0

Два суперматчі відбулися у неділю, 16.11.14, у турнірі з міні-футболу серед колективів фізкультури «Бізнес-ліга» на штучному майданчику комплексу «Маленький Париж».

МСМК з футболу Олександр Крохмалюк забиває у ворота «ГріКо»

У першому з центральних поєдинків «Епіцентр», який досі ще не знав очкових втрат, у напруженій боротьбі поступився «Енергетику Буковини», який відмінно діяв на контратаках. А в другому супер двобої чинний чемпіон «ГріКо» на чолі із зірковим ветераном «Буковини» Віктором Мглинцем (який тепер є наставником хмельницького «Спортлідера+» у футзальній Екстра-лізі) не зміг встояти перед потужними атаками «Динамо».

«Екзотично» розгорталися події і у матчі між «Ромою» та представниками клубу карате «Лідер», які вже піднесли декілька сюрпризів (зокрема, обіграли «ГріКо»). «Рома» вийшла на гру в меншості, оскільки… лише четверо гравців не запізнились на початок. За перші ж хвилини «ромівці» пропустили два гола. Потім прибіг п’ятий гравець, і в рівних складах вони ледь не покарали суперників за певну «розслабленість». Але декілька чудових моментів «Рома» не реалізувала. Хоча, зрештою, таки скоротила рахунок до мінімуму. Проте на більше «торгівців» не вистачило. Тим більше, що після перерви «лідери» трішки підняли відсоток реалізації гольових моментів, який після 2:0 і до кінця першого тайму опустився було до нуля.

В інформації про двовладдя не враховані були перенесені матчі:

Перенесені матчі

5.11.14

ФК «Енергетик Буковини» –  ФК «Клас і К» – 3:0 (тех. перемога)

14:40. «ГріКо» – СБУ

Результати, турнірне становище і календар ігор Бізнес-ліги 2014 можна переглянути тут: