Плавання: На дитячих змаганнях у Чернівцях показують дорослі результати

0

Шість результатів рівня дорослих розрядів зафіксовано на відкритих змаганнях з плавання, які відбулися у басейні фітнес-центру «Титан» (за підтримки обласного центру «Спорт для всіх»).

141030-Serdinov-Chernivtsi-3-baseyn-sportbuk.com (21)

Як зазначають волонтери облцентру «Спорт для всіх» Олег Писаренко і Людмила Седлецька, які успішно навчають плаванню дітей в «Титані», за короткий період юні вихованці демонструють доволі непоганий прогрес. А деякі вже встигли відзначитися і на змаганнях за межами області.

На звітних змаганнях в басейні фітнес-центру «Титан» юні чернівецькі плавці теж показали непогані результати, у тому числі на рівні дорослих розрядів.

Приємно, що на цих змаганнях почесними гостями були олімпійський чемпіон з плавання Сергій Фесенко, бронзовий призер Олімпійських ігор з плавання і головний тренер збірної України Андрій Сердінов, який вже вдруге за останній час побував у столиці Буковини з метою пропаганди і підтримки рідного виду спорту, та найтитулованіший спортсмен Буковини Іван Гешко (голова обласного відділення НОК України).


Довідки з питань занять плаванням: (050) 374-14-24 (Олег Писаренко), (095) 044-38-98 (Людмила Седлецька).

Результати змагань з плавання

п/п

Призвіще, ім’я учасника

Рік народж.

результат

місце

розряд

25 м в/с      дівчата

1

Ваньчицька Олена

2007

31,54

І

1

Факас Ліза

2005

32,48

І

2

Сапожник Анна

2006

42,06

ІІ

3

Волощук Катерина

2005

45,0

ІІІ

4

Боднар Христя

2005

45,33

25 м в/с      хлопці

1

Гумений Максим

2007

29,55

І

2

Григорьев Олександр

2007

29,85

ІІ

 

3

Поліщук Олександр

2007

31,42

ІІІ

4

Филипчук Володимир

2008

34,44

5

Баланишко Віктор

2007

35,0

6

Рудяк Влад

2007

35,10

7

Тихохід Ян

2008

40,0

 

 

8

Другановский Михайло

2007

41,78

1

Стрілецький Олександр

2005

25,69

І

2

Тумак Влад

2005

26,39

ІІ

3

Малишевский Андрій

2006

31,13

ІІІ

4

Луківський Сергій

2006

32,05

5

Долицой Миша

2006

37,02

6

Шелепницький Макс

2006

37,27

25 м н/с      дівчата

1

Тимчук Ксенія

2007

31,44

І

1

Тележеньска Устина

2006

24,57

І

2

Бойко Аміна

2005

25,68

ІІ

3

Вовк Маріана

2006

25,91

ІІІ

4

Бравнова Катерина

2006

28,29

 

 

5

Андрия Ліза

2005

30,69

6

Факас Ліза

2005

34,65

7

Бондар Христя

2005

48,38

25 м н/с      хлопці

1

Поліщук Олександр

2007

31,98

І

2

Гумений Максим

2007

32,85

ІІ

3

Косило Олексій

2007

33,19

ІІІ

4

Другановский Михайло

2007

38,09

5

Николайчук Славік

2008

39,48

1

Бобчук Нікіта

2005

27,38

І

2

Ухач Влад

2006

31,48

ІІ

3

Долицой Михайло

2005

32,50

ІІІ

4

Усаєнко Андрій

2006

37,68

5

Баранець Георгій

2006

38,85

6

Шелепницький Макс

2006

44,74

7

Граматович Олександр

2006

53,86

8

Андронік Віталій

2006

1.09,99

25 м брас      дівчата

1

Ваньчицька Олена

2007

54,87

І

1

Бойко Аміна

2005

31,28

І

2

Сапожник Анна

2006

48,63

ІІ

25 м брас      хлопці

1

Малишевский Андрій

2006

29,04

І

2

Тумак Влад

2005

33,40

ІІ

3

Сіньковський Олександр

2005

38,08

ІІІ

25 м батерфляй      дівчата

1

Тележиньска Устина

2006

30,85

І

25 м батерфляй      хлопці

1

Сайдаков Єгор

2007

28,46

І

1

Горбатюк Гліб

2006

29,85

І

50 м в/ст.  дівчата

1

Писаренко Анна-Марія

2004

39,32

І

І юн.

