Чвертьфінал Кубку області 2017 увінчався серією пенальті (відео, фото)

0

У двох з чотирьох чвертьфінальних поєдинків Кубку області з міні-футболу, який гостює у комплексі «Маленький Париж», інтрига зберігалась до останніх секунд. А в одній парі переможця вдалося з’ясувати лише за допомогою післяматчевих пенальті.

До «футбольної лотереї» дійшло у заключному чвертьфінальному двобої «Університет-2» – «Дрім-Тім». Представники Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича примудрились за неповні перші хвилини поступатися вже 0:2. Потім підопічні Миколи Осадця відігрались і вийшли вперед 3:2. Але у другому таймі знову опинились у ролі наздоганяючи. І врятувались від поразки за 40 секунд до звершення зустрічі – рахунок зрівняв Андрій Королянчук. У серії пенальті футбольна фортуна була на боці студентів.

Дуже напруженим видався і поєдинок «Фазенда» – «RA-DENT». Представники стоматологічної компанії «RA-DENT» вели 2:0, причому один м’яч забив граючий президент Віорел Радукан. Але «Фазенда» зуміла відігратися і мала можливості вийти вперед. Проте вирішальний гол забити вдалося суперникам, тож у півфіналі 12.02.17 гратиме «RA-DENT».