Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2016/17 (календар, результати)

2

Для участі у Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу сезону-2016/17 заявились 46 команд, які на першому етапі розділені на 5 підгруп.

Ігри першого групового етапу відбуватимуться на трьох майданчиках з штучним покриттям – стадіону “Буковина”, комплексу “Маленький Париж” та СК “Локомотив”.

Календар ігор Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2016/17

Група «А» (КСОП «Буковина»)

03.12.16          9:00     «Клокучка» – «Глорія» – 2:2


03.12.16          9:50     «Урожай» – «Аматор» – 7:1

03.12.16          10:40   «Феміда» – «Дьолер-Буковина» – 7:3

03.12.16          11:30   ФК «Форосна» – «Університет-2» – 2:7

04.12.16          9:00     «Дьолер-Буковина» – ФК «Форосна» – 6:1

04.12.16          9:50     «Аматор» – «Феміда» – 2:2

04.12.16          10:40   «Глорія» – «Урожай» – 2:3

04.12.16          11:30   «Епіцентр-К» – «Клокучка» – 10:1

***

10.12.16          9:00     «Університет-2» – «Дьолер-Буковина» – 6:4

10.12.16          9:50     ФК «Форосна» – «Аматор» – 1:3

10.12.16          10:40   «Феміда» – «Глорія» – 0:4

«Урожай» – «Епіцентр-К» – 2:2

11.12.16          9:00     «Клокучка» – «Урожай» – 3:1

«Епіцентр-К» – «Феміда» – 7:0

11.12.16          10:40   «Глорія» – ФК «Форосна» – 2:0

11.12.16          11:30   «Аматор» – «Університет-2» – 1:4

***

17.12.16          9:00     «Дьолер-Буковина» – «Аматор» – 8:5

17.12.16          9:50     «Університет-2» – «Глорія» – 2:0

ФК «Форосна» – «Епіцентр-К» – перен.

17.12.16          11:30   «Феміда» – «Клокучка» – 0:4

 

18.12.16          9:00     «Урожай» – «Феміда» – 5:2

18.12.16          9:50     «Клокучка» – ФК «Форосна» – 4:1

«Епіцентр-К» – «Університет-2» – 3:1

18.12.16          11:30   «Глорія» – «Дьолер-Буковина» – 3:1

 

24.12.16          9:00     «Аматор» – «Глорія» – 0:2

«Дьолер-Буковина» – «Епіцентр-К» – 2:3

24.12.16          10:40   «Університет-2» – «Клокучка» – 4:1

24.12.16          11:30   ФК «Форосна»  – «Урожай» – 1:13

25.12.16          9:00     «Феміда» – ФК «Форосна» – +:-

25.12.16          9:50     «Урожай» -«Університет-2» – 4:2

25.12.16          10:40   «Клокучка» -«Дьолер-Буковина» – 7:1

«Епіцентр-К» – «Аматор» – 8:0

«Глорія» – «Епіцентр-К» – 1:4

15.01.17          9:50     «Аматор» – «Клокучка» – -:+

15.01.17          10:40   «Дьолер-Буковина»  – «Урожай» – 0:4

15.01.17          11:30   «Університет-2»  – «Феміда» – 4:0

***

  Група А І В Н П М О
1 «Епіцентр-К» 6 5 1 0 37-8 22
2 «Урожай» 7 5 0 2 39-13 19
3 «Університет-2» 7 2 1 4 31-15 18
4 «Клокучка» 7 5 1 1 22-19 16
5 «Глорія» 7 0 0 7 16-12 13
6 «Феміда» 7 4 1 2 11-29 7
7 «Дьолер-Буковина» 7 2 0 5 25-36 6
8 «Аматор» 7 0 1 6 12-32 4
9 «Форосна» 7 4 1 2 6-35 0

***

Група «B» (ГРК «Маленький Париж»)

