Про нас

Буковинський спортивний портал SportBuk.com – це перший спортивний інтернет-журнал Чернівецької області, де шанувальники спорту можуть знайти як оперативні новини про найцікавіші спортивні події на Буковині та за її межами, але за участю представників нашої області, так і «гарячі» коментарі, інтерв’ю з відомими особистостями, фото- і відеозвіти, а також багато іншої цікавої інформації, яка стосується буковинського спорту.

SportBuk.com – інтернет-версія спортивно-розважального видання “СУПЕР!”

(свідоцтво про держреєстрацію: ЧЦ №266 від 26.12.2003 р.)

SportBuk – це рідний дім для всіх видів спорту, які культивуються на Буковині, і для всіх спортивних організацій, які сприяють розвитку фізичної культури і спорту в нашій області. Тут можливість отримати безкоштовно свої сторінки мають місцеві федерації, спортклуби, спортшколи, інші спортивні організації, окремі спортсмени тощо.

Газетним «дідусем» Буковинського спортивного порталу можна вважати «Спорт-інфо» – спортивний додаток до «Нової буковинської газети», який виходив у 1995-96 рр. і базувався приблизно на тих же принципах, що сповідує SportBuk.com. А «батьком», відповідно, можна назвати місцеве спортивно-розважальне видання «Супер!», яке було засноване у 2003 р.

Буковинський спортивний портал мав з’явитися в інтернет-просторі у 2007 р. – як інтернет-орган відділу з питань фізичної культури і спорту Чернівецької обласної державної адміністрації. Але в силу різних причин запуск проекту довелося відкласти, а відповідні функції першого буковинського спортивного Інтернет-ресурсу з 2007 р. виконував сайт www.heshko.com, де висвітлювалися основні події зі спортивного життя краю. І лише у 2009 році SportBuk.com, нарешті, офіційно вийшов на «спортивну орбіту» – за підтримки спортивного клубу «Гешко» та інших друзів буковинського спорту.

Ми відкриті для співпраці зі всіма, кому небайдужа доля сфери фізичної культури і спорту, а отже і здоров’я нації!

СПОРТ • ЗДОРОВЯ • МАЙБУТНЄ!

Наші контакти: тел.^ (050) 283-03-10, (098) 264-78-80, (050) 841-61-33, e-mail: <mazurashu-georgiy@ukr.net>, <sportbuk@gmail.com> (головний редактор – Георгій Мазурашу)

Після обрання Георгія Мазурашу народним депутатом України ІХ скликання (позачергові вибори 21.07.2019 р.) головний редактор порталу – Олександр Чоботар (молодший брат титулованого каратиста Валерія Чоботаря). Тел.: (050) 105-82-42, e-mail: chobotar8@gmail.com

Як підтримати проект SportBuk.com

 

2011-Svit-futbolu-ASGU-SportBuk.com-gramota-mini 2009-NOK-konkurs-foto-Mazurashu-dyplom-mini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011-Svit-futbolu-AAFU-SportBuk.com-dyplom-mini2011-FFU-Pochesna-gramota-Mazurashu-mini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SportBuk.com – у «золотому фонді» Асоціації спортивних журналістів України

 

***

 

 

все про спорт на Буковині, буковинський спорт, новини буковинського спорту, спортивні новини Буковини, спортивна Буковина, Буковина спортивна, спорт буковинський, спорт Буковина, спорт Чернівці, Буковина спорт, спорт Чернівці, Чернівці спорт, чернівецький спорт, спорт чернівецький, спорт школи Чернівці, спорт секції Чернівці, спорт секції, спортивні секції Чернівці, секції спорт Чернівці, спортклуби Чернівці, спортивні клуби Чернівці, спортклуб Чернівці, спортивний клуб Чернівці, спортивний клуб Чернівці, спортивне життя Буковини, спортивне життя Буковина, спортивне життя Чернівців, спортивне життя Чернівці, футбол на Буковині, новини буковинського футболу, буковинський футбол, футбол Буковина, ФК Буковина, ФСК Буковина, Буковина Чернівці, чернівецький футбол, Чернівці футбол, футбол Чернівці, чернівецький футбол, олімпійці Буковини, буковинські олімпійці, зірки буковинського спорту, зірки спорту Буковина, зірки чернівецького спорту, зірки спорту Чернівці