Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012 (календар, результати)

11

Для участі у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з міні-футболу 2012 р. заявилося 46 команд, що є новим рекордом змагань (попереднє рекордне представництво – 44 команди – було зафіксовано у Чемпіонаті-2011).

Фото можна подивитися тут:

Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012 р.

(майданчик з штучним покриттям СОУ «Буковина»)

І ЕТАП


I тур 21.01 (субота), група «А»

21.01. 8.00. «Педколедж» –  ФК «ДПС» – 2:4

21.01. 8.50. «Форвард» – ФК «Молодія» – 3:1

21.01. 9.40. «Фортуна» –  ФК «Рокитне» – 1:2

21.01. 10.30. «Хімік» – «Бульвар» – 0:1

I тур 21.01 (субота), група «В»

21.01. 11.20. «УБОЗ» – «Золота скеля» – 3:2

21.01. 12.10. ФК «Неполоківці» – Медик» – 3:0

21.01. 13.00. «БДМУ» – ФК «Шипинці» – 2:0 ФОТО

21.01. 13.50. ФК «Чорнівка-Бояни» – ФК «Рідківці» – 4:2 ФОТО

I тур 21.01 (субота), група «F»

21.01. 14.40. «Садгора» – «Чудей» – 1:4 ФОТО

21.01. 15.30. «Калічанка» – «Корчма» – 3:1 ФОТО

21.01. 16.20. «Прут-Біла» – «Ротор» – 2:3

Вихідний – «Лідер»

I тур 22.01 (неділя), група «С».

22.01. 8.00. «Дружба» – «Рома» – 4:0 (Олександр Ватрич, 17, Олег Хаблюк, 23, Григорій Савчук, 29, 31)

22.01. 8.50. «Бест-Біла» – «Готель Буковина» – 3:1 (Ілля Сідор, 5, Василь Кердей, 8, Богдан Рачинський, 27 – Дмитро Пентелейчук, 4)

22.01. 9.40. «Динамо-Мангер» – «Маяк» – 7:2 (Іван Антоняк, 3, 38, 40, Валерій Блажко, 6, Тарас Грималюк, 16, Вадим Пислар, 38, Віталій Корнецький, 40 – Іван Сорохан, 9, Юрій Косован, 26)

22.01. 10.30. ФК «Глибока-2»  – «Університет-1» – 1:2 (Іван Жук, 8 – Володимир Леськів, 5, Михайло Тесовський, 14)

I тур 22.01 (неділя), група «Д»

22.01. 11.20. «Дрім-Тім» -«Автоплаза» – 2:1 (Ігор Мигалатюк, 10, Ігор Магурчак, 22 – Михайло Лазаряк, 5)

22.01. 12.10. «Авангард-Даяна» – «ДОК» – 0:0

22.01. 13.00. «Політех» – «Аматор» – 3:3 (Дмитро Тимчук, 6, Ілля Данко, 31, Павло Сава, 37 – Олександр Крайзвіла, 15, Анатолій Приймак, 24, 26)

22.01. 13.50. ФК «Динівці» – ФК «Остриця» – 3:3 (Дмитро Істрат, 8, 20, Редр. Стея, 40 – Вадим Боднараш, 6, Олександр Свистайло, 37, +40)

I тур 22.01 (неділя), група «Е»

22.01. 14.40. «ВДСО» – «Інтер-Швага» – 2:5 (Іван Гоголь, 32, Андрій Швець, 38 – Сергій Лебедєв, 18, 29, 33, Сергій Чорней, 35, Валерій Кривенчук, 37)

22.01. 15.30. «Університет-2» – «Червона рута» – 4:1 (Олександр Лакуста, 5, 21, Ярослав Шпікула, 11, Ігор Бойчук, 38 – Володимир Владийчук, 2) ФОТО

22.01. 16.20. «Сокіл» – «Льодовий майданчик» – 1:4 (О. Демидовський, 18 – Андрій Сафроняк, 10, Ігор Руснак, 12, Євген Коломієць, 22, Андрій Руснак, 40) ФОТО

