Представники СК «Лідер» здобули 9 медалей на «Kyiv Open 2021»

0

15-16 травня в Києві у спорткомплексі КПІ паралельно з чемпіонатом України серед кадетів, юніорів та молоді 2021 року пройшов традиційний відкритий міжнародний турнір категорії Прем’єр Ліги УФК «XV Kyiv Open».

У змаганнях взяли участь 754 юні спортсмени (6-13 років та 18+ років) з 14 регіонів України; 232 дівчинки та 522 хлопчиків представляли 32 клуби УФК. Наш край на змаганняї представляв чернівецький спортклуб «Лідер». Його представники вибороли на турнірі 9 медалей.

Зокрема найвищі нагороди вибороли  Карась Олександр, Стефанюк Віктор та Гнесь Марія. Срібніми призерами стали – Ткач Юрій та Кірія Едуард. А бронзові нагороди в Чернівці привезли Праничук Назар, Перевощиков Герман, Перевощиков Давид та Тащук Олег.

Наші вітання чемпіонам та призерам! Усі юні каратистам отримали цінний змагальний досвід, який допоможе їм в майбутніх змаганнях.