Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012/13 (календар, результати)

34

Для участі у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з міні-футболу 2012/13 заявилося 45 команд.

Рекордне представництво – 46 команд (сезон-2012). У Чемпіонаті-2012 змагались 44 команди.

Фото можна подивитися тут:

Окремо склади груп – нижче.

КАЛЕНДАР ІГОР


Відкритого чемпіонату Чернівців з міні-футболу серед аматорів

сезону 2012-13 рр. (II та III етапи)

ПЕРШИЙ ЕТАП – НИЖЧЕ!

місце проведення: штучний майданчик СОУ «Буковина»

09.02 (субота) I тур  група 1

09.02.           9.00 «Бест-Біла» В 2 – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – перенос

09.02.           9.50 ФК «Шишківці» В 3 – Д 3 «Динамо-Мангер» – перенос

09.02.           10.40 «Золота скеля» С 1 – Д 2 «Сокіл» – перенос

09.02.           11.30 «Чернівці-Газ» 4м – А1 ДПС-Єврошоп  – перенос

09.02 (субота) I тур група 2

09.02.           12.20 УДСБЕЗ УМВС А2 – Е 2 «Форвард» – 1:2 (Руслан Тарновецький, 32 – Андрій Фурега, 10, 31)

09.02.           13.10 «Скриня» А3 – С3 ФК «Лідер» – 0:1 (Олександр Ставчанський, 9)

09.02.           14.00 «Дрім-Тім» Д 1 – С 2 «Льодовий майданчик» – 0:2 (Андрій Сафроняк, 34, Ігор Стефанишин, 36)

09.02.  14.50 ПАТЕК «Обленерго» Е 3 – В 1 «Автоплаза» – 5:0

10.02 (неділя) II тур  група 2

10.02            9.00 «Автоплаза» В 1 – А 2 УДСБЕЗ УМВС – 2:2

10.02            9.50 «Форвард» Е 2 – А 3«Скриня» – 3:1

10.02            10.40 ФК «Лідер» С 3 – Д 1«Дрім-Тім» – 1:3

10.02            11.30 «Льодовий майданчик» С 2 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – 0:0

10.02 (неділя) II тур   група 1

10.02            12.20 ДПС-Єврошоп А1 – В 2 «Бест-Біла» – 3:0

10.02            13.10 «УБОЗ-Даяна» Е 1 – В 3 ФК «Шишківці» – 8:0

10.02            14.00 «Динамо-Мангер» Д 3 – С 1 «Золота скеля» – 3:0

10.02   14.50 «Сокіл»Д 2 – 4м «Чернівці-Газ» – 4:3

***

Перенесені матчі

13.02.13

«Золота скеля» С 1 – Д 2 «Сокіл» – 1:7

14.02.13

«Бест-Біла» В 2 – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – 0:0

«Чернівці-Газ» 4 м – А1 ДПС-Єврошоп – 2:2

***

16.02 (субота) III тур  група «I»

9.00 «Бест-Біла» В 2 – 4 м «Чернівці-Газ» – 8:1

9.50 ФК «Шишківці» В 3 – А 1 ДПС-Єврошоп – 2:6

10.40 «Золота скеля» С 1 – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – 2:3

11.30 «Сокіл» Д 2 – Д 3 «Динамо-Мангер»  – 2:3

16.02 (субота) III тур   група «II»

12.20 «Льодовий майданчик» С 2 – С 3 ФК «Лідер» – 3:0

13.10 «Скриня» А 3 – В 1 «Автоплаза» – 0:1

14.00 «Дрім-Тім» Д 1 – Е 2 «Форвард» – 2:0

УДСБЕЗ УМВС А 2 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – перен.

***

17.02 (неділя) IV тур   група «II»

9.00 «Форвард» Е 2 – С 2 «Льодовий майданчик» – 3:0 (Віталій Гончар – 2, Роман Нестеренко)

9.50 «Автоплаза» В 1 – Д 1 «Дрім-Тім» – 4:0 (Петро Климус – 2, Михайло Рябий, Володимир Павлов а/г)

10.40 УДСБЕЗ УМВС А 2 – А 3 «Скриня» – 2:1

11.30 «Чернівці-Газ» 4 м – Д 3 «Динамо-Мангер» (1 група) – 1:5

17.02 (неділя) IV тур група «I»

12.20 «УБОЗ-Даяна»  Е 1 – Д 2«Сокіл» – перенос

13.10 ДПС-Єврошоп А 1 – С 1«Золота скеля» – 8:0

14.00 «Бест-Біла»В 2 – В 3 ФК «Шишківці» – 1:1

ПАТЕК «Обленерго» Е 3 – С 3 ФК «Лідер» – перенос

***

«УБОЗ-Даяна»  Е 1 – Д 2 «Сокіл» (перенесений матч 4 туру) – 12:1 (Василь Тарощук, 3, 5, 10, Віталій Савчук, 16, 18, Олександр Діденко, 18, 22, 30, Олександр Дележа, 28, 31, Ярослав Ілащук, 35, 38 – Віталій Сорочан, 8)

ФК «Шишківці» В 3 – Д 3 «Динамо-Мангер» – -:+ (перенесений матч 1 туру)

УДСБЕЗ УМВС А 2 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – 3:3 (перенесений матч 3 туру)

23.02 (субота) V тур  група «II»

12.20 «Дрім-Тім» Д 1 – А 2 УДСБЕЗ УМВС – 4:0 (Мирослав Стецюк, 8, 15, Ігор Мігалатюк, 35, 38)

13.10 «Льодовий майданчик» С 2 – В 1 «Автоплаза» – 3:4 (Андрій Руснак, 9, Євген Коломієць, 15, Олександр Білоус, 25 – Михайло Рябий, 1, 28, Богдан Скибінський, 3, 22)

14.00 ФК «Лідер» С 3 – Е 2 «Форвард» – 1:4

14.50 «Скриня» А 3 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – 1:5

***

24.02 (неділя) VI тур  група «I»

8.00 ПАТЕК «Обленерго» Е 3 – С 3 ФК «Лідер» (перенесений матч 4 туру, група ІІ) – 2:0

12.20 «Чернівці-Газ» 4 м – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – 2:5