Вихідний – «Арсенал»

***

IІ тур 28.01 (субота), група «Е»

28.01. 8.00. «Арсенал» – «ВДСО» – перенос

28.01. 8.50. «Інтер-Швага» – «Університет-2» – перенос

28.01. 9.40. «Червона рута» – «Сокіл» – 0:9

Вихідний – «Льодовий майданчик»

***

IІ тур 28.01 (субота), група «D»

28.01. 10.30. ФК «Динівці»  – «Дрім-Тім» – 2:6

28.01. 11.20. «Автоплаза» – «Авангард-Даяна» – 3:1

28.01. 12.10. «ДОК» – «Політех» – 6:4

«Аматор» – ФК «Остриця» – перенос

***

IІ тур 28.01 (субота), група «С»

28.01. 13.00. ФК «Глибока-2» – «Дружба» – 1:3

28.01. 13.50. «Рома» – «Бест-Біла» – 4:3

28.01. 14.40. «Готель Буковина» – «Динамо-Мангер» – 2:9

28.01. 15.30. «Маяк» – «Університет-1» – 2:4

***

IІ тур 29.01 (неділя), група «F»

29.01. 8.00. «Лідер» – «Садгора» – перен.

29.01. 8.50. «Чудей» – «Калічанка» – перен.

29.01. 9.40. «Корчма» – «Прут-Біла» – 0:8

Вихідний – «Ротор»

***

IІ тур 29.01 (неділя), група «В»

29.01. 10.30. ФК «Чорнівка-Бояни» – «УБОЗ» – 1:9

29.01. 11.20. «Золота скеля» – ФК «Неполоківці» – 7:2

29.01. 12.10. «Медик» – «БДМУ» – 3:12

29.01. 13.00. ФК «Шипинці» – ФК «Рідківці» – 4:6

***

IІ тур 29.01 (неділя), група «А»

29.01. 13.50. «Хімік» – «Педколедж» – 1:5 ФОТО

29.01. 14.40. ФК «ДПС» – «Форвард» – 2:1 ФОТО

29.01. 15.30. ФК «Молодія» – «Фортуна» – 9:0 ФОТО

29.01. 16.20. ФК «Рокитне» – «Бульвар» – 1:3 ФОТО

***

16.02.12 – пропущені матчі (12:00 – 18:00)

IІ тур 28.01 (субота), група «Е»

28.01. 8.00. «Арсенал» – «ВДСО» – 7:0 (Степан Маланчук, 2, 5, Ладік Мелконян, 15, 23, Роман Ращук, 22, Ярослав Ілащук, 28, Ярослав Чоботар, 30)

28.01. 8.50. «Інтер-Швага» – «Університет-2» – 4:9 (Максим Максимюк, 22, 30, Сергій Чорней, 35, 38 – Олександр Тодорович, 2, 8, 12, Олександр Лакуста, 18, 22, Андрій Беженар, 25, Іван Скорейко, 30, 34, Тарас Сивка, 32)

група «D»

28.02.12 «Аматор» – ФК «Остриця» – 4:3 (Андрій Воронюк, 10, Ілля Воденка, 16, Леонід клевчик, 28, Олександр Крейзіль, 32 – Андрій Клевчук, 7, 15, Мар’ян Николаєвич, 27)

IІ тур 29.01 (неділя), група «F»

29.01. 8.00. «Лідер» – «Садгора» – 2:3 (Артем Савчук, 25, Володимир Мельничук, 33 – Сергій Гамаль, 3, 10, Микола Ткачук, 22)

29.01. 8.50. «Чудей» – «Калічанка» – 3:4 (Олександр Доскалюк, 7, Ілля Гуцуляк, 16, Сергій Проданик, 37 – Віталій Рішко, 12, Юрій Фенюк, 23, Олександр Скорик, 27, Руслан Янчук, 34)

ІІI тур 04.02 (субота), група «А»

04.02. 8.00. «Форвард» – «Хімік» – 4:2 (Андрій Фурега, 8, Олександр Степанов, 11, Микола Задорожний, 19, Валентин Подольський, 40 – Микола Тягній, 13, Андрій Лукащук, 15)

04.02. 8.50. «Фортуна» – ФК «ДПС» – 2:13  (Дмитро Юрійчук, 14, Андрій Церковний, 36 – Віталій Ісаєв, 1, 4, 23, 34, Євген Юзефович, 7, 16, Ринат Умаров, 12, 19, 24, 29, Віталій Савчук, 22, 31, 39)

***

17.02.12, п’ятниця – пропущені матчі (12.00 – 18.00)

ІІI тур 04.02 (субота), група «А»

04.02. 9.40. ФК «Рокитне» – ФК «Молодія» – 1:2 (Дмитро Дісар, 38 – Олександр Булезюк, 2, Микола Руснак, 40)

04.02. 10.30. «Педколедж» – «Бульвар» – 3:0 (Іван Паньків, 23, Богдан Спіжавко, 28, Олександр Гайсенюк, 33)

***

IІІ тур 04.02 (субота), група «В»

04.02. 11.20. ФК «Неполоківці» – ФК «Чорнівка-Бояни» – 5:4 (Віталій Сивачук, 11, Андрій Киюк, 15, 28, Андрій Василевський, 26, 29 – Ігор Страгибота, 6, Ігор Тинар, 33, 34, 35)

04.02. 12.10. «БДМУ» – «Золота скеля» – 1:4 (Руслан Кібіч, 12 – Леонід Українець, 25, 30, Олександр Ботлунг, 40, Руслан Гнатчук, 40)

04.02. 13.00. ФК «Шипинці» – «Медик» – +:-

04.02. 13.50. «УБОЗ» – ФК «Рідківці» – перенос

***

IІІ тур 04.02 (субота), група «F»

04.02. 14.40. «Калічанка» – «Лідер» – 4:5 (Олександр Скорик, 23, 27, Юрій Фенюк, 33, Юрій Бучко, 39 – Олег Рой, 4, 28, Олександр ставчанський, 18, 27, 38)

***

V тур 18.02 (субота), група «А»

18.02. 8.00. «Фортуна» – «Педколедж» – 0:3 (Георгій Скібінський, 12, 34, Олександр Руснак, 27)

18.02. 8.50. ФК «Рокитне» – «Хімік» – 2:1 (Михайло Дісар, 30, Михайло Цуркан, 35 – Андрій Лукащук, 23)

18.02. 9.40. ФК «Молодія» – ФК «ДПС» – 3:8 ()

18.02. 10.30. «Форвард» – «Бульвар» – 2:1 ()

***

V тур 18.02 (субота), група «В»

18.02. 11.20. «БДМУ» – «УБОЗ» – 1:8 (Руслан Кібіч, 12 – Ігор Бадло, 16, Василь Томащук, 21, Петро Федірчик, 22, Олександр Діденко, 28, 40, Олександр Шутак, 29, 32, Андрій Олійник, 37)

18.02. 12.10. ФК «Шипинці» – ФК «Чорнівка-Бояни» – 6:5 ()

18.02. 13.00. «Медик» – «Золота скеля» – -:+

18.02. 13.50. ФК «Неполоківці» – ФК «Рідківці» – 3:3 ()

***

V тур 18.02 (субота), група «F»

18.02. 14.40. «Прут-Біла» – «Садгора» – 6:1 ()

18.02. 15.30. «Ротор» – «Лідер» – 2:4 ()

18.02. 16.20. «Корчма» – «Чудей» – 0:7

Вихідний – «Калічанка»

***

V тур 19.02 (неділя), група «С»

19.02. 8.00. «Динамо-Мангер» – «Дружба» – 2:1

19.02. 8.50. «Маяк» – ФК «Глибока-2» – 8:1

19.02. 9.40. «Готель Буковина» – «Рома» – 2:4

19.02. 10.30. «Бест-Біла» – «Університет-1» – 1:5

***

V тур 19.02 (неділя), група «D»

