Пилипчук – у збірній туру, Калайтан – кращий молодий гравець

0

Перемога «Буковини» у матчі з ФК «Волинь-2» (1:0) не залишилась непоміченою експертами. Зокрема, портал «Sport Arena» відзначив двох футболістів чернівецького клубу. Голкіпер Юрій Пилипчук, який зіграв свій дебютний матч, увійшов до символічної збірної туру, а автора єдиного забитого м’яча Антона Калайтана визнали кращим молодим гравцем туру. Інформує офіційна сторінка «Буковини».

«17-річний дебютант з’явився, зважаючи на проблеми зі здоров’ям основного воротаря Буковини – Пономаренка. Проте гідно його замінив. Пилипчук справився з підступними ударами Янчука та Теслюка, а також не дав слабини при подачах і прострілах. Свою роботу в цьому матчі Юрій виконав, і це було дуже важливо – тому що було б смішно, обстрілявши всі стійки воріт суперників, ще й втратити очки за такої гри через хороші дальні удари Волині-2», – охарактеризувала гру юного голкіпера «Буковини» «Sport Arena».

Своєю чергою, вклад Калайтана у перемогу над «Волинню-2» журналісти описали так:

«22-річний правий вінгер був напрочуд активним – влучав у стійку, здорово комбінував з одноклубниками, проте, на відміну від них, він забив. Коли три (!) попередніх ударів воротар і захисники Волині-2 відбили, Калайтан здогадався після підбирання пробити горою, і м’яч із красивим рикошетом від поперечини опинився в воротах. Цей гол став переможним».

Leave A Reply

Your email address will not be published.