Міні-футбол: У фіналі чемпіонату області 2016/17 обійшлись без пенальті (відео)

8

У вирішальному поєдинку чемпіонату області з міні-футболу 4.02.17 на майданчику з штучним покриттям стадіону «Буковина» вболівальники побачили по одному голу в кожному таймі.

Очікуваної більш напруженої боротьби у фіналі не вийшло. У т.ч., напевно, через швидкий гол, який представники стоматологічної поліклініки «RA-DENT» пропустили у самому дебюті зустрічі – через «дитячу помилку», неуважність в обороні.

«Вікторія», яку вважали фаворитом у фіналі, отримавши перевагу, опинилась «у своїй переможній стихії». Переломити хід поєдинку представникам «RA-DENT» було складно. Навіть при тому, що за цю команду грали декілька колишніх футболістів «Буковини», у т.ч. учасник Всесвітньої Універсіади Валерій Блажко, а на фінал з Німеччини підтягнувся Олександр Білоус, який грає у Ландеслізі і вже розпочав було підготовку до другої частини сезону з тамтешньою командою, але пообіцяв колегам, що в разі виходу до фіналу, повернеться додому на день вирішального матчу. А коли «Вікторія» у середині другого тайму подвоїла рахунок, шанси суперників стали ще меншими. Хоча інтригу представники «RA-DENT» таки могли відновити. Хороші можливості відзначитися мали згаданий Блажко, Ігор Руснак, і не лише. «Вікторія», у свою чергу, теж могла збільшити рахунок. Але він залишився незмінним до фінального свистка.

04.02.17

12:00. Фінал чемпіонату області

RA-DENT – Вікторія – 0:2

Голи: Віталій Савчук (6, 28)

«RADENT»: Степан Кушнір, Володимир Кифяк – к/к, Валерій Блажко, Ярослав Ілащук, Ігор Руснак, Олександр Білоус, Крістіан Гавка, Назар ?Гливка, Олег Цуркан, Віорел Радукан.

«Вікторія»: Микола Дрожжа, Євген Веретенко, Віталій Гончар, Віталій Савчук, Олександр Діденко, Олександр Мікулеску, Тарас Таріца, Микола Волока, Денис Зачиковський, Микола Коваленко, Едгар Мкртчян, Сергій Нікіткін.

Судді: Олександр Плахов, Василь Фурман.

Календар ігор, результати чемпіонату області можна подивитися тут:

***

***

***

8 Комментарии
 1. Андрій говорит

  шкода що вже немає покійного Батюка , турнір цікавішим виявляється, він висвітлював з каналом тва ігри, показували фінал в прямому ефірі, у неділю ( а не в суботу, не всі мали змогу потрапити , хто бажав , я впевненний). Навіть тогорічні ігри ви робили відео і показували, цього року так сухо , пару фото і все… Шкода , немає зацікавлеих в наш час журналістів(напевно немає фінансування):(… Будем чекати появи людей, які будуть любити місцевий футбол, так як це робив Батюк…. Будем чекати наступних змагань з більш цікавим спортивним сюжетом…

 2. Вболівальник говорит

  Батюк то був фанат футболу з великої літери!
  Царство йому небесне!
  Андрій, трансляцію не Батюк робив, а телеканал ТВА, ініціатором трансляції був Сарафінчан, директор телеканалу тоді.
  День проведення фіналу призначає оргкомітет, федерація.
  Відео фіналу тут є, я подивився, дякую! Андрій, ви не бачите це відео?
  Фотографував від федерації Комарі.
  Пару років тому тут була пропозиція командам скидатися 50 грн. за 1 гру і фотографували. Напевно команди не зацікавлені щоби їх фотографували. Так що ту Андрій претензії незрозуміли. Можете самі взяти фотоапарат і фотографувати. Напевно на сайті розмістять якщо будуть такі ентузіасти, які захочуть допомогти. Так?

  1. Андрій говорит

   Питання не стоїть в тому, щоб хтось йщов фотографувати.. Кожен має займатись своєю справою. Маю на увазі що зменшився інтерес до змагання, тому що зменшилось висвітлення в “масмедіа”.
   Навіть того року на спротбуці було відео ігр 1/2, 1/4, 1/8 , групових раундів , а зараз що????? Один фінал????? я відгуки чую, хлопцям приєно переглянути ще раз, показати фото і відео своїм друзям і рідним, які побачивши завтра прийдуть підтримати на змагання їх, які являються “потенційним вболівальником” … Мазурашу писав , що не встигає фізично, розумію його . Нема фінансування, немає звідки взяти помічника.. З легкістю цю функцію могла б взяти на себе федерація , гроші є у них , і це знають всі, якщо захотіти , то можна знайти …Було б бажання, можливості є… Можна взяти на роботу журналіста, який б професійно висвітлював події… (і не бачу перешкод провести фінал у неділю, упевненний глядачів було б більше)…

 3. Георгій Мазурашу говорит

  Вболівальник, так, приймаємо волонтерську допомогу;)
  Сергій Михайлович Батюк – це справді був і тележурналіст чудовий, і Людина з великої літери! Хай буде йому Царство Небесне…

  1. Андрій говорит

   Так , виріс на телекоментарях Батюка, дуже подобався Ваш тандем з Сергієм (Царство йому Небесне), доповнювали одне одного, було цікаво…якось побачите чиновників федерації футболу (Задорожняка, Орлецького) намікніть про волонтерську допомогу, нехай візьмуть людину, яка б висвітлювала змагання хоча б не гірше як Ви, або нехай профінансують Вас , для того щоб Ви могли б взяти собі помічника..Гроші у них є , це напевно , можна хоча б на певний термін ( на рік припустимо), якщо не буде цікаво , завжди можна зупинити фінансування і залишити як є, хоча б буде зрозуміло чи варто воно того…Дякую за відповідь..

   1. Георгій Мазурашу говорит

    Андрію, волонтерська допомога передбачає безкоштовність, як правило:) Або якісь елементи екіпірування і т.п. за це волонтерство. А фінансування – це вже інша справа:)
    “Хоча б не гірше як я” – це цікаво, добре, хоч залишили місце думці, що може бути і гірше:)
    Федерація, наскільки розумію, домовилась про певну інформаційну і фото-роботу з Альбертом Комарі. Залишається сподіватися, що він працюватиме “хоча б не гірше як я”:)
    Дякую за небайдужість;)

 4. Андрій говорит

  В жодному разі не піддаю сумніву Вашу кваліфікацію, навпаки Ви зразок , на який потрібно орієнтуватись.:) Тут якби не Ви , то навіть незнаю тоді б хто цим займався.. Подобаються спортивні баталії (азартний), тому іноді критикую федерацію з благими намірами (пробую через Вас змінити на краще щось), але то все лише побажання , а як там складеться , “то вже таке” 🙂 Шкода що фінансування Вам не дозволяє втілювати задумані проекти в повному обсязі. І це пройде, незавжди так буде.
  Успіхів, дякую за увагу..;)

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Андрію, ще раз дякую за небайдужість!!! І підключайтеся щось висвітлювати;) На волонтерських засадах, але в окремих випадках може і “щось перепасти”, якщо потрапити під гарний переможний настрій щедрих меценатів:) На чай-каву-капучино:) Але твердо на це розраховувати не можна:)
   А критика добра, коли вона конструктивна;) Можна пропонувати;) І бажано те, що не вимагає додаткового фінансування:) Тоді це класні пропозиції:)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.