19.02. 11.20. «Політех» – «Дрім-Тім» – 2:5

19.02. 12.10. «Аматор» – ФК «Динівці» – 4:1

19.02. 13.00. «ДОК» – «Автоплаза» – 2:5

19.02. 13.50. «Авангард-Даяна» – ФК «Остриця» – 7:2

***

V тур 19.02 (неділя), група «Е»

19.02. 14.40. «Сокіл» – «ВДСО» – 6:3

19.02. 15.30. «Льодовий майданчик» – «Арсенал» – 4:2

19.02. 16.20. «Червона рута» – «Інтер-Швага» – 2:5

Вихідний – «Університет-2»

***

Четвер, 23.02.12 – пропущені матчі (12:00 – 18:00)

група «D»

12.00. «Політех» – «Автоплаза» – 0:3

12.50. «Аматор» – «ДОК» – 3:3

13.40. «Дрім-Тім» – ФК «Остриця» – 3:0

***

група «Е» (IІІ тур, перенос з 05.02)

14.30. «Університет-2» – «Арсенал» – 3:3

15.20. «Сокіл» – «Інтер-Швага» – 5:1

16.10. «Льодовий майданчик» – «Червона рута» – +:-

***

Група «

17.00. «Прут-Біла» – «Чудей» – 5:1

***

П’ятниця, 24.02.12 – пропущені матчі (12:00 – 18:00)

Група «

12.00. «Ротор» – «Корчма» – перен.

Група «С» (IІІ тур, перен. з 05.02)

12.50. «Бест-Біла» – ФК «Глибока-2» – 3:0

13.40. «Динамо-Мангер» – «Рома» – 4:0

14.30. «Маяк» – «Готель Буковина» – 3:1

15.20. «Дружба» – «Університет-1» – 3:1

***

Група «D» (IІІ тур, перен. з 05.02)

16.10. «Авангард-Даяна» – ФК «Динівці» – 3:1

***

VІ тур 25.02 (субота), група «Е»

25.02. 8.00. «Університет-2» – «Сокіл» – 2:2

25.02. 8.50. «ВДСО» – «Льодовий майданчик» – 0:4

25.02. 9.40. «Арсенал» – «Червона рута» – 4:0

Вихідний – «Інтер-Швага»

***

VІ тур 25.02 (субота), група «D»

25.02. 10.30. «Авангард-Даяна» – «Політех» – 1:5

25.02. 11.20. «Дрім-Тім» – «Аматор» – 9:1

25.02. 12.10. ФК «Динівці» – «ДОК» – 4:5

25.02. 13.00. «Автоплаза» – ФК «Остриця» – 4:2

***

VІ тур 25.02 (субота), група «С»

25.02. 13.50. «Бест-Біла» – «Динамо-Мангер» – 2:5

25.02. 14.40. «Дружба» – «Маяк» – 3:1

25.02. 15.30. «Рома» – «Університет-1» – 2:1

27.02. 14.00. ФК «Глибока-2» – «Готель Буковина» – перен.

***

VІ тур 26.02 (неділя), група «F»

26.02. 8.00. «Калічанка» – «Прут-Біла» – 0:6

26.02. 8.50. «Садгора» – «Ротор» – 3:6

2.03. 16.30. «Лідер» – «Корчма»

Вихідний – «Чудей»

***

 

VІ тур 26.02 (неділя), група «В»

26.02. 10.30. ФК «Неполоківці» – «БДМУ» – 3:9

26.02. 11.20. «УБОЗ» – ФК «Шипинці» – 4:1

26.02. 12.10. ФК «Чорнівка-Бояни» – «Медик» – +:-

26.02. 13.00. «Золота скеля» – ФК «Рідківці» – 3:3

***

VІ тур 26.02 (неділя), група «А»

26.02.12. 9:40. ФК «ДПС» – «Бульвар» – 3:4 (група А)

***

26.02. 13.50. «Форвард» – «Фортуна» – 12:0

26.02. 14.40. «Педколедж» – ФК «Рокитне» – 4:0

26.02. 15.30. «Хімік» – ФК «Молодія» – 5:3

***

27.02.12 – перенесені матчі

27.02. Група С. 14.00. ФК «Глибока-2» – «Готель Буковина» – 5:4

***

15:00. Група «А». «Молодія» – «Бульвар» – 5:2

***

15:50. Група B. УБОЗ – «Рідківці» – 4:1

***

16:40. Група F. «Ротор» (Слобода) – «Корчма» – 3:3

***

28.02.12 – перенесені матчі

Група «Е» (IV тур, перен. з 11.02)

12.00. «ВДСО» – «Університет-2» – 1:6

12.50. «Арсенал» – «Сокіл» – перен.

13.40. «Інтер-Швага» – «Льодовий майданчик» – 1:2

***

Група « І В Н П М О
1. «Льодовий майданчик» (Чернівці) 5 5 0 0 14-4 15
2. «Сокіл» (Чернівці) 5 3 1 1 23-10 10
3. «Університет-2» (Чернівці) 4 2 2 0 15-7 8
4. «Інтер-Швага» (Чернівці) 4 2 0 2 12-11 6
5. «Арсенал» (Чернівці) 3 1 1 1 9-7 4
6. «ВДСО» (Чернівці) 4 0 0 4 6-21 0
7. «Червона рута» (Чернівці) 5 0 0 5 3-22 0

***

Група «D» (IV тур, перен. з 11.02)

14.30. «Дрім-Тім» – Авангард-Даяна» – 4:3

15.20. ФК «Динівці» – «Політех» – -:+

16.10. «Автоплаза» – «Аматор» – 4:1

17.00. ДОК – ФК «Остриця» – 1:0

***

Група « І В Н П М О
1. «Дрім-Тім» (Чернівці) 6 6 0 0 29-9 18
2. «Автоплаза»  (Чернівці) 6 5 0 1 20-8 15
3. «ДОК» (Чернівці) 6 3 2 1 17-16 11
4. «Авангард-Даяна» (Чернівці) 6 2 1 3 15-15 7
5. «Політех»  (Чернівці) 6 2 1 3 14-18 7
6. «Аматор» (Чернівці) 5 1 2 2 12-20 5
7. ФК «Остриця»  (с.Остриця) 5 0 1 4 7-18 1
8. ФК «Динівці»  (с.Динівці) 6 0 0 6 9-21 0

***

29.02.12

Група «С» (IV тур, перен. з 11.02)

12.00. «Дружба» – «Бест-Біла» – 7:4

12.50. ФК «Глибока-2» – «Динамо-Мангер» -:+

13.40. «Рома» – Маяк» – 4:6

14.30. «Готель Буковина» – «Університет-1» – 5:5

***

Група « І В Н П М О
1. «Динамо-Мангер»  (Чернівці) 6 6 0 0 27-7 18
2. «Дружба» (Чернівці) 6 5 0 1 21-9 15
3. «Університет-1»  (Чернівці) 6 3 1 2 18-14 10
4. «Маяк» (с.В.Кучурів) 6 3 0 3 22-20 9
5. «Рома»  (Чернівці) 6 3 0 3 14-20 9
6. «Бест-Біла» (с.Біла) 6 2 0 4 16-22 6
7. ФК «Глибока-2»  (Глибока) 6 1 0 5 8-20 3
8. «Готель Буковина» (Чернівці) 6 0 1 5 15-29 1

***

Група «F» (IV тур, перен. з 12.02)

15.20. «Садгора» – «Калічанка» – -:+

16.10. «Лідер» – «Прут-Біла» – 2:5

17.00. «Чудей» – «Ротор» – 0:8

***

1.03.12 – перенесені матчі

Група «В» (IV тур, перен. з 12.02)

12.00. «УБОЗ» – ФК «Неполоківці» – 6:0

12.50. ФК «Чорнівка-Бояни» – «БДМУ» – 1:2

13.40. «Золота скеля» – ФК «Шипинці» – 6:1

14.30. «Лідер» – «Корчма» – 1:3

Група «А» (IV тур, перен. з 12.02)