13.10 ДПС-Єврошоп А 1 – Д 3 «Динамо-Мангер» – 1:0 (Тарас Таріца)

14.00 «Бест-Біла» В 2 – Д 2 «Сокіл» – 5:3

14.50 ФК «Шишківці» В 3 – С 1 «Золота скеля» – 5:5

***

02.03 (субота) VII тур  група «I»

9.00 «УБОЗ-Даяна» Е 1 – А 1 ДПС-Єврошоп – 1:0

9.50 «Динамо-Мангер» Д 3 – В 2 «Бест-Біла» – 3:1

10.40 «Сокіл» Д 2 – В 3 ФК «Шишківці» – 2:2

11.30 «Золота скеля» С 1 – 4 м «Чернівці-Газ» – 7:2

02.03 (субота) VII тур  група «II»

12.20 «Форвард» Е 2 – В 1 «Автоплаза» – 3:0

13.10 ФК «Лідер» С 3 – А 2 УДСБЕЗ УМВС – 2:2

14.00 «Льодовий майданчик» С 2 – А 3 «Скриня» – 4:2

14.50 «Дрім-Тім» Д 1 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – 5:0

03.03 (неділя) VI тур  група «II»

9.00 ПАТЕК «Обленерго» Е 3 – Е 2 «Форвард» – 1:6

9.50 «Автоплаза» В 1 – С 3 ФК «Лідер» – 4:2

10.40 УДСБЕЗ УМВС А 2 – С 2 «Льодовий майданчик» – 1:3

11.30 «Скриня» А 3 – Д 1 «Дрім-Тім» – 2:3

03.03 (неділя) V тур  група «I»

12.20 «Золота скеля» С 1 – В 2 «Бест-Біла» – 1:2

13.10 «Сокіл» Д 2 – А 1 ДПС-Єврошоп – 1:5

14.00 «Динамо-Мангер» Д 3 – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – 4:1

14.50 ФК «Шишківці» В 3 – 4 м «Чернівці-Газ» – -:+

***

Група І І В Н П М О
1. «Динамо-Мангер» 7 6 0 1 18-6 18
2. «УБОЗ-Даяна» 7 5 1 1 30-9 16
3. ДПС-Єврошоп 7 5 1 1 25-6 16
4. «Бест-Біла» 7 3 2 2 17-12 11
5. «Сокіл» 7 2 1 4 20-31 7
6. «Золота скеля» 7 1 1 5 16-30 4
7. «Чернівці-Газ» 7 1 1 5 11-31 4
8. ФК «Шишківці» 7 0 3 4 10-22 3

***

Група ІІ І В Н П М О
1. «Форвард» 7 6 0 1 21-6 18
2. «Дрім-Тім» 7 5 0 2 17-9 15
3. «Льодовий майданчик» 7 4 1 2 15-10 13
4. «Автоплаза» 7 4 1 2 15-15 13
5. «Обленерго» 7 3 2 2 16-15 11
6. УДСБЕЗ УМВС 7 1 3 3 11-17 6
7. ФК «Лідер» 7 1 1 5 7-18 4
8. «Скриня» 7 0 0 7 7-19 0

***

09.03 (субота)

9.00     1 м. гр. «I» «Динамо-Мангер» – 2 м. гр. «II» «Дрім-Тім» – 3:2 (Андрій Гордей, 25, 35, Вадим Пислар, 30 – Ігор Мігалатюк, 19, Микола Курик, 23)

Судді: Андрій Телегей, Іван Тівілік

9.50     1 м. гр. «II» «Форвард» – 2 м. гр. «I» «УБОЗ-Даяна» – 2:1 (Роман Нестеренко, 3, Сергій Янчик, 33 – Олександр Дележа, 8)

Судді: Василь Фурман, Іван Фурман

11.00   Матч за 3 місце «Дрім-Тім» – «УБОЗ-Даяна» – 1:1 (Ігор Мігалатюк, 39 – Олександр Діденко, 29). По пен. – 12:11.

Судді: Андрій Телегей, Іван Тівілік

12.00   Фінал. «Динамо-Мангер» – «Форвард» – 3:1 (Олег Веприх, 22, Валерій Блажко, 27, Андрій Гордей, 29 – Сергій Янчик, 30)

Судді: Василь Фурман, Іван Фурман

Якщо ви помітили якусь неточність, прохання повідомити на e-mail: sportbuk@gmail.com (або на телефон 050 8416133). Дякуємо!

***

КАЛЕНДАР ІГОР (I етап)

Відкритого чемпіонату Чернівців з міні-футболу серед аматорів сезону 2012-2013 рр.

Місце проведення: штучний майданчик СОУ «Буковина»

I тур

25.11 (неділя)  Група «А»

25.11            8.00 УДСБЕЗ УМВС – ФК «Бульвар» – 5:1

25.11            8.50 «Скриня» – «Дружба» – 1:5

25.11            9.40 ФК «Неполоківці» – ФК «Чудей» – 0:8

25.11            10.30 ФК «Бояни» – ДПС-Єврошоп – перенос

Вихідний – «Педколедж»

 

I тур 25.11 (неділя)  група «В»

25.11            11.20 ФК «Політех» – «Чернівці-Газ» – 3:4

25.11            12.10 «Автоплаза» – ФК «Рідківці» – +:-

25.11            13.00 «Форвард-2» – ФК «Чагор-Молодія» – 2:5 ФОТО

25.11            13.50 «Садгора» – ФК «Шишківці» – 1:5

Вихідний – «Бест-Біла»

 

I тур 01.12.(субота) група «С»

01.12            8.00 ФК «Лідер» – «Льодовий майданчик» – 2:3 ФОТО

01.12            8.50 «Червона рута» – «Маяк-2» – 1:3 (1:0) ФОТО

Вихідний –«Буковина-2»

 

I тур 01.12. субота група «Д»

01.12            9.40 «Рошен-Гол» – «Карпати» – 3:5 ФОТО

01.12            10.30 «Маяк-1» – «Джисус-Тім» – 1:0

01.12            11.20 «Дрім-Тім» – «Динамо-Мангер» – 1:0

01.12            12.10 «Сокіл» – ТОВ «Рома» – 11:3

Вихідний – «Врестлер-Бойз»

