Прожеребкували учасників Меморіалу Сергія Батюка 2017 (розклад ігор)

0

У понеділок, 30.10.2017, відбулось жеребкування благодійного турніру з міні-футболу пам‘яті Заслуженого журналіста України Сергія Батюка.

Оргзасідання (з жеребкуванням) провели в обласній федерації футболу, яка є співорганізатором Меморіалу С. Батюка, разом з міськспортуправлінням та ФОК «Олімпія».

На час жеребкування команд заявилось 19. Ще одна команда може дозаявитися до початку турніру.

Команди на першому етапі зіграють у чотирьох підгрупах, в яких розіграють по 2 путівки до плей-оф. Далі чвертьфінал, півфінал та фінал.

Зібрані кошти будуть передані родині Сергія Михайловича на спорудження пам‘ятника.


Стартує турнір 6 листопада 2017 р. Цього дня зіграють по 2 гри в першій та другій групах. Ігрові дні – понеділок, вівторок, середа і четвер з 19:00.

Розклад ігор буде доданий.

Склад груп:

Група 1
1 Урожай
2 Букмедіа
3 Стальнівці
4 Аматор
5 Корона

Група 2
6 Бест Біла
7 Остриця
8 Лідер
9 Фазенда
10 Рятувальник

Група 3
11 БУК-Фам
12 Радент
13 Політех
14 Патрульна поліція
15 Бук надія

Група 4
16 Бульвар
17 Самопоміч
18 Буковина-Ретро
19 Роша

***

КАЛЕНДАР ІГОР

Турніру з футзалу пам’яті Сергія Батюка

«Кубок Баті-Гол»

місце проведення : ФОК «Олімпія»

 

I тур група «А»

06.11                 19.00                 «Корона» – ФК «Стальнівці» – 4:1

06.11                 19.50                 «Урожай» – «БукМедіа» – 7:3

Вих.. «Аматор»

I тур група «В»

06.11                 20.40                 «Чернівецький рятувальник» – «Лідер» – 2:1

06.11                 21.30                 «Бест-Біла» – ФК «Остриця» – 6:0

Вих. «Фазенда»

I тур група «С»

07.11                 19.00                 «RA-DENT» – «Буковинська надія» – 5:2

07.11                 19.50                 «Політех» – «Патрульнаполіція» – 1:0

 Вих. «БукФам»

I тур група «Д»

07.11                 20.40                 «Самопоміч» – ФК «Веренчанка» – 5:3

07.11                 21.30                 «Буковина-Ретро» – ФК «Роша» – 3:2

Вих. «Бульвар»

II тур група «А»

08.11  19.00  «БукМедіа» – «Корона» – 1:5

08.11  19.50  ФК «Стальнівці» – «Аматор» – 3:2

 Вих.. ФК «Урожай»

II тур група «В»

08.11 20.40 ФК «Остриця» –  «Чернівецький рятувальник» перен. на 12.11 15:00

08.11  21.30 «Лідер» – ФК «Фазенда» – 1:0

 Вих. «Бест-Біла»

II тур група «С»

09.11 19.00 «Буковинська надія» – «Політех» – 8:2

09.11 19.50 «БукФам» – «RA-DENT» – 0:1

Вих. «Патрульна поліція»

II тур група «D»

09.11 20.40 ФК «Веренчанка» – «Буковина-Ретро» – 2:3

09.11 21.30 «Бульвар» – «Самопоміч» – 2:6

Вих. ФК «Роша»

12.11 15:00 (перенес. матч 2 туру). ФК «Остриця» –  «Чернівецький рятувальник» – 4:1

III тур група «А»

13.11 19.00 «Аматор» – «Корона» – 3:5

13.11 19.50 ФК «Стальнівці» – «Урожай»  – 4:9

Вих.. «БукМедіа»

III тур група «В»

13.11 20.40 ФК «Фазенда» – «Чернівецький рятувальник» – 2:3

13.11 21.30 «Лідер» – «Бест-Біла» – 1:1

Вих.. ФК «Остриця»

III тур група «С»

14.11 19.00 «Патрульна поліція» – «Буковинська надія» – 0:5

14.11 19.50 «Політех» – «БукФам» – 3:1

 Вих. «RA-DENT»

III тур група «Д»

14.11 20.40 ФК «Роша» – ФК «Веренчанка» – 6:2

14.11 21.30 «Буковина-Ретро» – «Бульвар» – 4:1

Вих. «Самопоміч»

