0

Два абсолютні тріумфи записав до свого активу знаний чернівецький бодібілдер Вадим Комарницький, який у 2011 р. вже був абсолютним чемпіоном України з бодібілдингу.

Абсолютні чемпіони Анна Круковська (фітнес-бікіні) та Вадим Комарницький

Цього разу тренер фітнес-клубу «VIP-Gym» відзначився золотими дублями у Києві та Лубнах Полтавської області.

У Києві на чемпіонаті України з бодібілдингу за версією WBPF-UBPF Вадим Комарницький переміг у ваговій категорії 90 кг, а потім був визнаний і абсолютним чемпіоном у боротьбі з трьома іншими переможцями в категоріях та чемпіоном в класичному бодібілдингу.

А другого дня, 9.11.14, в м. Лубни на чемпіонаті України за версією WABBA чернівчанин виграв категорію до 180 см (у цій федерації категорії – ростові). І тут так само визначали і абсолютного чемпіона, яким став Вадим Комарницький.

Це вже четвертий титул абсолютного чемпіона України. Перші два Комарницький здобув у 2011 р. Тепер він готується до відповідальних міжнародних змагань.

У Лубнах виступали і вихованці Вадима Комарницького-тренера. Дмитро Осипчук став срібним призером серед молоді до 24 років, а Андрій Кузнєцов – третім у номінації «менс фізік» («шорти» або так званий «пляжний бодібілдинг»).

Цікаво, що всі виручені від продажу квитків на чемпіонаті України за версією WABBA, будуть передані пораненим бійцям АТО.