***

I тур 01.12. субота група «Е»

01.12            13.00 «Гарт» – «Мувон» – 2:4

01.12            13.50 ПАТЕК «Обленерго» – ФК «Рокитне» – 8:0

01.12            14.40 «Форвард» – «Урожай» – 5:1

01.12            15.30 «УБОЗ-Даяна» – «МДКЛ-БДМУ» – 5:0

Вихідний – ФК «Берда»

***

II тур 02.12.(неділя)  Група «В»

02.12            8.00 «Бест-Біла» – ФК «Політех» – 3:1

02.12            8.50 «Чернівці-Газ» – «Автоплаза» – 3:4

02.12            9.40 ФК «Рідківці» – «Форвард-2» – 8:3

02.12            10.30 ФК «Чагор-Молодія» – «Садгора» – 1:0

Вихідний – ФК «Шишківці»

***

II тур 02.12 (неділя)  Група «С»

02.12            11.20 «Буковина-2» – «Золота скеля» – 5:4

02.12            12.10 ФК «Феміда» – «Метеор» – 5:5 ФОТО

02.12            13.00 «Прут-Біла» – ФК «Лідер» – 2:2 ФОТО

02.12            13.50 «Льодовий майданчик» – «Червона рута» – 2:0

Вихідний – «Маяк-2»

***

II тур 02.12.(неділя)  Група «А»

02.12            14.40 «Педколедж» – УДСБЕЗ УМВС – 1:2

02.12            15.30 ФК «Бульвар» – «Скриня» – 0:4

II тур 08.12.(субота)  Група «А»

08.12            8.00 «Дружба» – ФК «Неполоківці» – 4:2

08.12            8.50 ФК «Чудей» – ФК «Бояни» – 3:4

Вихідний – ДПС-Єврошоп

***

II тур 08.12.(субота)  Група «Е»

08.12            9.40 ФК «Берда» – «Гарт» – 6:2

08.12            10.30 «Мувон» – ПАТЕК «Обленерго» – 0:3

08.12            11.20 ФК «Рокитне» – «Форвард» – 1:5

08.12   12.10 «Урожай» – «УБОЗ-Даяна» – 1:9

Вихідний – «МДКЛ-БДМУ»

***

II тур 08.12.(субота)  Група «Д»

08.12            13.00 «Врестлер-Бойз» – «Рошен-Гол» – 2:6

08.12            13.50 «Карпати» – «Маяк-1» – 4:2

08.12            14.40 «Джисус-Тім» – «Дрім-Тім» – 3:7 ФОТО

08.12   15.30 «Динамо-Мангер» – «Сокіл» – 1:2 ФОТО

Вихідний – ТОВ «Рома»

***

III тур 09.12.(неділя)  Група «С» перенос

09.12.           8.00 «Метеор» – «Буковина-2»

09.12.           8.50 ФК «Лідер» – ФК «Феміда»

09.12.           9.40 «Червона рута» – «Прут-Біла»

09.12.           10.30 «Маяк-2» – «Льодовий майданчик»

Вихідний – «Золота скеля»

III тур 09.12.(неділя)  Група «А» перенос

09.12.           11.20 «Скриня» – «Педколедж»

09.12.           12.10 ФК «Неполоківці» – ФК «Бульвар»

09.12.           13.00 ФК «Бояни» – «Дружба»

09.12.           13.50 ДПС-Єврошоп – ФК «Чудей»

Вихідний – УДСБЕЗ УМВС

III тур 09.12 (неділя)  Група «В» перенос

09.12.           14.40 «Автоплаза» – «Бест-Біла»

09.12.           15.30 «Форвард-2» – «Чернівці-Газ»

***

III тур 15.12 (субота)  Група «В»

15.12.           8.00 «Садгора» – ФК «Рідківці» – 4:2

15.12.  8.50 ФК «Шишківці» – ФК «Чагор-Молодія» – 4:4

Вихідний – ФК «Політех»

***

III тур 15.12.(субота)  Група «Д»

15.12.           9.40 «Маяк-1» – «Врестлер-Бойз» – 9:1

15.12.           10.30 «Дрім-Тім» – «Карпати» – 4:1

15.12.           11.20 «Сокіл» – «Джисус-Тім» – 6:1

15.12.  12.10 ТОВ «Рома» – «Динамо-Мангер» – 0:17

Вихідний –«Рошен-Гол»

***

III тур 15.12.(субота)  Група «Е»

15.12.           13.00 ПАТЕК «Обленерго» – ФК «Берда» – 12:0

15.12.           13.50 «Форвард» – «Мувон» – 2:0

15.12.           14.40 «УБОЗ-Даяна» – ФК «Рокитне» – 17:1

15.12.  15.30 «МДКЛ-БДМУ» – «Урожай» – 4:3

Вихідний – «Гарт»

***

IV тур 16.12 (неділя)  Група «А» – перенос

16.12.           8.00 «Дружба» – ДПС-Єврошоп

16.12.     8.50 УДСБЕЗ УМВС – «Скриня»

16.12.           9.40 «Педколедж» – ФК «Неполоківці»

16.12.     10.30 ФК «Бульвар» – ФК «Бояни»

Вихідний – ФК «Чудей»

IV тур 16.12 (неділя)  Група «В» – перенос

16.12.           11.20 ФК «Політех» – «Автоплаза»

16.12.     12.10 «Бест-Біла» – «Форвард-2»

16.12.           13.00 «Чернівці-Газ» – «Садгора»

16.12.     13.50 ФК «Рідківці» – ФК «Шишківці»

Вихідний – ФК «Чагор-Молодія»

IV тур 16.12 (неділя)  Група «С» – перенос

16.12.           14.40 «Золота скеля» – «Метеор»

16.12.     15.30 «Буковина-2» – ФК «Лідер»

***

19.12.12

Перенсений матч 1 туру. ФК «Бояни» – ДПС-Єврошоп – 3:16

***

IV тур 22.12 (субота)  Група «С»

22.12.           8.00 ФК «Феміда» – «Червона рута» – 4:1

22.12.           8.50 «Прут-Біла» – «Маяк-2» – 6:1

Вихідний – «Льодовий майданчик»

***

IV тур 22.12 (субота)  Група «Е»