15.20. «Педколедж» – «Форвард» – 0:3

16.10. «Хімік» – «Фортуна» – 3:1

17.00. ФК «ДПС» – ФК «Рокитне» – 4:1

«Медик» – ФК «Рідківці» («Медик» знявся зі змагань)

ФК «Молодія» – «Бульвар» – перен. на 27.02.12

***

VІІ тур 03.03 (субота), група «А»

03.03. 8.00. ФК «Рокитне» – «Форвард» – 5:3

03.03. 8.50. ФК «Молодія» – «Педколедж» – 1:3

03.03. 9.40. ФК «ДПС» – «Хімік» – 3:2

03.03. 10.30. «Фортуна» – «Бульвар» – 1:8

***

Група « І В Н П М О
1. ФК «ДПС» (Чернівці) 7 6 0 1 37-15 18
2. «Форвард» (Чернівці) 7 5 0 2 30-9 15
3. «Педколедж» (Чернівці) 7 5 0 2 20-9 15
4. «Бульвар» (Чернівці) 7 4 0 3 19-15 12
5. ФК «Молодія» (с.Молодія) 7 3 0 4 24-22 9
6. ФК «Рокитне» (с.Рокитне) 7 2 0 5 12-18 9
7. «Хімік» (Чернівці) 7 2 0 5 14-19 6
8. «Фортуна» (с. В.Кучурів) 7 0 0 7 5-51 0

***

VІІ тур 03.03 (субота), група «В»

03.03. 11.20. ФК «Шипинці» – ФК «Неполоківці» – 4:2

03.03. 12.10. «Медик» – «УБОЗ» – («Медик» знявся з розіграшу)

03.03. 13.00. «Золота скеля» – ФК «Чорнівка-Бояни» – 7:0

03.03. 13.50. «БДМУ» – ФК «Рідківці» – 3:4

***

Група « І В Н П М О
1. «УБОЗ» (Чернівці) 6 6 0 0 34-6 18
2. «Золота скеля»  (Чернівці) 6 4 1 1 29-10 13
3. «БДМУ» (Чернівці) 6 3 0 3 18-20 9
4. ФК «Рідківці» 6 2 2 2 19-21 8
5. ФК «Шипинці» (с.Шипинці) 6 2 0 4 16-25 6
6. ФК «Неполоківці» 6 1 1 4 15-33 4
7. ФК «Чорнівка-Бояни» 6 1 0 5 15-31 3

***

VІІ тур 03.03 (субота), група «F»

03.03. 14.40. «Ротор» – «Калічанка» – 7:1

03.03. 15.30. «Корчма» – «Садгора» – 2:2

03.03. 16.20. «Чудей» – «Лідер» – -:+

Вихідний – «Прут-Біла»

***

Група « І В Н П М О
1. «Ротор» (с.Слобода) 6 5 1 0 31-11 16
2. «Прут-Біла» (с.Біла) 6 5 0 1 32-7 15
3. «Калічанка» (Чернівці) 6 3 0 3 12-22 9
4. «Чудей» (с.Чудей) 6 2 0 4 15-18 6
5. «Лідер» (Чернівці) 5 2 0 3 10-14 6
6. «Корчма» (Чернівці) 6 1 2 3 9-24 5
7. «Садгора» (Чернівці) 6 1 1 4 10-20 4

***

VІІ тур 04.03 (неділя), група «С»

04.03. 8.00. «Маяк» – «Бест-Біла» – 8:5

04.03. 8.50. «Готель Буковина» – «Дружба» – 1:3

04.03. 9.40. «Рома» – ФК «Глибока-2» – 0:4

04.03. 10.30. «Динамо-Мангер» – «Університет-1» – 5:2

***

Група « І В Н П М О
1. «Динамо-Мангер»  (Чернівці) 7 7 0 0 32-9 21
2. «Дружба» (Чернівці) 7 6 0 1 24-10 18
3. «Маяк» (с.В.Кучурів) 7 4 0 3 30-25 12
4. «Університет-1»  (Чернівці) 7 3 1 3 20-19 10
5. «Рома»  (Чернівці) 7 3 0 4 14-24 9
6. ФК «Глибока-2»  (Глибока) 7 2 0 5 12-20 6
7. «Бест-Біла» (с.Біла) 7 2 0 5 21-30 6
8. «Готель Буковина» (Чернівці) 7 0 1 6 16-32 1

