Футбол: Оновлена «Буковина» зіграла унічию з «Карпатами» на виїзді

1

Оновлена чернівецька «Буковина», яку зараз тренує Юрій Гій, зіграла контрольний матч із представником елітного дивізіону – командою «Карпати» (Львів).

Олександр Семенюк

Зустріч відбулася 7.09.13 на НТБ «Карпати» у Брюховичах. Зазначимо, що матч проходив у форматі 4 тайми по 25 хвилин.

Перший гол забили буковинці. На 13 хвилині гри півзахисник Антон Савін зробив подачу з лівого флангу, а Олександр Семенюк завдав влучного «пострілу» головою. Господарі зуміли відігратися на 24 хвилині зустрічі. Влучного удару з метрів 25 завдав Артем Грищенко. Під завісу першої половини гри той же Олександр Семенюк мав шанс вивести чернівецьку команду вперед. На жаль, удару нашого нападника забракло влучності. Підсумок гри – 1:1. Цікаво, що «Буковині» протидіяли футболісти, які мають досвід виступів у елітному дивізіоні – Роман Мисак, Андрій Гітченко, Самсон Годвін, Ярослав Мартинюк, Андрій Ткачук.

У матчі з «Карпатами» тренерський корпус нашої команди переглянув потенційних новачків. Щодо подальших планів «Буковини», то за словами Юрія Гія, у першій половині наступного тижня наша команда планує зіграти ще один контрольний матч. А 14 вересня у 10 турі першості України буковинський колектив прийматиме чернігівську «Десну».