03.12.16          9.00     «Луківці» – «Університет-1» – 0:9

03.12.16          9.50     «Патрульна поліція» – ФК «Берегомет» – 4:5

03.12.16          10.40   СКК «Лідер» – «Народний фронт» – 3:1

03.12.16          11.30   «Стрілецький Кут» –  ФК «Рідківці» – 0:4

04.12.16          9.00     «Вікторія» – «Луківці» – 7:1

04.12.16          9.50     «Університет-1» – «Патрульна поліція» – 2:3

04.12.16          10.40   ФК «Берегомет» – СКК «Лідер» – 1:8

04.12.16          11.30   «Народний фронт» – «Стрілецький Кут» – 0:3

***

10.12.16          9.00     ФК «Рідківці» – «Народний фронт» – 10:2

10.12.16          9.50     «Стрілецький Кут» – ФК «Берегомет» – 6:3

10.12.16          10.40   СКК «Лідер» – «Університет-1» – 0:5 ФОТО

10.12.16          11.30   «Патрульна поліція» – «Вікторія» – 1:6 ВІДЕО

11.12.16          9.00     «Луківці» – «Патрульна поліція» – 3:4

11.12.16          9.50     «Вікторія» – СКК «Лідер» – 3:3

11.12.16          10.40   «Університет-1» – «Стрілецький Кут» – 3:1

11.12.16          11.30   ФК «Берегомет» – ФК «Рідківці» – 1:1

***

17.12.16          9:00     «Народний фронт» – ФК «Берегомет» – 3:4

17.12.16          9:50     ФК «Рідківці» – «Університет-1» – 2:6

17.12.16          10:40   «Стрілецький Кут» -«Вікторія» – 1:3

17.12.16          11:30   СКК «Лідер» – «Луківці» – 7:3

18.12.16          9:00     «Патрульна поліція» – СКК «Лідер» – 1:2

18.12.16          9:50     «Луківці» – «Стрілецький Кут» – 4:7

18.12.16          10:40   «Вікторія»  – ФК «Рідківці» – 4:1

18.12.16          11:30   «Університет-1» – «Народний фронт» – 12:1

24.12.16          9:00     ФК «Берегомет» – «Університет-1» – 2:9

24.12.16          9:50     «Народний фронт» – «Вікторія» – 3:12

24.12.16          10:40   ФК «Рідківці» – «Луківці» – 7:2

24.12.16          11:30   «Стрілецький Кут» – «Патрульна поліція» – 3:3

25.12.16          9:00     СКК «Лідер» – «Стрілецький Кут» – 3:2

25.12.16          9:50     «Патрульна поліція» – ФК «Рідківці» – 3:5

25.12.16          10:40   «Луківці» -«Народний фронт» – 5:9

25.12.16          11:30   «Вікторія»  – ФК «Берегомет» – 7:1

15.01.17          9:00     «Університет-1» – «Вікторія» – 2:3

15.01.17          9:50     ФК «Берегомет» – «Луківці» – -:+

15.01.17          10:40   «Народний фронт»  – «Патрульна поліція» – +:-

15.01.17          11:30   ФК «Рідківці» – СКК «Лідер» – 3:0

***

  Група В І В Н П М О
1 «Вікторія» 8 7 1 0 46-12 22
2 «Університет-1» 8 6 0 2 48-12 18
3 «Рідківці» 8 5 1 2 33-18 16
4 «Лідер» 8 5 1 2 26-19 16
5 «Стрілецький Кут» 8 3 1 4 23-23 10
6 «Патрульна поліція» 8 2 1 5 19-26 7
7 «Берегомет» 8 2 1 5 17-38 7
8 «Народний фронт» 8 2 0 6 19-49 6
9 «Луківці» 8 1 0 7 18-50 3

***

Група «С» (КСОП «Буковина»)

03.12.16          12:20   «Буковинська надія» – «Роша-2» – 5:0

03.12.16          13:10   «Геометрія-Роша» – «Буковина-U-16» – 1:4

03.12.16          14:00   «Мрія-Заставна» – «Волока-2» – 1:6

03.12.16          14:50   ФК «Клішківці» – «Дрім-Тім» – 3:2

04.12.16          12:20   «Волока-2» – ФК «Клішківці» – 10:3

04.12.16          13:10   «Буковина-U-16» – «Мрія-Заставна» – 2:2

04.12.16          14:00   «Роша-2» – «Геометрія-Роша» – 3:5

04.12.16          14:50   ФК «Шишківці» – «Буковинська надія» – 1:6

***

10.12.16          12:20   «Геометрія-Роша» – ФК «Шишківці» – 1:5

10.12.16          13:10   «Мрія-Заставна» – «Роша-2» – 6:1

10.12.16          14:00   ФК «Клішківці» – «Буковина-U-16» – 4:3 ФОТО

10.12.16          14:50   «Дрім-Тім» – «Волока-2» – 0:3 ФОТО

11.12.16          12:20   «Буковина U-16» – «Дрім-Тім» – 0:3

11.12.16          13:10   «Роша-2» – ФК «Клішківці» – 1:4

11.12.16          14:00   ФК «Шишківці» – «Мрія-Заставна» – 7:3

11.12.16          14:50   «Буковинська надія» – «Геометрія-Роша» – 2:1

***

17.12.16          12:20   «Волока-2» – «Буковина U-16» – 4:0

17.12.16          13:10   «Дрім-Тім» – «Роша-2» – 7:2

17.12.16          14:00   ФК «Клішківці» – ФК «Шишківці» – 0:5

17.12.16          14:50   «Мрія-Заставна» – «Буковинська надія» 1:6 ФОТО

18.12.16          12:20   «Геометрія-Роша» – «Мрія-Заставна» – 1:5

18.12.16          13:10   «Буковинська надія» – ФК «Клішківці» – 4:0

18.12.16          14:00   ФК «Шишківці» – «Дрім-Тім» – 1:1

18.12.16          14:50   «Роша-2» – «Волока-2» – 1:12

24.12.16          12:20   «Буковина U-16» – «Роша-2» – 2:2

24.12.16          13:10   «Волока-2» – ФК «Шишківці» – 1:1

24.12.16          14:00   «Дрім-Тім» – «Буковинська надія» – 3:6

24.12.16          14:50   ФК «Клішківці» – «Геометрія-Роша» – 4:3

25.12.16          12:20   «Мрія-Заставна» – ФК «Клішківці» – 3:2

25.12.16          13:10   «Геометрія-Роша» – «Дрім-Тім» – перен.