***

VІ

І тур 04.03 (неділя), група «D»

04.03. 11.20. «Аматор» – «Авангард-Даяна» – +:-

04.03. 12.10. «ДОК» – «Дрім-Тім» – 1:2

04.03. 13.00. «Автоплаза» – ФК «Динівці» – 4:1

04.03. 13.50. «Політех» – ФК «Остриця» – 4:6

***

Група « І В Н П М О
1. «Дрім-Тім» (Чернівці) 7 7 0 0 31-10 21
2. «Автоплаза»  (Чернівці) 7 6 0 1 24-9 18
3. «ДОК» (Чернівці) 7 3 2 2 18-18 11
4. «Аматор» (Чернівці) 7 3 2 2 16-23 11
5. «Авангард-Даяна» (Чернівці) 7 2 1 4 15-15 7
6. «Політех»  (Чернівці) 7 2 1 4 18-24 7
7. ФК «Остриця»  (с. Остриця) 7 1 1 5 16-26 4
8. ФК «Динівці»  (с. Динівці) 7 0 0 7 10-25 0

***

VІІ тур 04.03 (неділя), група «Е»

04.03. 14.40. «Льодовий майданчик» – «Університет-2» – 1:4

04.03. 15.30. «Червона рута» – «ВДСО» – 0:9

04.03. 16.20. «Інтер-Швага» – «Арсенал» – 3:2

Вихідний – «Сокіл»

***

Група « І В Н П М О
1. «Льодовий майданчик» (Чернівці) 6 5 0 1 15-8 15
2. «Університет-2» (Чернівці) 6 4 2 0 28-12 14
3. «Сокіл» (Чернівці) 5 3 1 1 23-10 10
4. «Інтер-Швага» (Чернівці) 6 3 0 3 19-22 9
5. «Арсенал» (Чернівці) 5 2 1 2 18-10 7
6. «ВДСО» (Чернівці) 6 1 0 5 15-28 3
7. «Червона рута» (Чернівці) 6 0 0 6 3-31 0

***

II та III етапи

I тур 10.03 (субота), група «I»

10.03. 9.00. А1 ДПС – F2 Прут-Біла – 3:1 (Віталій Савчук – 3 голи, рахунок відкрила команда Біла-Прут)

10.03. 9.50. В1 УБОЗ – Е2 Університет-2 – 2:1 (рахунок відкрив Університет-2)

10.03. 10.40. С1– Д2 Динамо – Автоплаза – 3:2

***

I тур 10.03 (субота), група «II»

10.03. 11.30. D1 Дрім-Тім – С2 Дружба – 7:1

10.03. 12.20. Е1 Льодовий майданчик – В2 Золота скеля – 4:3

10.03. 13.10. F1 Ротор – А2 Форвард – 2:3

***

II тур 11.03 (неділя)  група «II»

11.03. 9.00. С2 Дружба – А2 Форвард – 0:2

11.03. 9.50. D1 Дрім-Тім – Е1 Льодовий майданчик – 1:2

11.03. 10.40. В2 Золота скеля – F1 Ротор – 3:7 (Руслан Гнатчук, 22, 30, Денис Бульба, 24, Леонід Українець, 27 – Сергій Кознюк, 4, 37, Андрій Гордей, 16, 20, Андрій Помнуш, 29, Валерій Кукуряк, 40)

***

II тур 11.03 (неділя), група «I»

11.03. 11.30. F2 Прут-Біла – D2 Автоплаза – 2:1 (Артем Габор, 38, 39 – Петро Климус, 16)

11.03. 12.20. А1 ДПС – В1 УБОЗ – 2:2 (Роман Зароченцев, 27, Віталій Савчук, 33 п. – Ігор Бадло, 10, Петро Федірчик, 15)