2

Лопащук Віка

2003

46,37

ІІ

ІІ юн.

3

Сопронюк Анна

2004

52,38

ІІІ

4

Домчук Віолета

2003

54,86

5

Паскал Тетяна

2003

55,73

6

Заячук Надія

2003

55,77

7

Береза Галина

2004

1.10,60

1

Крилюк Катерина

2002

39,06

І

І юн.

2

Буздуга Настя

2002

40,45

ІІ

І юн.

3

Краснова Анастасія

2002

45,54

ІІІ

ІІ юн.

4

Онеску Світлана

2001

46,27

ІІ юн.

5

Тока Юлія

2001

47,97

ІІ юн.

6

Джога Аліса

2001

48,94

ІІ юн.

7

Фесюк Ольга

2002

49,31

ІІ юн.

8

Хлоп’як Анастасія

2002

1.00,59

1

Форемна Олена

2000

42,05

І

І юн.

50 м в/ст.  хлопці

1

Сайдаков Єгор

2007

48,95

І

2

Григорьев Олександр

2007

1.03,14

ІІ

3

Рудяк Влад

2007

1.09,21

ІІІ

4

Косило Олексій

2007

1.11,23

1

Золотун Максим

2005

39,63

І

ІІ юн.

2

Бойков Сергій

2005

44,92

ІІ

3

Стрілецький Олександр

2005

46,09

ІІІ

4

Софіян Іван

2005

48,83

5

Горбатюк Гліб

2006

50,34

6

Джога Іван

2006

52,50

7

Григорчук Нікіта

2006

54,86

8

Лучко Ярік

2005

56,95

9

Луківський Сергій

2006

1.04,79

1

Степанюк Максим

2003

35,86

І

І юн.

2

Боднар Володимир

2003

40,50

ІІ

ІІ юн.

3

Горюк Влад

2003

40,91

ІІІ

ІІ юн.

4

Урсулян Олександр

2003

45,17

5

Шова Олександр

2004

45,88

6

Мірошниченко Володимир

2003

46,0

7

Хіоніді Федір

2004

48,09

8

Крим Павло

2004

50,93

9

Фесюк Олесь

2004

52,92

10

Анісімов Віталій

2003

53,00

11

Лукащук Стас

2004

57,13

12

Лазарко Юрій

2004

1.05,63

13

Бондар Данііл

2003

1.07,58

14

Пентелейчук Нікіта

2004

1.08,27

15

Боклаг Ігор

2004

1.11,24

1

Дутчак Степан

2001

31,56

І

ІІІ взр.

2

Калашніков Вадим

2002

38,41

ІІ

ІІ юн.

3

Міліщук Андрій

2001

38,88

ІІІ

ІІ юн.

4

Андрич Назар

2002

39,44

ІІ юн.

5

Хананов Дмитро

2001

39,63

ІІ юн.

6

Пузенко Євген

2002

40,50

ІІ юн.

7

Гуменюк Володимир

2002

44,0

8

Артиш Роман

2002

54,03

9

Гнесь павло

2001

58,64

1

Гунчак Микола

2000

34,39

І

І юн.

2

Штефанеса Артем

1999

35,05

ІІ

І юн.

3

Дмитричук Олександр

1999

37,74

ІІІ

І юн.

4

Луцкий Віктор

2000

39,59

ІІ юн.