22.12.           9.40 «Гарт» – ПАТЕК «Обленерго» – 0:3

22.12.           10.30 ФК «Берда» – «Форвард» – 1:16

22.12.           11.20 «Мувон» – «УБОЗ-Даяна» – 0:13

22.12.           12.10 ФК «Рокитне» – «МДКЛ-БДМУ» – 2:7

Вихідний – «Урожай»

***

IV тур 22.12 (субота)  Група «Д»

22.12.           13.00 «Рошен-Гол» – «Маяк-1» – 2:4

22.12.           13.50 «Врестлер-Бойз» – «Дрім-Тім» – 1:2

22.12.           14.40 «Карпати» – «Сокіл» – 0:1

22.12.           15.30 «Джисус-Тім» – ТОВ «Рома» – 5:2

Вихідний – «Динамо-Мангер»

***

V тур 23.12 (неділя)  Група «В»

23.12.           8.00 «Форвард-2» – ФК «Політех» – 1:8

23.12.           8.50 «Садгора» – «Бест-Біла» – 0:5

23.12.           9.40 ФК «Шишківці» – «Чернівці-Газ» – 2:6

23.12.           10.30 ФК «Чагор-Молодія» – ФК «Рідківці» – 1:3

Вихідний – «Автоплаза»

***

V тур 23.12 (неділя)  Група «С»

23.12.           11.20 ФК «Лідер» – «Золота скеля» – 0:7

23.12.           12.10 «Червона рута» – «Буковина-2» – 2:6

23.12.           13.00 «Маяк-2» – ФК «Феміда» – 1:7

23.12.           13.50 «Льодовий майданчик» – «Прут-Біла» – 3:1

Вихідний – «Метеор»

***

V тур 23.12 (неділя)  Група «А»

23.12.           14.40 ФК «Неполоківці» – УДСБЕЗ УМВС – 0:0 (поданий протест від команди УДСБУЗ УМВС)

23.12.           15.30 ФК «Бояни» – «Педколедж» – -:+

***

V тур 29.12 (субота)  Група «А»

29.12.           8.00 ДПС-Єврошоп – ФК «Бульвар» – 8:0

29.12.           8.50 ФК «Чудей» – «Дружба» – 3:1

Вихідний – «Скриня»

V тур 29.12 (субота)  Група «Д»

29.12.           9.40 «Дрім-Тім» – «Рошен-Гол» – 5:2

29.12.           10.30 «Сокіл» – «Врестлер-Бойз» – 4:3

29.12.           11.20 ТОВ «Рома» – «Карпати» – -:+

29.12.           12.10 «Динамо-Мангер» – «Джисус-Тім» – 4:3

Вихідний – «Маяк-1»

***

V тур 29.12.(субота)  Група «Е»

29.12.           13.00 «Форвард» – «Гарт» – 7:1

29.12.           13.50 «УБОЗ-Даяна» – ФК «Берда» – +:-

29.12.           14.40 «МДКЛ-БДМУ» – «Мувон» – 2:0

29.12.           15.30 «Урожай» – ФК «Рокитне» – 2:4

Вихідний – ПАТЕК «Обленерго»

***

III тур, перенесено з 09.12 (неділя)  Група «С»

30.12           8.00 «Метеор» – «Буковина-2» – 2:1

30.12           8.50 ФК «Лідер» – ФК «Феміда» – 2:0

30.12           9.40 «Червона рута» – «Прут-Біла» – 2:3

30.12           10.30 «Маяк-2» – «Льодовий майданчик» – 3:7

Вихідний – «Золота скеля»

***

III тур 09.12 (неділя)  Група «А»

30.12.           11.20 «Скриня» – «Педколедж» ФОТО

30.12.           12.10 ФК «Неполоківці» – ФК «Бульвар» ФОТО

30.12.           13.00 ФК «Бояни» – «Дружба» ФОТО

30.12.           13.50 ДПС-Єврошоп – ФК «Чудей» ФОТО

Вихідний – УДСБЕЗ УМВС

***

III тур 09.12 (неділя)  Група «В»

30.12.           14.40 «Автоплаза» – «Бест-Біла» ФОТО

30.12.  15.30 «Форвард-2» – «Чернівці-Газ» ФОТО

***

3.01.13  (перенесені матчі з 16.12.12)

IVтур 16.12 (неділя)  Група «А»

13:30. «Дружба» – «ДПС-Єврошоп» – перенос на 8.01.13 (14:00)

14:20. УДСБЕЗ УМВС – «Скриня» – 4:0

15:10. «Педколедж» – ФК «Неполоківці» – 9:1

16:00. ФК «Бульвар» – ФК «Бояни» – 1:0

Вихідний – ФК «Чудей»

***

IVтур Група «В»

16:50. ФК «Політех» – «Автоплаза» – 2:2

***

4.01.13 (перенесені матчі з 16.12.12)

13:30. «Бест-Біла» – «Форвард-2» – 10:3

14:20. «Чернівці-Газ» – «Садгора» – 5:3

15:10. ФК «Рідківці» – ФК «Шишківці» – 0:3

Вихідний – ФК «Чагор-Молодія»

***

IVтур  Група «С»

16:00. «Золота скеля» – «Метеор» – 7:3

16:50. «Буковина-2» – ФК «Лідер» – 0:2

***

8.01.13 (перенесений матч 4 туру, Група А)

14:00. «Дружба» – «ДПС-Єврошоп» – 2:6 (у «Єврошопа» забивали: Віталій Ісаєв – 4, Сергій Рибак – 2)

***

VI тур 12.01 (субота)  Група «А»

12.01.           8.00 «Скриня» – ФК «Неполоківці» – 7:4

12.01.           8.50 УДСБЕЗ УМВС – ФК «Бояни» – 4:2

12.01.           9.40 «Педколедж» – ДПС-Єврошоп – 2:3

12.01.           10.30 ФК «Бульвар» – ФК «Чудей» – 4:5

Вихідний – «Дружба»

***

VI тур 12.01 (субота)  Група «В»

12.01.           11.20 «Автоплаза» – «Форвард-2» – 3:1

12.01.           12.10 ФК «Політех» – «Садгора» – 4:1

12.01.           13.00 «Бест-Біла» – ФК «Шишківці» – 1:4

12.01.           13.50 «Чернівці-Газ» – ФК «Чагор-Молодія» – 1:1

Вихідний – ФК «Рідківці»

***

VI тур 12.01 (субота)  Група «С»

12.01.           14.40 «Метеор» – ФК «Лідер» – 2:3

12.01.           15.30 «Золота скеля» – «Червона рута» – 9:1

***

VI тур 13.01 (неділя)  Група «С»

13.01.           8.00 «Буковина-2» – «Маяк-2» – 0:1

13.01.           8.50 ФК «Феміда» – «Льодовий майданчик» – 1:5

Вихідний – «Прут-Біла»

***

VI тур 13.01 (неділя)   Група «Д»

13.01.           9.40 «Маяк-1» – «Дрім-Тім» – 3:4

13.01.           10.30 «Рошен-Гол» – «Сокіл» – перенос.

