Міні-футбол: Бізнес-ліга 2014 (календар, результати)

0

Для участі у турнірі з міні-футболу серед колективів фізкультури «Бізнес-ліга 2014» заявилось 11 команд.

 

Ігри відбуватимуться на майданчику з штучним покриттям у комплексі «Маленький Париж».

Організатори: обласна федерація футболу, міська федерація футболу.

 


Календар ігор

турніру з міні-футболу серед КФК «Бізнес Ліга 2014»

1-й тур, 25 жовтня (субота)

1        25.10         9.00        «Епіцентр» – «Рома» – 6:2

2        25.10         9.40        ФК «Клас і К» – «Машзавод» – 0:4

3        25.10         10.20      «ЧТЕІ-КНТЕУ» – СКК «Лідер» – 1:3

4        25.10         11.00      «ОКЛ» – «Гріко» – 3:6

5        25.10         11.40      «СБУ» – ФК «Енергетик Буковини» – 2:5

Вихідний – «Динамо»

2-й тур, 26 жовтня (неділя)

6       26.10         9.00        «Гріко» – «СБУ» – перен.

7       26.10         9.40        СКК «Лідер» – «ОКЛ» – 1:2

8       26.10         10.20      «Машзавод» – «ЧТЕІ-КНТЕУ» – 3:3

9       26.10         11.00      «Рома» –  ФК «Клас і К» – 2:17

10        перенос                      «Динамо»- «Епіцентр»

Вихідний – ФК «Енергетик Буковини»

3 тур, 01 листопада (субота)

11      05.11       17.00      ФК «Енергетик Буковини» – «Гріко» – 3:6

12      01.11       9.40        «СБУ» –  СКК «Лідер» – 0:2

13      01.11       10.20      «ОКЛ»  –  «Машзавод» – 2:4

14      01.11       11.00      «ЧТЕІ-КНТЕУ» – «Рома» – 3:4

15      01.11       11.40      ФК «Клас і К» – «Динамо» – 1:3

Вихідний – «Епіцентр»

4 тур, 02 листопада (неділя)

16      02.11       9.00        «Епіцентр» –  ФК «Клас і К» – 2:0

17      02.11       9.40        «Динамо» – «ЧТЕІ-КНТЕУ» – 5:0

18      02.11       10.20      «Рома» – «ОКЛ» – 2:8

19      02.11       11.00      «Машзавод» – «СБУ» – 7:2

20      02.11       11.40      СКК «Лідер» –  ФК «Енергетик Буковини» – 0:2

Вихідний – «Гріко»

 

5 тур, 08 листопада (субота)

21      08.11      9.00        «ГріКо» – СКК «Лідер» – 0:1

22      08.11      9.40        ФК «Енергетик Буковини» – «Машзавод» – 4:1

23      08.11      10.20      «СБУ» – «Рома» – 4:3

24      08.11      11.00      «ОКЛ»  – «Динамо» – 0:7

25      08.11      11.40      «ЧТЕІ-КНТЕУ» – «Епіцентр»перен.

Вихідний –  ФК «Клас і К»

6 тур, 09 листопада (неділя)

26      09.11         9.00        ФК «Клас і К» –  «ЧТЕІ-КНТЕУ» – 3:2

27      09.11         9.40        «Епіцентр»- «ОКЛ»  – 8:0

28      09.11         10.20      «Динамо» – «СБУ» – 5:0

29      09.11         11.00      «Рома» –  ФК «Енергетик Буковини» – -:+

30      09.11         11.40      «Машзавод» – «Гріко» – 6:2

Вихідний – СКК «Лідер»

Перенесені матчі

5.11.14

ФК «Енергетик Буковини» –  ФК «Клас і К» – 3:0 (тех. перемога)

 

12.11.14

«Олімпія». ЧТЕІ КНТЕУ – «Енергетик Буковини» – 3:7

 

7 тур, 15 листопада (субота)

