Визначились чвертьфінальні пари на Меморіалі С. Батюка 2017

0

На фініші групового етапу Турніру з футзалу пам’яті футбольного коментатора, телевізійного репортера, Заслуженого журналіста України Сергія Батюка нічого сенсаційного не відбулось і до етапу плей-оф пробились команди, яких можна було бачити там і перед заключним туром.

Один з найважливіших з огляду на турнірне значення був матч «Чернівецький рятувальник» – «Бест-Біла», який вирішував долю другої путівки до наступного етапу. Перемога команди з Білої Кіцманського району дозволила і представникам спортклубу карате «Лідер» залишитися на прохідній другій позиції. Хоча на «лідерів» далі очікує зустріч у чвертьфіналі з одним із фаворитів Меморіалу 2017 «RA-DENT», протистояти якому буде складнувато.

Отож, як повідомив SportBuk.com голова міської федерації футболу Сергій Задорожняк, у заключному турі зафіксовано наступні результати:

V тур група «А»

20.11 19.00 «Корона» – «Урожай» – 2:5


20.11 19.50 «Аматор» – «БукМедіа» – 3:0

Вих.. ФК «Стальнівці»

V тур група «В»

20.11 20.40 «Чернівецький рятувальник» – «Бест-Біла» – 5:7

20.11 21.30 ФК «Фазенда» – ФК «Остриця» – 3:0

Вих.. «Лідер»

V тур група «С»

21.11 19.00 «Буковинська надія» – «БукФам» – 3:3

21.11 19.50 «Патрульна поліція» – «RA-DENT» – 3:7

 Вих. «Політех»

V тур група «Д»

21.11 20.40 ФК «Веренчанка» – «Бульвар» – 5:4

21.11 21.30 ФК «Роша» – «Самопоміч» – 1:3

Вих. «Буковина-Ретро»

***

Підсумкове турнірне становище

Група 1 (А):
1 Урожай – 10 (4 гри, різниця м’ячів 21-9).
2 Корона – 9 (4, 16-10).
3 Стальнівці – 6 (4, 15-18).
4 Аматор – 4 (4, 8-8).
5 Букмедіа – 0 (4, 7-22).

Група 2 (В):
1 Бест Біла – 10 (4, 21-9).
2 Лідер – 7 (4, 6-3).
3 «Черн. рятувальник» – 6 (4, 11-14).
4 Фазенда – 3 (4, 8-11).
5 Остриця – 3 (4, 4-13).

Група 3 (С):
1 RADENT – 12 (4, 18-6).
2 Буковинська надія – 7 (4, 18-10).
3 Політех – 6 (4, 7-14).
4 БУК-Фам – 4 (4, 6-7).
5 Патрульна поліція – 0 (4, 3-15).

Група 4 (D):
1 Самопоміч – 9 (3, 16-6).
2 Буковина-Ретро – 9 (4, 11-10).
3 Роша – 6 (3, 10-5).
4 Веренчанка – 3 (4, 12-18).
5 Бульвар – 0 (4, 7-17).

1/4 фіналу

22.11 19.00 1 м. гр. «А» – 2 м. гр. «Д» Урожай – Буковина-Ретро – 7:1

22.11 20.00 1 м. гр. «Д» – 2 м. гр. «А» Самопоміч – Корона – 6:0

22.11 21.00 1 м. гр. «В» – 2 м. гр. «С» Бест-Біла – Буковинська надія – 3:0 (за Буковинську надію грав і Юрій Ткачук, екс-гравець юніорської збірної, «Металіста»)

22.11 22.00 1 м. гр. «С» – 2 м. гр. «В» RADENT – Лідер – 2:1

1/2 фіналу

Переможець гри №10 – переможець гри №11

Переможець гри №12 – переможець гри №13

 фінал

Переможець гри №14 – переможець гри №15

***

Усі результати можна подивитися тут:

***

На Меморіалі С. Батюка 2017 більшість учасників плей-оф вже визначено

***

На Меморіалі Батюка 2017 є і явні лідери, і «дуже заплутані» групи

***

Футзал: На Меморіалі Сергія Батюка 2017 – знову несподіванки (фото)

***

Прожеребкували учасників Меморіалу Сергія Батюка 2017 (розклад ігор)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.