 

IV тур група «А»

15.11 19.00 ФК «Урожай» – «Аматор» – 0:0

15.11 19.50 «БукМедіа» – ФК «Стальнівці» – 3:7

 Вих.. «Корона»

IV тур група «В»

15.11 20.40 «Бест-Біла» – ФК «Фазенда» – 7:3

15.11 21.30 ФК «Остриця» – «Лідер» – 0:3

 Вих. «Чернівецький рятувальник»

IV тур група «С»

16.11 19.00 «БукФам» – «Патрульна поліція» – 2:0 ФОТО, ВІДЕО

16.11 19.50 «RA-DENT» – «Політех» – 5:1 ФОТО, ВІДЕО

Вих. «Буковинська надія»

IV тур група «Д»

16.11 20.40 «Бульвар» – «Роша» – 0:2 ФОТО, ВІДЕО

16.11 21.30 «Самопоміч» – «Буковина-Ретро» – 5:1 ФОТО, ВІДЕО

Вих. ФК «Веренчанка»

V тур група «А»

20.11 19.00 «Корона» – «Урожай» – 2:5

20.11 19.50 «Аматор» – «БукМедіа» – 3:0

Вих.. ФК «Стальнівці»

V тур група «В»

20.11 20.40 «Чернівецький рятувальник» – «Бест-Біла» – 5:7

20.11 21.30 ФК «Фазенда» – ФК «Остриця» – 3:0

Вих.. «Лідер»

V тур група «С»

21.11 19.00 «Буковинська надія» – «БукФам» – 3:3

21.11 19.50 «Патрульна поліція» – «RA-DENT» – 3:7

 Вих. «Політех»

V тур група «Д»

21.11 20.40 ФК «Веренчанка» – «Бульвар» – 5:4

21.11 21.30 ФК «Роша» – «Самопоміч» – 1:3

Вих. «Буковина-Ретро»

***

Підсумкове турнірне становище

Група 1 (А):
1 Урожай – 10 (4 гри, різниця м’ячів 21-9).
2 Корона – 9 (4, 16-10).
3 Стальнівці – 6 (4, 15-18).
4 Аматор – 4 (4, 8-8).
5 Букмедіа – 0 (4, 7-22).

Група 2 (В):
1 Бест Біла – 10 (4, 21-9).
2 Лідер – 7 (4, 6-3).
3 «Черн. рятувальник» – 6 (4, 11-14).
4 Фазенда – 3 (4, 8-11).
5 Остриця – 3 (4, 4-13).

Група 3 (С):
1 RADENT – 12 (4, 18-6).
2 Буковинська надія – 7 (4, 18-10).
3 Політех – 6 (4, 7-14).
4 БУК-Фам – 4 (4, 6-7).
5 Патрульна поліція – 0 (4, 3-15).

Група 4 (D):
1 Самопоміч – 9 (3, 16-6).
2 Буковина-Ретро – 9 (4, 11-10).
3 Роша – 6 (3, 10-5).
4 Веренчанка – 3 (4, 12-18).
5 Бульвар – 0 (4, 7-17).

1/4 фіналу

22.11 19.00 1 м. гр. «А» – 2 м. гр. «Д» Урожай – Буковина-Ретро – 7:1

Голи: Сергій Рибак (4, 5), Олександр Дележа (16), Олег Молдован (20, 28), Володимир ?Глібка (32), Сергій Максимчук (38) – Володимир Павлов (20 +).

22.11 20.00 1 м. гр. «Д» – 2 м. гр. «А» Самопоміч – Корона – 6:0

Голи: Геннадій Куляк (1, 23, 29), Андрій Гордей (10), Сергій Богачук (30), Назар Цінько (40 ++). На 36 хв. Станіслав Третяк не реалізував 9-метровий.

22.11 21.00 1 м. гр. «В» – 2 м. гр. «С» Бест-Біла – Буковинська надія – 3:0

Голи: Денис Зачиковський (9, 27), Олександр Діденко (35).

22.11 22.00 1 м. гр. «С» – 2 м. гр. «В» RADENT – Лідер – 2:1

Голи: Сергій Куприч (12), Ігор Руснак (24) – Володимир Жуківський (28).

Арбітри: Олександр Плахов, Ігор Горбатюк. 3-й суддя – Василь Грушкевич.

1/2 фіналу

П №10 – П №11 Урожай – Самопоміч

П №12 – П №13 Бест-Біла – RADENT

фінал

*

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.