5

Череватій Ростислав

1999

39,84

ІІ юн.

6

Деліцой Макс

2000

45,96

7

Федько Олександр

2000

46,59

50 м н/сп      дівчата

1

Ворона Олена

2005

1.07,59

І

2

Пислар Анна

2005

1.21,28

1

Мавіді Юліана

2004

57,58

І

2

Заячук Надія

2004

58,84

ІІ

3

Домчук Віалета

2003

58,99

ІІІ

4

Пислар Настя

2003

1.00,27

5

Паскал Тетяна

2003

1.05,73

1

Хлоп’як Анастасія

2002

1.02,49

І

1

Сибірко Ліза

2000

48,63

І

І юн.

50 м в/ст.  хлопці

1

Сідлецький Олександр

2007

1.31,73

І

1

Золотун Максим

2005

48,70

І

ІІ юн.

1

Кушнір Даніло

2004

47,99

І

ІІ юн.

2

Фесюк Олесь

2004

1.04,40

ІІ

3

Крим Павло

2004

1.05,59

ІІІ

4

Анісімов Віталій

2003

1.12,38

1

Пузенко Євген

2002

48,68

І

ІІ юн.

1

Федько Олександр

2000

1.02,14

І

50 м брас  дівчата

1

Вовк Маріана

2006

1.03,22

І

2

Ворона Олена

2005

1.07,15

ІІ

3

Антонюк Анастасія

2005

1.13,09

ІІІ

1

Лопащуч Вікторія

2003

58,34

І

ІІ юн.

2

Мавіді Юліана

2004

1.02,14

ІІ

ІІ юн.

3

Ковалюк Ліза

2004

1.09,10

ІІІ

1

Буздуга Анастасія

2002

48,38

І

ІІІ взр.

2

Тимчук Влада

2001

50,87

ІІ

І юн.

3

Фесюк Ольга

2002

57,50

ІІІ

ІІ юн.

4

Внеску Світлана

2001

59,54

ІІ юн.

5

Тока Юлія

2001

1.10,13

1

Сибірко Ліза

2000

49,30

І

І юн.

2

Клем Віка

2000

53,78

ІІ

І юн.

3

Форемна Олена

2000

54,18

ІІІ

І юн.

50м брас     хлопці

1

Сідлецький Олександр

2007

1.38,66

І

1

Писаренко Дмитро

2006

54,45

І

ІІ юн.

2

Лучко Ярік

2005

58,02

ІІ

3

Джога Іван

2006

1.05,24

ІІІ

4

Подгорний Сергій

2005

1.21,07

1

Головацкий Іван

2003

50,82

І

ІІ юн.

2

Яремчук Роман

2004

53,04

ІІ

ІІ юн.

3

 Ротар Михайло

2004

55,97

ІІІ

4

Гребенюк Олег

2003

56,81

5

Лазарко Юрій

2004

1.01,06

6

Бондар Данііл

2003

1.03,25

7

Ханоіді Федір

2004

1.06,88

8

Мельничук Андрій

2003

1.17,47

9

Боклан Ігор

2004

1.18,39

10

Чорней Олексій

2004

1.34,14

1

Мицак Олександр

2001

43,85

І

І юн.

2

Гринчук Дмитро

2002

49,60

ІІ

ІІ юн.

3

Гуменюк Володимир

2002

52,48

ІІІ

ІІ юн.

4

Іващук Андрій

2002

53,02

ІІ юн.

5

Цикал Павло

2001

53,39

ІІ юн.

6

Болтінков Денис

2001

1.00,52

 

1

Гуменюк Микола

2000

43,20

І

І юн.

2

Ворона Олександр

1998

44,03

ІІ

І юн.

3

Луцький Віктор

2000

50,34

ІІІ

ІІ юн.

4

Іващук Сергій

1999

50,98

ІІ юн.