13.01.           11.20 «Врестлер-Бойз» – ТОВ «Рома» – 5:2

13.01.           12.10 «Карпати» – «Динамо-Мангер» – 2:5

Вихідний – «Джисус-Тім»

***

VI тур 13.01 (неділя)   Група «Е»

13.01.           13.00 ПАТЕК «Обленерго» – «Форвард» – 1:1

13.01.           13.50 «Гарт» – «УБОЗ-Даяна» – 1:14

13.01.           14.40 ФК «Берда» – «МДКЛ-БДМУ» – 0:6

13.01.           15.30 «Мувон» – «Урожай» – 5:1

Вихідний – ФК «Рокитне»

***

VII тур 19.01 (субота)  Група «Е»

19.01.           8.00 «УБОЗ-Даяна» – ПАТЕК «Обленерго» – перен.

19.01.           8.50 «МДКЛ-БДМУ» – «Гарт» – перен.

19.01.           9.40 «Урожай» – ФК «Берда» – 7:1

19.01.  10.30 ФК «Рокитне» – «Мувон» – 2:2

Вихідний – «Форвард»

***

VII тур 19.01 (субота)  Група «С»

19.01.           11.20 «Червона рута» – «Метеор» – 1:1

19.01.           12.10 «Маяк-2» – «Золота скеля» – 1:10

19.01.           13.00 «Льодовий майданчик» – «Буковина-2» – 6:2

19.01.           13.50 «Прут-Біла» – ФК «Феміда» – 2:3

Вихідний – ФК «Лідер»

***

VII тур 19.01 (субота)  Група «Д»

19.01.           14.40 «Сокіл» – «Маяк-1» – перен.

19.01.           15.30 ТОВ «Рома» – «Рошен-Гол» – 2:6

***

VII тур 20.01 (неділя)  Група «Д»

20.01.           8.00 «Динамо-Мангер» – «Врестлер-Бойз» – 6:1

20.01.           8.50 «Джисус-Тім» – «Карпати» – 1:4

Вихідний – «Дрім-Тім»

***

VII тур 20.01 (неділя)  Група «В»

20.01.           9.40 «Садгора» – «Автоплаза» – 0:8

20.01.           10.30 ФК «Шишківці» – ФК «Політех» – 4:3

20.01.           11.20 ФК «Чагор-Молодія» – «Бест-Біла» – 1:2

20.01.           12.10 ФК «Рідківці» – «Чернівці-Газ» – 0:5

Вихідний – «Форвард-2»

***

VII тур 20.01 (неділя)  Група «А»

20.01.           13.00 ФК «Бояни» – «Скриня» – 0:3

20.01.           13.50 «Дружба» – ФК «Бульвар» – 2:2

20.01.           14.40 ФК «Чудей» – «Педколедж» – 2:3

20.01. ДПС-Єврошоп – УДСБЕЗ УМВС – перен.

Вихідний – ФК «Неполоківці»

***

Перенесені матчі

22.01.13 (четвер)

12:00. Перенесений матч 7 туру. «МДКЛ-БДМУ» – «Гарт» – 3:1

12:50. Перенесений матч 6 туру. «Рошен-Гол» – «Сокіл» – -:+

13:30. Перенесений матч 7 туру. «УБОЗ-Даяна» – ПАТЕК «Обленерго» – 4:0

***

24.01.13 (четвер)

13:30. Перенесений матч 7 туру. «Сокіл» – «Маяк-1» – 6:3

14:20. Перенесений матч 8 туру (26.01). «Автоплаза» – ФК «Шишківці» – 3:3

15:10. Перенесений матч 7 туру. ДПС-Єврошоп – УДСБЕЗ УМВС – 4:1

***

VIII тур 26.01 (субота)  Група «А»

26.01.           8.00 ФК «Неполоківці» – ФК «Бояни» – +:-

26.01.           8.50 «Скриня» – ДПС-Єврошоп – 2:1

26.01.           9.40 УДСБЕЗ УМВС – ФК «Чудей» – 4:2

26.01.           10.30 «Педколедж» – «Дружба» – 4:4

Вихідний – ФК «Бульвар»

***

VIII тур 26.01 (субота)  Група «С»

26.01.           11.20 ФК «Лідер» – «Червона рута» – 3:1

26.01.           12.10 «Метеор» – «Маяк-2» – 0:5

26.01.           13.00 «Золота скеля» – «Льодовий майданчик» – 2:0

26.01.           13.50 «Буковина-2» – «Прут-Біла» – 5:1

Вихідний – ФК «Феміда»

***

VIII тур 26.01 (субота)  Група «В»

26.01.           14.40 «Форвард-2» – «Садгора» – 5:5

26.01.           15.30 «Автоплаза» – ФК «Шишківці» – перен. на 24.01.13 (3:3)

***

VIII тур 27.01 (неділя)  Група «В»

27.01.           8.00 ФК «Політех» – ФК «Чагор-Молодія» – +:-

27.01.           8.50 «Бест-Біла» – ФК «Рідківці» – 2:1

Вихідний – «Чернівці-Газ»

***

VIII тур 27.01 (неділя)  Група «Д»

27.01.           9.40 «Дрім-Тім» – «Сокіл» – 4:3

27.01.           10.30 «Маяк-1» – ТОВ «Рома» – 5:1

27.01.           11.20 «Рошен-Гол» – «Динамо-Мангер» – 0:8

27.01.           12.10 «Врестлер-Бойз» – «Джисус-Тім» – 2:5

Вихідний – «Карпати»

