. «I» «Маяк-1» – 2:0

180 15.03. 12.40 1 м «Д» «Єврошоп» 2 м «С»«Дрім-Тім» – 2:1

181 15.03. 13.30 2 м «А» «Золота скеля» 2 м «F» «Епіцентр К» – 1:7

182 15.03. 14.20 2 м «В» «Шишківці» – 2 м «Е» «Апекс» – 1:0

Судді: Іван Фурман, Василь Фурман, Олександр Плахов, Валерій Шпирко.

 

1/4 фіналу 16.03 (неділя)

183 16.03 9.00 «Динамо-Мангер» – «Буковина-2» 1:0

184 16.03 9.50 «Візувій» «Дорошівці» 0:2

185 16.03 10.40 «Форвард» «Єврошоп» 1:1

186 16.03 11.30 «Епіцентр К» «Шишківці» 3:0

***

1/2 фіналу 22.03 (субота)

187 22.03 9.00 «Динамо-Мангер» «Дорошівці»

188 22.03 9.50 «Єврошоп» «Епіцентр К»

 

2.03 (субота)

1/2 фіналу

9:00 «Динамо-Мангер» – «Дорошівці» – 2:4 (Валерій Блажко, 6, Віталій Ісаєв, 37 – Михайло Рябий, 3, 27, Богдан Скибінський, 35, Юрій Головачук, 39)

9:50 «Єврошоп» – «Епіцентр К» – 2:1 (Віталій Савчук, 10 пен., Олександр Крохмалюк, 33 – Василь Савчук, 7)

***

11:30. Матч за 3 місце

«Динамо-Мангер»– «Епіцентр К» – 3:1

12:30. Фінал

«Дорошівці» – «Єврошоп» – 2:1

***

FFU-Chernivtsi-logo-3-copy-zhovt-mini

***

Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012/13 (календар, результати)

***

Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012 (календар, результати)

***

Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу-2011 (календар, результати)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.