На Меморіалі Батюка 2017 є і явні лідери, і «дуже заплутані» групи

0

На турнірному екваторі Турніру з футзалу пам’яті футбольного коментатора, телевізійного репортера, Заслуженого журналіста України Сергія Батюка вже є групи, де більш-менш прояснилась ситуація з претендентами на дві путівки в плей-оф, а є «дуже заплутані» турнірні ситуації.

Після другого туру, про який ми вже інформували, як повідомили SportBuk.com директор ФОК «Олімпія» Геннадій Дзівідзінський та голова міської федерації футболу Сергій Задорожняк, зафіксовано наступні результати:

12.11 15:00 (перенес. матч 2 туру). ФК «Остриця» –  «Чернівецький рятувальник» – 4:1

III тур група «А»

13.11 19.00 «Аматор» – «Корона» – 3:5


13.11 19.50 ФК «Стальнівці» – «Урожай»  – 4:9

Вих.. «БукМедіа»

III тур група «В»

13.11 20.40 ФК «Фазенда» – «Чернівецький рятувальник» – 2:3

13.11 21.30 «Лідер» – «Бест-Біла» – 1:1

Вих.. ФК «Остриця»

III тур група «С»

14.11 19.00 «Патрульна поліція» – «Буковинська надія» – 0:5

14.11 19.50 «Політех» – «БукФам» – 3:1

 Вих. «RA-DENT»

III тур група «Д»

14.11 20.40 ФК «Роша» – ФК «Веренчанка» – 6:2

14.11 21.30 «Буковина-Ретро» – «Бульвар» – 4:1

Вих. «Самопоміч»

Турнірне становище (станом на 14.11.2017)

Група 1 (А): 1 Корона – 9 (3 гри, різниця м’ячів 14-5). 2 Урожай – 6 (2, 16-7). 3 Стальнівці – 3 (3, 8-15). 4 Аматор – 0 (2, 5-8). 5 Букмедіа – 0 (2, 4-12).

Група 2 (В): 1 «Черн. рятувальник» – 6 (3, 6-7). 2 Бест Біла – 4 (2, 7-1). 3 Лідер – 4 (3, 3-3). 4 Остриця – 3 (2, 4-7). 5 Фазенда – 0 (2, 2-4).

Група 3 (С): 1 Буковинська надія – 6 (3, 15-7). 2 RA-DENT – 6 (2, 6-2). 3 Політех – 6 (3, 6-9). 4 Патрульна поліція – 0 (2, 0-6). 5 БУК-Фам – 0 (2, 1-4)

Група 4 (D): 1 Буковина-Ретро – 9 (3, 10-5). 2 Самопоміч – 6 (2, 11-5). 3 Роша – 0 (2, 8-5). 4 Веренчанка – 0 (3, 7-14). 5 Бульвар – 0 (2, 3-10).

Наступні матчі (у ФОК «Олімпія»):

IV тур група «А»

15.11 19.00 ФК «Урожай» – «Аматор» – 0:0

15.11 19.50 «БукМедіа» – ФК «Стальнівці» – 3:7

 Вих.. «Корона»

IV тур група «В»

15.11 20.40 «Бест-Біла» – ФК «Фазенда» – 7:3

15.11 21.30 ФК «Остриця» – «Лідер» – 0:3

 Вих. «Чернівецький рятувальник»

IV тур група «С»

16.11 19.00 «БукФам» – «Патрульна поліція» – 2:0

16.11 19.50 «RA-DENT» – «Політех» – 5:1

Вих. «Буковинська надія»

IV тур група «Д»

16.11 20.40 «Бульвар» – «Роша» – 0:2

16.11 21.30 «Самопоміч» – «Буковина-Ретро» – 5:1

Вих. ФК «Веренчанка»

***

Футзал: На Меморіалі Сергія Батюка 2017 – знову несподіванки (фото)

***

Прожеребкували учасників Меморіалу Сергія Батюка 2017 (розклад ігор)

***

***

***

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.