0

У центральному матчі ігрового дня 22.11.14 турніру з міні-футболу серед колективів фізкультури «Бізнес-ліга» команда клубу карате «Лідер» дала бій «динамівцям», які нараз є головними претендентами на чемпіонство.

141122-Biznes-liga-Dynamo-Lider-sportbuk.com (29)-KurulyakMelnykVlad

«Лідери» традиційно проявили неабиякі бійцівські якості та волю до перемоги, що дозволило зберегти інтригу в поєдинку проти «Динамо» практично до останніх хвилин. «Динамівці» володіли ініціативою і частіше загрожували воротам суперників. Але у т.ч. завдяки надійній грі Влада Мельникова на останньому рубежі, «Лідер» до заключних хвилин зустрічі тримався за крок до нічиєї (0:1) і доволі активно шукав щастя біля чужих воріт, чим добряче попсував нерви, передусім, вболівальникам суперників. І навіть мав нагоди зрівняти рахунок, але то точність ударів підводила, то Сергій Париський рятував «Динамо». Фаворити, щоправда, змарнували більше нагод для взяття воріт. І зняли напругу лише під завісу гри, коли, нарешті, відірвалися на 2 м’ячі.

У свою чергу, представники «ГріКо», граючи «без захисту», знову поступилися і вже офіційно стали екс-чемпіонами.

Ігри відбуваються на майданчику з штучним покриттям комплексу «Маленький Париж».

9 тур, 22 листопада (субота)

41      22.11       9.00        «Машзавод» – «Рома» – 3:0 (тех. перемога)

42      22.11       9.40        СКК «Лідер» – «Динамо» – 0:2 (Руслан Тарновецький, Василь Томащук) ФОТО

43      22.11       10.20      «ГріКо» – «Епіцентр» – 0:5 ФОТО

44      22.11       11.00      ФК «Енергетик Буковини» –  ФК «Клас і К» – (зіграно 5.11)

45      22.11       11.40      «СБУ» – «ЧТЕІ-КНТЕУ» – 7:1

Вихідний – «ОКЛ»

Результати, турнірне становище і календар ігор Бізнес-ліги 2014 можна переглянути тут: