Кубок області з міні-футболу 2017 (календар, результати)

0

Розіграш Кубку області з міні-футболу 2017 р. можна назвати експериментальним, адже проводиться за новою системою, яка дозволить заграти на перших етапах команди, що не пройшли далі у чемпіонаті області, а потім кращі з кращих продовжать боротьбу за головний трофей.

 

Календар ігор Кубку області з міні-футболу сезону 2017 року

місце проведення: штучний майданчик ГРК «Маленький Париж»

21.01.17 р. (субота)

5       21.01.17     9.00        «Клішківці» – «Стрілецький Кут» – 3:3 (4:5)


2       21.01.17     9.50        «Народний Фронт» – «Волока-1» – 3:2

3       21.01.17     10.40      «Аматор» – «Спарта» – 4:2

4       21.01.17     11.30      «Феміда» – «Патрульна поліція» – 2:3

1       21.01.17     12.20      «Буковина-99» – «Ф-Тім» – 7:2

6       21.01.17     13.10      «Берегомет» – «Бульвар-БДМУ» – 3:3 (1:2)

22.01.17 р. (неділя)

7 22.01.17 9.00 «Роша-2» – «Глорія» – 1:4

8 22.01.17 9.50 «Мрія-Заставна»  – програвша ком. «Дрім-Тім»/«Хімік-Скеля» – 1:3

9 22.01.17 10.40 програвша ком. «Клокучка»/«RA-DENT» – переможець гри №1 «Буковина-99» – 2:10

10  22.01.17 11.30 переможець гри №2 «Народний Фронт» – переможець гри №3 «Аматор» – 1:1 (3:1)

11 22.01.17 12.20 переможець гри №4 «Патрульна поліція» – переможець гри №5 «Стрілецький Кут» – 1:1 (2:1)

12 22.01.17 13.10 переможець гри №6 «Бульвар-БДМУ» – «Остриця» – 2:4

13 22.01.17 14.00 програвша ком «Лідер»/«Фазенда» – програвша ком. «Легенда»/«Буко-93» – +:-

14 22.01.17 14.50 «Геометрія-Роша» – «Дьолер-Буковина» – 3:2

28.01.17 р. (субота)
10.00 переможець гри №7 «Глорія» – програвший гри №5 1/8 ЧО «Шишківці» – 3:5
10.50 переможець гри №8 «Хімік-Скеля» – програвший гри №6 1/8 ЧО «Університет-1» – 4:1
11.40 переможець гри №9 «Буковина-99» – програвший гри №7 1/8 ЧО «Буковинська надія» – 3:4
12.30 переможець гри №10 «Народний Фронт» – програвший гри №8 1/8 ЧО «ДМС» – 2:4
13.20 переможець гри №11 «Патрульна поліція» – програвший гри №9 1/8 ЧО «Легенда» – 0:4
14.10 переможець гри №12 «Остриця» – програвший гри №10 1/8 ЧО «Дрім-Тім» – 5:7
15.00 переможець гри №13 «Лідер» – програвший гри №11 1/8 ЧО «Фазенда» – 1:1 (1:3)
15.50 переможець гри №14 «Геометрія-Роша» – програвший гри №12 1/8 ЧО ГО «Самопоміч» – 5:6

30.01.17 р. – жеребкування (переможці матчів №15-22 КО + учасники 1/4 ЧО)

4.02.17, субота, майданчик стадіону «Буковина»

1/8 фіналу Кубку області

24 10:00. «Легенда» – «Волока-2» – ?2:5

26 11:00. «Шишківці» – «Урожай» – 1:0

Фінал чемпіонату області

12:00. «RA-DENT» – «Вікторія» – 0:2

1/8 фіналу Кубку області

29 13:00. «ДМС» – «Університет-2» – 4:6 ФОТО

23 ???. «Хімік-Скеля» – «Епіцентр»

5.02.17, неділя, комплекс «Маленький Париж»

1/8 фіналу Кубку області

25 10:00. «Буковинська надія» – «Іванківці-Чудей» – 5:2

28 11:00. «Самопоміч» – «RA-DENT» – 1:2. Голи: Віорел Радукан 32 а/г – Валерій Блажко 24, Ярослав Ілащук 40.

27 12:00. «Фазенда» – «Рідківці» – 4:2

30 13:00. «Дрім-Тім» – «Вікторія» – 3:3 (пен – 4:3). Голи: Ігор Мігалатюк 14, Микола Цепа 27, Андрій Фурега 40 – Денис Зачиковський 21, Олександр Мікулеску 33, Віталій Савчук 40 (за 10 сек до завершення).

11.02.17

Чвертьфінал Кубку області

10.00. П 23 Епіцентр – П 24 Волока-2 – 2:0

11:00. П 25 Буковинська надія – П 26 Шишківці – 1:4

12:00. П 27 Фазенда – П 28 RA-DENT – 2:3 ФОТО, ВІДЕО

13:00. П 29 Університет-2 – П 30 Дрім-Тім – 4:4 (пен. – 2:1) ВІДЕО

***

12.02.17

Півфінал Кубку області

11:00. RA-DENT – Університет-2 – 4:2 ВІДЕО

12:00. Епіцентр – Шишківці – 2:4 ВІДЕО

***

18.02.17

Фінал Кубку області

12:00

RA-DENT – Шишківці

***

FFU-obl-logo-krugle-mini-1

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.