31 15.11. 9.00    СКК «Лідер» – «Машзавод» – 2:2

32 15.11. 9.40    «ГріКо» – «Рома» – 9:1

33. 15.11. 10.20 ФК «Енергетик Буковини» – «Динамо» – 1:1

34. 15.11. 11.00 «СБУ» – «Епіцентр» – 1:3

35. 15.11. 11.40 «ОКЛ» –  ФК «Клас і К» – 4:3

 

8 тур, 16 листопада (неділя)

36      16.11       9.00        «ЧТЕІ-КНТЕУ» – «ОКЛ» – 0:0

37      16.11       9.40        ФК «Клас і К» – «СБУ» – 2:4

38      16.11       10.20      «Епіцентр» –  ФК «Енергетик Буковини» – 0:3

39      16.11       11.00      «Динамо» – «Гріко» – 6:2

40      16.11       11.40      «Рома» –  СКК «Лідер»1:4

Вихідний – «Машзавод»

 

19.11.14

Перенесений матч 2 туру

13:00. «Динамо» – «Епіцентр» – 3:2

13:40. «ГріКо» – СБУ – перенос

 

Перенесений матч

21.11.14. ГріКо – СБУ – 3:3

 

9 тур, 22 листопада (субота)

41      22.11       9.00        «Машзавод» – «Рома» – 3:0 (тех.. перемога)

42      22.11       9.40        СКК «Лідер» – «Динамо» – 0:2

43      22.11       10.20      «ГріКо» – «Епіцентр» – 0:5

44      22.11       11.00      ФК «Енергетик Буковини» –  ФК «Клас і К» – (зіграно 5.11)

45      22.11       11.40      «СБУ» – «ЧТЕІ-КНТЕУ» – 7:1

***

 

10-й тур, 23 листопада (неділя)

46      23.11      9.00        «ОКЛ» – «СБУ» – 4:7

47      23.11      9.40        «ЧТЕІ-КНТЕУ» –  ФК «Енергетик Буковини» (зіграно 12.11.)

48      23.11      10.20      ФК «Клас і К» – «Гріко» – 3:8

49      23.11      11.00      «Епіцентр» –  СКК «Лідер» – 1:1 (Василь Савчук, 11 – Мирослав Гаталян, 15). Команді лідер зарахована технічна поразка 0:3 за участь у матчі незаявленого гравця

0          23.11   11.40   «Динамо» – «Машзавод» – 1:1 (Дмитро Дучак, 15 – Артем Габор, 7)

Перенесений матч 5 туру

24.11.14 «ЧТЕІ-КНТЕУ» – «Епіцентр» – 1:1

 

11 тур, 29 листопада (субота)

51      29.11      9.00        «Рома» – «Динамо» – -:+

52      29.11      9.40        «Машзавод» – «Епіцентр» – 1:0

53      29.11      10.20      СКК «Лідер» –  ФК «Клас і К» – 5:0 (Пікулін гол забив, в штангу ще пробив, і дві гольові передачі віддав)

54      29.11      11.00      «ГріКо» – «ЧТЕІ-КНТЕУ» – 0:1

55      29.11      11.40      ФК «Енергетик Буковини» – «ОКЛ» – 1:1

***

  Підсумкова І В Н П М О
1 Динамо 10 8 2 0 33-7 26
2 Енергетик Буковини 10 7 2 1 29-13 23
3 Машзавод 10 6 3 1 32-16 21
4 Епіцентр 10 6 1 3 30-11 19
5 СКК Лідер 10 5 1 4 18-14 16
6 ГріКо 10 4 1 5 35-32 13
7 СБУ 10 4 1 5 30-35 13
8 ОКЛ 10 3 2 5 24-39 11
9 Клас і К 10 2 0 8 29-37 6
10 ЧТЕІ КНТЕУ 10 1 3 6 15-33 6
11 Рома 10 1 0 9 15-54 3

***

Фото: Бізнес-ліга 2013 завершилась без сенсацій

***

Фото: Запрацював майданчик з штучною травою в комплексі «Маленький Париж»

***

Бізнес-ліга: Долю «золотого» матчу вирішив «покер» Сергія Рибака

***

131207-biznes-liga-1-ctei-roshen-sportbuk-com-31

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.