11.03. 13.10. Е2 Університет-2 – С1 Динамо-Мангер – 2:2

***

 

III тур 17.03 (субота)  група «I»

17.03. 9.00. (В1) УБОЗ – (F2) Прут-Біла – 5:1

17.03. 9.50. (С1) Динамо-Мангер – (А1) ДПС – 2:0

17.03. 10.40. (D2) Автоплаза – (Е2) Університет-2 – 3:3

***

III тур 17.03 (субота)  група «II»

17.03. 11.30. (Е1) Льодовий майданчик – (С2) Дружба – 0:0

17.03. 12.20. (F1) Ротар – (D1) Дрім-Тім – 1:4

17.03. 13.10. (А2) Форвард – (В2) Золота скеля – 8:3

***

IV тур 18.03 (неділя)  група «II»

18.03. 9.00. (С2) Дружба – (В2) Золота скеля – 6:1

18.03. 9.50. (Е1) Льодовий майданчик – (F1) Ротар – 4:2

18.03. 10.40. (D1) Дрім-Тім – (А2) Форвард – 3:0

***

IV тур 18.03 (неділя) група «I»

18.03. 11.30. (F2) Прут-Біла – (Е2) Університет-2 – 5:4 (Університет-2 вигравав 4:1)

18.03. 12.20. (В1) УБОЗ – (С1) Динамо-Мангер – 1:1

18.03. 13.10. (А1) ДПС – (D2) Автоплаза – 2:3

***

V тур 24.03 (субота) група «I»

24.03. 9.00. (С1) Динамо-Мангер – (F2) Прут-Біла – 3:4

24.03. 9.50. (D2) Автоплаза – (В1) УБОЗ – 0:2

24.03. 10.40. (Е2) Університет-2 – (А1) ДПС – 6:4

***

Група І І В Н П М О
1. УБОЗ 5 3 2 0 12-5 11
2. Прут-Біла 5 3 0 2 13-16 9
3. Динамо-Мангер 5 2 2 1 11-9 8
4. Університет-2 5 1 2 2 16-16 5
5. Автоплаза 5 1 1 3 9-12 4
6. ДПС 5 1 1 3 11-14 4

***

V тур 24.03 (субота) група «II»

24.03. 11.30. (F1) Ротар – (С2) Дружба – -:+

24.03. 12.20. (А2) Форвард – (Е1) Льодовий майданчик – 1:4

24.03. 13.10. (В2) Золота скеля – (D1) Дрім-Тім – 5:7

***

Група ІІ І В Н П М О
1. Льодовий майданчик 5 4 1 0 14-7 13
2. Дрім-Тім 5 4 0 1 22-9 12
3. Форвард 5 3 0 2 14-12 9
4. Дружба 5 2 1 2 7-10 7
5. Ротор 5 1 0 4 12-14 3
6. Золота скеля 5 0 0 5 15-32 0

***

25.03 (неділя), III етап (фінальний)

25.03. 9.00. 1/2 фіналу : (1 місце гр. «I») УБОЗ – (2 місце гр. «II») Дрім-Тім – 0:1 (Микола Курик, 24. На 18 хв. Ігор Бадло (УБОЗ) не реалізував пенальті)

25.03. 10.00. 1/2 фіналу : (1 місце гр. «II») Льодовий майданчик – (2 місце гр. «I») Прут-Біла – 2:2 (по пен. – 2:4)

25.03. 11.30. Матч за 3 місце. УБОЗ – Льодовий майданчик – 4:2

25.03. 12.30. Фінал. Дрім-Тім – Прут-Біла – 2:2 (по пен. – 4:3)

***


11 Комментарии
  1. anton говорит

    остриця аматору програла

  2. Валера говорит

    В першій групі помилка: 1м.-УБОЗ, 2м.-Динамо-Мангер (по забитим).

    1. Георгій Мазурашу говорит

      Можливо, не угледів:) Але зараз, напевно, це не так важливо з огляду на те, щ попереду вирішальний тур. Ось після нього супе важливо, хто на якому місці буде:) Дякую за уважність і підказку;)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.