Футзал: На Меморіалі Сергія Батюка 2017 – знову несподіванки (фото)

0

У двох матчах третього ігрового дня Турніру з футзалу пам’яті футбольного коментатора, телевізійного репортера, Заслуженого журналіста України Сергія Батюка «Батю-гол» у ФОК «Олімпія» зафіксовано перемоги з мінімальним рахунком.

Ці матчі і виявились найбільш напруженими та інтригуючими 8.11.2017 р. І увінчались вони мінімальними перемогами команд, які фаворитами не вважались.

I тур група «А»

06.11 19.00 «Корона» – ФК «Стальнівці» – 4:1

06.11 19.50 «Урожай» – «БукМедіа» – 7:3


Вих.. «Аматор»

I тур група «В»

06.11 20.40 «Чернівецький рятувальник» – «Лідер» – 2:1

06.11 21.30 «Бест-Біла» – ФК «Остриця» – 6:0

Вих. «Фазенда»

I тур група «С»

07.11 19.00 «RA-DENT» – «Буковинська надія» – 5:2

07.11 19.50 «Політех» – «Патрульна поліція» – 1:0

 Вих. «БукФам»

I тур група «D»

07.11 20.40 «Самопоміч» – ФК «Веренчанка» – 5:3

07.11 21.30 «Буковина-Ретро» – ФК «Роша» – 3:2

Вих. «Бульвар»

II тур група «А»

08.11 19.00 «БукМедіа» – «Корона» – 1:5

08.11 19.50 ФК «Стальнівці» – «Аматор» – 3:2

 Вих.. ФК «Урожай»

II тур група «В»

08.11 20.40 ФК «Остриця» –  «Чернівецький рятувальник» – перен. на 12.11 15:00

08.11 21.30 «Лідер» – ФК «Фазенда» – 1:0

 Вих. «Бест-Біла»

II тур група «А»

08.11 19.00 «БукМедіа» – «Корона» – 1:5

08.11 19.50 ФК «Стальнівці» – «Аматор» – 3:2

 Вих.. ФК «Урожай»

II тур група «В»

08.11 20.40 ФК «Остриця» –  «Чернівецький рятувальник» – перен. на 12.11 15:00

08.11 21.30 «Лідер» – ФК «Фазенда» – 1:0

 Вих. «Бест-Біла»

***

II тур група «С»

09.11 19.00 «Буковинська надія» – «Політех» – 8:2

09.11 19.50 «БукФам» – «RA-DENT» – 0:1

Вих. «Патрульна поліція»

II тур група «D»

09.11 20.40 ФК «Веренчанка» – «Буковина-Ретро» – 2:3

09.11 21.30 «Бульвар» – «Самопоміч» – 2:6

Вих. ФК «Роша»

Турнірне становище (станом на 9.11.2017)

Група 1 (А): 1 Корона – 6 (2 гри, різниця м’ячів 9-2). 2 Урожай – 3 (1, 7-3). 3 Стальнівці – 3 (2, 4-6). 4 Аматор – 0 (1, 2-3). 5 Букмедіа – 0 (2, 4-12).

Група 2 (В): 1 Бест Біла – 3 (1, 6-0). 2 «Черн. рятувальник» – 3 (1, 2-1). 3 Лідер – 3 (2, 2-2). 4 Фазенда – 0 (1, 0-1). 5 Остриця – 0 (1, 0-6).

Група 3 (С): 1 RA-DENT – 6 (2, 6-2). 2 Буковинська надія – 3 (2, 10-7). 3 Політех – 3 (2, 3-8). 4 Патрульна поліція – 0 (1, 0-1). 5 БУК-Фам – 0 (1, 0-1)

Група 4 (D): 1 Самопоміч – 6 (2, 11-5). 2 Буковина-Ретро – 6 (2, 6-4). 3 Роша – 0 (1, 2-3). 4 Веренчанка – 0 (2, 4-8). 5 Бульвар – 0 (1, 2-6).

***

Календар ігор можна подивитися тут:

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (натиснути на фото):

***

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.