***

VIII тур 27.01 (неділя)  Група «Е»

27.01.           13.00 «Форвард» – «УБОЗ-Даяна» – 1:2

27.01.           13.50 ПАТЕК «Обленерго» – «МДКЛ-БДМУ» – 1:0

27.01.           14.40 «Гарт» – «Урожай» – 1:8

27.01.           15.30 ФК «Берда» – ФК «Рокитне» – 3:6

Вихідний – «Мувон»

***

IX тур 02.02.(субота)  Група «Е»

02.02.           8.00 «МДКЛ-БДМУ» – «Форвард» – 2:3

02.02.           8.50 «Урожай» – ПАТЕК «Обленерго» – 3:3

02.02.           9.40 ФК «Рокитне» – «Гарт» – 2:2

02.02.           10.30 «Мувон» – ФК «Берда» – 4:1

Вихідний – «УБОЗ-Даяна»

***

Група Е І В Н П М О
1 «УБОЗ-Даяна» 8 8 0 0 64-4 24
2 «Форвард» 8 6 1 1 40-9 19
3 «Обленерго» 8 5 2 1 31-8 17
4 «МДКЛ-БДМУ» 8 5 0 3 24-15 15
5 «Мувон» 8 3 1 4 15-26 10
6 «Рокитне» 8 2 2 4 18-46 8
7 «Урожай» 8 2 0 6 26-32 7
8 «Берда» 8 1 0 7 12-53 3
9 «Гарт» 8 0 1 7 10-47 1

***

IX тур 02.02.(субота)  Група «В»

02.02.           11.20 ФК «Шишківці» – «Форвард-2» – 8:1

02.02.           12.10 ФК «Чагор-Молодія» – «Автоплаза» – 1:5

02.02.           13.00 ФК «Рідківці» – ФК «Політех» – 1:6

02.02.           13.50 «Чернівці-Газ» – «Бест-Біла» – 1:4

Вихідний – «Садгора»

***

Група «В» І В Н П М О
1. «Автоплаза» 8 6 2 0 30-12 20
2. «Бест-Біла» 8 6 0 2 29-16 18
3. ФК «Шишківці» 8 5 2 1 33-19 17
4. «Чернівці-Газ» 8 5 1 2 34-23 16
5. ФК «Політех» 8 4 1 3 27-16 13
6. ФК «Чагор-Молодія» 8 2 2 4 14-17 8
7. ФК «Рідківці» 8 2 0 6 15-24 6
8. «Садгора» 8 1 1 6 14-35 3
9. «Форвард-2» 8 0 1 7 52-56 1

***

IX тур 02.02 (субота)  Група «С»

02.02.           14.40 «Маяк-2» – ФК «Лідер» – 0:4

02.02.           15.30 «Льодовий майданчик» – «Метеор» – +:-

***

IX тур 03.02 (неділя)  Група «С»

03.02.           8.00 «Прут-Біла» – «Золота скеля» – 0:3

03.02.           8.50 ФК «Феміда» – «Буковина-2» – -:+

Вихідний – «Червона рута»

***

Група «С» І В Н П М О
1. «Золота скеля» 8 7 0 1 45-12 21
2. «Льодовий майданчик» 8 7 0 1 26-11 21
3. ФК «Лідер» 8 5 1 2 18-15 16
4. «Буковина-2» 8 4 0 4 19-18 12
5. «Прут-Біла» 8 3 1 3 22-21 10
6. ФК «Феміда» 8 3 1 4 22-19 10
7. «Маяк-2» 8 3 0 5 15-35 9
8. «Метеор» 8 1 2 5 15-29 5
9. «Червона рута» 8 0 1 7 9-31 1

***

IX тур 03.02 (неділя)  Група «А»

03.02.           9.40 ДПС-Єврошоп – ФК «Неполоківці» – 8:0

03.02.           10.30 ФК «Чудей» – «Скриня» – -:+

03.02.           11.20 «Дружба» – УДСБЕЗ УМВС – 6:1

03.02.           12.10 ФК «Бульвар» – «Педколедж» – 3:6

Вихідний – ФК «Бояни»

***

Група «A» І В Н П М О
1. ДПС-Єврошоп 8 7 0 1 51-10 21
2. УДСБЕЗ УМВС 8 6 0 2 21-16 18
3. «Скриня» 8 6 0 2 20-15 18
4. «Педколедж» 8 4 1 3 26-18 13
5. «Дружба» 8 3 2 5 27-23 11
6. ФК «Чудей» 8 3 0 5 23-21 9
7. ФК «Бояни» 8 2 0 6 16-36 6
8. ФК «Неполоківці» 8 2 0 6 10-31 6
9. ФК «Бульвар» 8 1 1 6 13-37 3

***

IX тур 03.02 (неділя)  Група «Д»

03.02.           13.00 ТОВ «Рома» – «Дрім-Тім» – 2:6

03.02.           13.50 «Динамо-Мангер» – «Маяк-1» – 4:0

03.02.           14.40 «Джисус-Тім» – «Рошен-Гол» – 5:6

03.02.           15.30 «Карпати» – «Врестлер-Бойз» – 4:3

Вихідний – «Сокіл»

***

Група D І В Н П М О
1 «Дрім-Тім» 8 8 0 0 33-15 24
2 «Сокіл» 8 7 0 1 33-15 21
3 «Динамо-Мангер» 8 6 0 2 45-9 18
4 «Карпати» 8 5 0 3 20-19 15
5 «Маяк-1» 8 4 0 4 27-22 12
6 «Рошен-Гол» 8 3 0 5 25-31 9
7 «Джисус-Тім» 8 2 0 6 23-32 6
8 «Врестлер-Бойз» 8 1 0 7 18-38 3
9 «Рома» 8 0 0 8 12-55 0

***

ІІ етап

09.02 (субота) I тур  група 1

09.02.           9.00              «Бест-Біла» В 2 – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – перенос

09.02.           9.50              ФК «Шишківці» В 3 – Д 3 «Динамо-Мангер» – перенос

