На Меморіалі С. Батюка 2017 більшість учасників плей-оф вже визначено

0

За тур до завершення групового етапу Турніру з футзалу пам’яті футбольного коментатора, телевізійного репортера, Заслуженого журналіста України Сергія Батюка більшість команд-учасниць плей-оф або вже офіційно відомі, або їх можна сміливо прогнозувати.

Наприклад, у групі «Д» теоретично ще може статися «закрутка» і «всяке може бути», але навіть з тими «нюансами» вже зараз точно відомі три команди, які претендують на дві путівки до наступного етапу.

IV тур група «А»

15.11 19.00 ФК «Урожай» – «Аматор» – 0:0

15.11 19.50 «БукМедіа» – ФК «Стальнівці» – 3:7


 Вих.. «Корона»

IV тур група «В»

15.11 20.40 «Бест-Біла» – ФК «Фазенда» – 7:3

15.11 21.30 ФК «Остриця» – «Лідер» – 0:3

 Вих. «Чернівецький рятувальник»

IV тур група «С»

16.11 19.00 «БукФам» – «Патрульна поліція» – 2:0 ФОТО, ВІДЕО

16.11 19.50 «RA-DENT» – «Політех» – 5:1 ФОТО, ВІДЕО

Вих. «Буковинська надія»

IV тур група «Д»

16.11 20.40 «Бульвар» – «Роша» – 0:2 ФОТО, ВІДЕО

16.11 21.30 «Самопоміч» – «Буковина-Ретро» – 5:1 ФОТО, ВІДЕО

Вих. ФК «Веренчанка»

Турнірне становище (станом на 16.11.2017)

Група 1 (А): 1 Корона – 9 (3 гри, різниця м’ячів 14-5). 2 Урожай – 7 (3, 16-7). 3 Стальнівці – 6 (4, 15-18). 4 Аматор – 1 (3, 5-8). 5 Букмедіа – 0 (3, 7-19).

Група 2 (В): 1 Бест Біла – 7 (3, 14-4). 2 Лідер – 7 (4, 6-3). 3 «Черн. рятувальник» – 6 (3, 6-7). 4 Остриця – 3 (3, 4-10). 5 Фазенда – 0 (3, 5-11).

Група 3 (С): 1 RADENT – 9 (3, 11-3). 2 Буковинська надія – 6 (3, 15-7). 3 Політех – 6 (4, 7-14). 4 Патрульна поліція – 0 (3, 0-8). 5 БУК-Фам – 3 (3, 3-4)

Група 4 (D): 1 Самопоміч – 9 (3, 16-6). 2 Буковина-Ретро – 9 (4, 11-10). 3 Роша – 6 (3, 10-5). 4 Веренчанка – 0 (3, 7-14). 5 Бульвар – 0 (3, 3-12).

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (натиснути на фото):

Олексій Бакалярик

***
ВІДЕО:

***

***

***

***

Наступні матчі:

V тур група «А»

20.11 19.00 «Корона» – «Урожай»

20.11 19.50 «Аматор» – «БукМедіа»

Вих.. ФК «Стальнівці»

V тур група «В»

20.11 20.40 «Чернівецький рятувальник» – «Бест-Біла»

20.11 21.30 ФК «Фазенда» – ФК «Остриця»

Вих.. «Лідер»

V тур група «С»

21.11 19.00 «Буковинська надія» – «БукФам»

21.11 19.50 «Патрульна поліція» – «RA-DENT»

 Вих. «Політех»

V тур група «Д»

21.11 20.40 ФК «Веренчанка» – «Бульвар»

21.11 21.30 ФК «Роша» – «Самопоміч»

Вих. «Буковина-Ретро»

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.