5

Череватий Ростислав

1999

56,06

50 м батерфляй   дівчата

1

Заячук  Анастасія

2003

1.23,73

І

1

Міцкан Оля

2002

40,49

І

ІІІ взр.

2

Краснова  Анастасія

2002

1.03,35

ІІ

50 м батерфляй хлопці

1

Писаренко Дмитро

2006

56,68

І

2

Бойков Сергій

2005

57,48

ІІ

3

Григорчук Нікіта

2006

1.03,13

ІІІ

4

Софіян Іван

2005

1.04,53

1

Шова Олександр

2004

52,38

І

2

Урсуляк Олександр

2003

1.02,70

ІІ

1

Хананов Дмитро

2001

50,88

І

100 м в/ст. хлопці

1

Тележинський Влас

2003

1.30,65

І

ІІ юн.

2

Лисак Влад

2003

1.35,02

ІІ

ІІ юн.

3

Кушнір Данило

2004

1.41,41

ІІІ

1

Дутчак Степан

2001

1.16,99

І

І юн.

2

Мицак Олександр

2001

1.21,97

ІІ

І юн.

 

1

Деліцой  Макс

2000

1.46,13

І

100м н/ спині   дівчата

1

Міцкан Яна

2003

1.30,99

І

ІІІ взр.

2

Заячук анастасія

2003

2.14,95

ІІ

3

Сопронюк Анна

2004

2.42,97

ІІІ

100м на спині  хлопці

1

Тележинський Влас

2003

1.48,31

І

100м брас дівчата

1

Писаренко Анна-Марія

2004

1.42,22

І

ІІІ взр.

2

Кушнір Олена

2004

2.04,04

ІІ

1

Джога Аліса

2001

2.04,72

І

1

Клем Віка

2000

2.03,95

100 м брас  хлопці

1

Головацкий Іван

2003

1.54,95

І

2

Ротар Михайло

2004

2.07,09

ІІ

3

Мірошниченко Володимир

2003

2.06,37

ІІІ

1

Іващук Андрій

2002

2.24,41

І

1

Ворона Олександр

1998

1.36,16

І

І юн.

2

Гуменюк Микола

2000

1.36,81

ІІ

І юн.

3

Іващук Сергій

1999

1,50,05

ІІІ

100м к/пл. дівчата

1

Міцкан  Яна

2003

1.37,50

І

І юн.

2

Пислар Анастасія

2003

2.13,13

ІІ

1

Міцкан Оля          

2002

1.29,84

І

ІІІ взр.

2

Кирилюк Катерина

2002

1.39,20

ІІ

І юн.

100м к/пл. хлопці

1

Писаренко Дмитро

2006

1.50,20

І

2

Джога Іван

2006

2.12,17

ІІ

1

Гребенюк Олег

2003

2.06,82

І

1

Гринчук Дмитро

2002

1.51,48

І

2

Андрич Назар

2002

1.53,94

ІІ

200 м к/пл. хлопці

 

1

Степанюк Максим

2003

3.26,13

І

І юн.

2

Лисак Влад

2003

3.28,94

ІІ

18-19.12.2014р.                                                                                                       СК «Титан»

***

Фесенко, Сердінов, Гешко і Ко відкрили у Чернівцях «Олімпійську лавку» (відео, фото)

***

Фото: У Чернівцях олімпійський чемпіон і Ко відкрили «Олімпійський клас»

***

Фото: Майстер-клас з плавання від призера Олімпіади Сердінова

***

Плавання: Чернівці «засвітились» на п’єдесталі у Трускавці та Хмельницькому

***

Фото: Новий набір до пільгової оздоровчої групи з плавання в «Титані»

***

Федерація плавання України у Чернівцях «лобіює» реформи і будівництво басейнів

***

Фото: Яценюк долучився до акційної оздоровчої групи з плавання

***

Федерація плавання і міськрада домовилися, що басейни в Чернівцях запрацюють (фото)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.