Карате: Чернівчани відзначились на Grand Prix Slovakia 2018

0

Три нагороди здобули вихованці чернівецького спортклубу «Лідер» на міжнародному турнірі «Grand Prix Slovakia 2018» у Братиславі (Словаччина), в якому взяли участь понад 1000 спортсменів з 22 країн.

Представники України посіли загальнокомандне 3 місце, виборовши 16 золотих, 12 срібних та 23 бронзові медалі.

Вихованці СК «Лідер» записали до свого активу такі успіхи: Віктор Стефанюк – 1 місце (18+, -60 кг), Андрій Заплітний – 2 місце (18-21, -75 кг) та 3 місце (16-17, -76 кг).

Тим часом, найтитулованіший вихованець СК «Лідер» Валерій Чоботар (тренери – Андрій Лазоренко, Олександр Пікулін), попри проблеми зі здоров’ям, таки виступив на «Karate1 series A Salzburg 2018» в Австрії, і навіть пройшов доволі далеко турнірною сіткою. У фіналі пулу (Pool) в категорії до 84 кг Валерій мінімально поступився французу Diop Sally – 0:1. Цікаво, що переможцем у Зальцбургу в цій категорії став інший українець – киянин Андрій Торошанко (бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу U-21 2017 р. в Іспанії).

У категорії до 75 кг ще один вихованець СК «Лідер» Олександр Качуровський програв майбутньому срібному призеру SAKIYAMA YUSEI (Японія), а потім у втішній сітці на шляху до «бронзи» поступився KELLAWAY JOE (Англія) – 0:5, і посів 11 місце.

Ще один чернівчанин Ризван Талібов (клуб «Максимум», тренер – Станіслав Золотухін) у категорії -75 кг у фіналі пулу поступився грузину Vekua Henri – 4:6.