09.02.           10.40            «Золота скеля» С 1 – Д 2 «Сокіл» – перенос

09.02.           11.30            «Чернівці-Газ» 4м – А1 ДПС-Єврошоп  – перенос

09.02 (субота) I тур група 2

09.02.           12.20            УДСБЕЗ УМВС А2 – Е 2 «Форвард» – 1:2 (Руслан Тарновецький, 32 – Андрій Фурега, 10, 31)

09.02.           13.10            «Скриня» А3 – С3 ФК «Лідер» – 0:1 (Олександр Ставчанський, 9)

09.02.           14.00            «Дрім-Тім» Д 1 – С 2 «Льодовий майданчик» – 0:2 (Андрій Сафроняк, 34, Ігор Стефанишин, 36)

09.02.           14.50            ПАТЕК «Обленерго» Е 3 – В 1 «Автоплаза» – 5:0 ()

 

10.02 (неділя) II тур  група 2

10.02            9.00              «Автоплаза» В 1 – А 2 УДСБЕЗ УМВС – 2:2

10.02            9.50              «Форвард» Е 2 – А 3 «Скриня» – 3:1

10.02            10.40            ФК «Лідер» С 3 – Д 1 «Дрім-Тім» – 1:3

10.02            11.30            «Льодовий майданчик» С 2 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – 0:0

10.02 (неділя) II тур   група 1

10.02            12.20            ДПС-Єврошоп А1 – В 2 «Бест-Біла» – 3:0

10.02            13.10            «УБОЗ-Даяна» Е 1 – В 3 ФК «Шишківці» – 8:0

10.02            14.00            «Динамо-Мангер» Д 3 – С 1 «Золота скеля» – 3:0

10.02            14.50            «Сокіл» Д 2 – 4 м «Чернівці-Газ» – 4:3 (перенесений)

 

Перенесені матчі

13.02.13

«Золота скеля» С 1 – Д 2 «Сокіл» – 1:7

14.02.13

«Бест-Біла» В 2 – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – 0:0

«Чернівці-Газ» 4 м – А1 ДПС-Єврошоп – 2:2

 

16.02 (субота) III тур  група 1

9.00              «Бест-Біла» В 2 – 4 м «Чернівці-Газ» – 8:1

9.50              ФК «Шишківці» В 3 – А 1 ДПС-Єврошоп – 2:6

10.40            «Золота скеля» С 1 – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – 2:3

11.30            «Сокіл» Д 2 – Д 3 «Динамо-Мангер»  – 2:3

16.02 (субота) III тур   група «II»

12.20            «Льодовий майданчик» С 2 – С 3 ФК «Лідер» – 3:0

13.10            «Скриня» А 3 – В 1 «Автоплаза» – 0:1

14.00            «Дрім-Тім» Д 1 – Е 2 «Форвард» – 2:0

                     УДСБЕЗ УМВС А 2 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – перен.

 

17.02 (неділя) IV тур   група «II»

9.00              «Форвард» Е 2 – С 2 «Льодовий майданчик» – 3:0 (Віталій Гончар – 2, Роман Нестеренко)

9.50              «Автоплаза» В 1 – Д 1 «Дрім-Тім» – 4:0 (Петро Климус – 2, Михайло Рябий, Володимир Павлов а/г)

10.40            УДСБЕЗ УМВС А 2 – А 3 «Скриня» – 2:1

11.30            «Чернівці-Газ» 4 м – Д 3 «Динамо-Мангер» (1 група) – 1:5

17.02 (неділя) IV тур   група «I»

12.20            «УБОЗ-Даяна»  Е 1 – Д 2 «Сокіл» – перенос

13.10            ДПС-Єврошоп А 1 – С 1 «Золота скеля» – 8:0

14.00            «Бест-Біла» В 2 – В 3 ФК «Шишківці» – 1:1

                     ПАТЕК «Обленерго» Е 3 – С 3 ФК «Лідер» – перенос

 

«УБОЗ-Даяна»  Е 1 – Д 2 «Сокіл» (перенесений матч 4 туру) – 12:1 (Василь Тарощук, 3, 5, 10, Віталій Савчук, 16, 18, Олександр Діденко, 18, 22, 30, Олександр Дележа, 28, 31, Ярослав Ілащук, 35, 38 – Віталій Сорочан, 8)

ФК «Шишківці» В 3 – Д 3 «Динамо-Мангер» – -:+ (перенесений матч 1 туру)

УДСБЕЗ УМВС А 2 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – 3:3 (перенесений матч 3 туру)

 

23.02 (субота) V тур  група «II»

12.20            «Дрім-Тім» Д 1 – А 2 УДСБЕЗ УМВС – 4:0 (Мирослав Стецюк, 8, 15, Ігор Мігалатюк, 35, 38)

13.10            «Льодовий майданчик» С 2 – В 1 «Автоплаза» – 3:4 (Андрій Руснак, 9, Євген Коломієць, 15, Олександр Білоус, 25 – Михайло Рябий, 1, 28, Богдан Скибінський, 3, 22)

14.00            ФК «Лідер» С 3 – Е 2 «Форвард» – 1:4 (Павло Хмара – ?)

14.50            «Скриня» А 3 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – 1:5

24.02 (неділя) VI тур  група «I»

8.00            ПАТЕК «Обленерго» Е 3 – С 3 ФК «Лідер» (перенесений матч 4 туру) – 2:0 (до 35 хв. було 0:0)

12.20            «Чернівці-Газ» 4 м – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – 2:5 (газовики програвали 0:1, потім вигравали 2:1, не забивали і програли)

13.10            ДПС-Єврошоп А 1 – Д 3 «Динамо-Мангер» – 1:0 (Тарас Таріца)

14.00            «Бест-Біла» В 2 – Д 2 «Сокіл» – 5:3

14.50            ФК «Шишківці» В 3 – С 1 «Золота скеля» – 5:5

 

02.03 (субота) VII тур  група «I»

9.00        «УБОЗ-Даяна» Е 1 – А 1 ДПС-Єврошоп – 1:0 (за 50 сек. до кінця забили, гра варта фіналу)

9.50        «Динамо-Мангер» Д 3 – В 2 «Бест-Біла» – 3:1

10.40      «Сокіл» Д 2 – В 3 ФК «Шишківці» – 2:2

11.30      «Золота скеля» С 1 – 4 м «Чернівці-Газ» – 7:2

02.03 (субота) VII тур  група «II»

12.20      «Форвард» Е 2 – В 1 «Автоплаза» – 3:0

13.10      ФК «Лідер» С 3 – А 2 УДСБЕЗ УМВС – 2:2

14.00      «Льодовий майданчик» С 2 – А 3 «Скриня» – 4:2

14.50      «Дрім-Тім» Д 1 – Е 3 ПАТЕК «Обленерго» – 5:0

03.03 (неділя) VI тур  група «II»

9.00        ПАТЕК «Обленерго» Е 3 – Е 2 «Форвард» – 1:6

9.50        «Автоплаза» В 1 – С 3 ФК «Лідер» – 4:2

10.40      УДСБЕЗ УМВС А 2 – С 2 «Льодовий майданчик» – 1:3

11.30      «Скриня» А 3 – Д 1 «Дрім-Тім» – 2:3 (під завісу забили)

03.03 (неділя) V тур  група «I»

12.20      «Золота скеля» С 1 – В 2 «Бест-Біла» – 1:2

13.10      «Сокіл» Д 2 – А 1 ДПС-Єврошоп – 1:5

14.00      «Динамо-Мангер» Д 3 – Е 1 «УБОЗ-Даяна» – 4:1

14.50      ФК «Шишківці» В 3 – 4 м «Чернівці-Газ» – -:+

***

  Група І І В Н П М О
1. «Динамо-Мангер»

7

6

0

1

18-6

18

2. «УБОЗ-Даяна»

7

5

1

1

30-9

16

3. ДПС-Єврошоп

7

5

1

1

25-6

16

4. «Бест-Біла»

7

3

2

2

17-12

11

5. «Сокіл»

7

2

1

4

20-31

7

6. «Золота скеля»

7

1

1

5

16-30

4

7. «Чернівці-Газ»

7

1

1

5

11-31

4

8. ФК «Шишківці»

7

0

3

4

10-22

3

***

  Група ІІ І В Н П М О
1. «Форвард»

7

6

0

1

21-6

18

2. «Дрім-Тім»

7

5

0

2

17-9

15

3. «Льодовий майданчик»

7

4

1

2

15-10

13

4. «Автоплаза»

7

4

1

2

15-15

13

5. «Обленерго»

7

3

2

2

16-15

11

6. УДСБЕЗ УМВС

7

1

3

3

11-17

6

7. ФК «Лідер»

7

1

1

5

7-18

4

8. «Скриня»

7

0

0

7

7-19

0

***

09.03 (субота)

9.00     1 м. гр. «I» «Динамо-Мангер» – 2 м. гр. «II» «Дрім-Тім» – 3:2 (Андрій Гордей, 25, 35, Вадим Пислар, 30 – Ігор Мігалатюк, 19, Микола Курик, 23)

Судді: Андрій Телегей, Іван Тівілік

9.50     1 м. гр. «II» «Форвард» – 2 м. гр. «I» «УБОЗ-Даяна» – 2:1 (Роман Нестеренко, 3, Сергій Янчик, 33 – Олександр Дележа, 8)

Судді: Василь Фурман, Іван Фурман

11.00   Матч за 3 місце «Дрім-Тім» – «УБОЗ-Даяна» – 1:1 (Ігор Мігалатюк, 39 – Олександр Діденко, 29). По пен. – 12:11.

Судді: Андрій Телегей, Іван Тівілік

12.00   Фінал. «Динамо-Мангер» – «Форвард» – 3:1 (Олег Веприх, 22, Валерій Блажко, 27, Андрій Гордей, 29 – Сергій Янчик, 30)

Судді: Василь Фурман, Іван Фурман

***

Склад груп  (ІІ етап)

Група 1

1 А ДПС-Єврошоп

2 В «Бест-Біла»

3 В ФК «Шишківці»

1 С «Золота скеля»

2 Д «Сокіл»

3 Д «Динамо-Мангер»

1 Е «УБОЗ-Даяна»

4 м за кращими показниками «Чернівці-Газ»

***

Група 2

1 В «Автоплаза»

2 А УДСБЕЗ УМВС

3 А «Скриня»

2 С «Льодовий майданчик»

3 С ФК «Лідер»

1 Д «Дрім-Тім»

2 Е «Форвард»

3 Е «Обленерго»

***

Склад груп (І етап)

Група А

«Педколедж»

УДСБЕЗ УМВС

«Скриня»

ФК «Неполоківці»

ФК «Бояни»

ДПС-Єврошоп

ФК «Чудей»

«Дружба»

ФК «Бульвар»

 

Група В

«Бест-Біла»

ФК «Політех»

«Автоплаза»

«Форвард-2»

«Садгора»

ФК «Шишківці»

ФК «Чагор-Молодія»

ФК «Рідківці»

«Чернівці-Газ»

 

Група С

«Буковина-2»

«Золота скеля»

«Метеор»

ФК «Лідер»

«Червона рута»

«Маяк-2»

«Льодовий майданчик»

«Прут-Біла»

ФК «Феміда»

 

Група D

«Врестлер-Бойз»

«Рошен-Гол»

«Маяк-1»

«Дрім-Тім»

«Сокіл»

ТОВ «Рома»

«Динамо-Мангер»

«Джисус-Тім»

«Карпати»

 

Група Е

ФК «Берда»

«Гарт»

ПАТЕК «Обленерго»

«Форвард»

«УБОЗ-Даяна»

«МДКЛ-БДМУ»

«Урожай»

ФК «Рокитне»

«Мувон»

***

Фінал-2012. Фото: Юрій Мазурашу

 

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

34 Комментарии

  1. dok говорит

    поставте будь-ласка обленерго на 4 місце. Чи вони Вам за це світло виключать )))

      1. археолог говорит

        Але, все ж по очках вони нижче МДКЛ!!!!!!

      2. Георгій Мазурашу говорит

        Очки ж вірно вказані, так що все ОК:) Від того, що вони випадково залишились на третій позиції, очок у енергетиків більше не стане:) Скорегуємо як має бути:)

      3. Віталій Сорочан говорит

        2 Д Сокіл

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.