Що Білоус і Ко «витворяють» в Німеччині після перемоги (відео)

7

Футбольний клуб «SV 09 Arnstadt», у складі якого з минулого сезону виступає колишній гравець «Буковини» і екс-посадовець обласного рівня Олександр Білоус, продовжує одноосібно лідирувати у німецькій Ландеслізі.

У 12 турі команда чернівчанина здолала вдома з рахунком 2:0 TSV Bad Blankenburg. «SV 09 Arnstadt» очолює турнірну таблицю з 29 очками. За ними йдуть 2 FC Saalfeld – 23. 3 SV Motor Altenburg (A) – 23. 4 SV Germania Ilmenau – 23. 5 GW Stadtroda – 21. 6 SV BW Neustadt – 19…

У наступному, 13 турі, лідери зіграють 11.11.2017 р. в гостях проти SV Jena-Zwätzen (13 місце, 12 очок).

А тепер подивіться, що «виробляють» Білоус і Ко в роздягальні після перемоги:

***

7 Comments
 1. О.Ж. says

  Гриша, ну неужели нету про что писать? никому не интересно как Саша там сидит в запасе (может из за травмы) и как его команда играет!! неужели нету больше буковинцев в чемпионатах сильнее или в лигах по сильнее?

  1. Олександр Білоус says

   Шановний О.Ж.))) краще булоб із реальною людиною спілкуватись)))) Якщо вам стане від того легше, я останні 2 тури навіть у заявку не потрапляю!!!!!))))))))) щодо чемпіонату, чи ліги, питання дуже – відносне… дай Бог, щоб у нашій, рідній країні хочаб у другій лізі був схожий рівень)))))) буде можливість знайдіть інтервю Вороніна, про рівень)))) так він команду 7 ліги тренував)))))))) а саме основне…. і я думаю, розумію Грішу, тут справа у атмосфері і того, як вибудована футбольна і не тільки вертикаль у за межами нашої країни)))) З Повагою)))))

  2. Шановний О. Ж.! Вам всі карти в руки – пишіть про ІНШИХ буковинців у чемпіонатах інших країн і т.п. – розміщую без проблем;)
   Нагадую, це робота громадська, я нею займаюсь КРІМ основної, наскільки встигаю. І, звісно, серед того, що встигаю, передусім, звертаю увагу на найбільш пріоритетні події (в пріоритетних видах, де наш успішно виступають), плюс “смачні” якісь інформації, наприклад, про наших за кордоном, як у випадку з Олександром. Ви, може, не в курсі, але це, наскільки знаю, перший і єдиний футболіст, який ПІСЛЯ роботи на керівній посаді в обласній структурі грає у німецькій футбольній лізі. Якщо відомі Вам ще такі ввипадки, прошу повідомити. Цим саме його виступи там цікаві, бо це екс-чиновник у німецькій лізі. Разом з тим, якщо Вам це не цікаво, – НЕ ЧИТАЙТЕ ЦЕ;) Ви ж по заголовку бачите, що це “не те” для Вас – то й пропускайте;) Є щось, про що, на Вашу думку, цікавіше було б дізнаватися прихильникам спорту – підказуйте про ті чи інші інформаційні приводи, самі щось пробуйте писати, авторство збережу, підпишу, як належить;) А просто говорити з боку, що Вам не подобаєжться, – “не мішки таскати”:)
   Зрештою, я не на зарплаті у Вас, я навіть не продаю Вам цю інформацію, а все “на шару”, то яке моральнге право маєте претензії в такому тоні висловлювати?..
   То що – чекати від Вас інформацій чи інфо-пасів?;) Facebook (приватне повідомлення), sportbuk@gmail.com і т.п.
   Ну, і непогано було б спілкуватися відкрито, між іншим:)
   Дякую;)

  3. До слова про “нікому”:) Станом на час написання цього коменту 193 “ніхто” зайшли на цей матеріал лише через “ворд прес”, скільки загалом не можу сказати, треба технаря запитати, там десь відключений загальний лічильних переглядів окремих матеріалів…

 2. О.Ж. says

  Дорогий Олександр, я без “наїзду” до Вас!)Поважаю Вас і те, що Ви робите!) Так само, як і Грішу!) Я про те, що в нас є купа вихованців буковинської школи , які грають в Італії, Англії, тій самій Німеччині, США, Канаді і т.д., але чомусь про них тут ні слова!) Ось я про що!) Щасти Вам у всьому !) 😉

  1. Олександр Білоус says

   Так, я і не сприйняв це як – наїзд!))))) я просто констатую!)))) от мені теж було б цікаво хто із буковинців грає в Англії, Канаді, Німеччині, Італії, США( особисто знаю і слідкую за деякими)і в яких лігах, теж би почитав, чому вам не підказати Георгію)))))??? Як на мене, він теж із радістю про них напише…. для журналістики, що мої танці, що інших земляків – інформаційний привід… Не бачу проблеми)))))

   1. Саша, О. Ж., схоже, думає, що спілкується з редактором колективу чоловік 10, які отримують нормальну зарплату і з нас всіх можна запитати, а чому, блін горілий, ви не знаєте або не пишете про те-то й те-то:)

Leave A Reply

Your email address will not be published.