25.12.16          14:00   «Буковинська надія» – «Волока-2» – 1:3

25.12.16          14:50   ФК «Шишківці» – «Буковина U-16» – 3:3

15.01.17          12:20   «Роша-2» – ФК «Шишківці» – -:+

15.01.17          13:10   «Буковина U-16» -«Буковинська надія» – 3:5

15.01.17          14:00   «Волока-2» – «Геометрія-Роша» – 8:0

15.01.17          14:50   «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна» – 3:1

***

  Група С І В Н П М О
1 «Волока-2» 8 7 1 0 47-7 22
2 «Буковинська надія» 8 7 0 1 35-12 21
3 «Шишківці» 8 4 3 1 23-15 15
4 «Дрім-Тім» 8 4 1 3 19-16 13
5 «Клішківці» 8 4 0 4 20-31 12
6 «Мрія-Заставна» 8 3 1 4 20-28 10
7 «Буковина U-16» 8 1 3 4 17-24 6
8 «Геометрія-Роша» 8 1 0 7 12-31 3
9 «Роша-2» 8 1 0 7 10-41 1

***

Група «D» (ГРК «Маленький Париж»)

03.12.16          12.20   «Френд клаб» – «Ф-Тім» – 3:2

03.12.16          13.10   «ДМС» – «Зоря» – 4:1

03.12.16          14.00   «Волока-1» – ГО «Самопоміч» – 1:4

03.12.16          14.50   «Легенда» – «Бульвар-БДМУ» – 3:3

04.12.16          12.20   ГО «Самопоміч» – «Легенда» – 2:1

04.12.16          13.10   «Зоря» – «Волока-1» – 2:2

04.12.16          14.00   «Ф-Тім» – «ДМС» – 1:3

04.12.16          14.50   «Іванківці-Чудей» – «Френд клаб» – 13:1

***

10.12.16          12.20   «ДМС» – «Іванківці-Чудей» – 0:0 ВІДЕО

10.12.16          13.10   «Волока-1» – «Ф-Тім» – 2:2 ФОТО

10.12.16          14.00   «Легенда» – «Зоря» – 4:0 ФОТО

10.12.16          14.50   «Бульвар-БДМУ» – ГО «Самопоміч» – перен.

11.12.16          12.20   «Френд клаб» – «ДМС» – -:+

11.12.16          13.10   «Іванківці-Чудей» – «Волока-1» – 2:3

11.12.16          14.00   «Ф-Тім» – «Легенда» – 0:7

11.12.16          14.50   «Зоря» – «Бульвар-БДМУ» – 3:4

***

17.12.16          12:20   ГО «Самопоміч» – «Зоря» – 10:2

17.12.16          13:10   «Бульвар-БДМУ» – «Ф-Тім» – 4:1

17.12.16          14:00   «Легенда» – «Іванківці-Чудей» – 0:0

17.12.16          14:50   «Волока-1» – «Френд клаб» – 6:0

18.12.16          12:20   «ДМС» – «Волока-1» – 1:3

18.12.16          13:10   «Френд клаб» – «Легенда» – 1:1

18.12.16          14:00   «Іванківці-Чудей» -«Бульвар-БДМУ» – 7:1

18.12.16          14:50   «Ф-Тім» – ГО «Самопоміч» – 2:5

24.12.16          12:20   «Зоря» – «Ф-Тім» – 2:2

24.12.16          13:10   ГО «Самопоміч» – «Іванківці-Чудей» – 1:2

24.12.16          14:00   «Бульвар-БДМУ»   – «Френд клаб» – 2:2

24.12.16          14:50   «Легенда» – «ДМС» – 1:3

25.12.16          12:20   «Волока-1» – «Легенда» – 0:5

25.12.16          13:10   «ДМС» – «Бульвар-БДМУ» – 2:0

25.12.16          14:00   «Френд клаб» – ГО «Самопоміч» – 2:6

25.12.16          14:50   «Іванківці-Чудей» – «Зоря» – 1:1

Перенес. матч. «Бульвар» – «Самопоміч» – 4:6

***

  Група D І В Н П М О
1 ГО «Самопоміч» 7 6 0 1 34-14 18
2 ДМС 7 5 1 1 13-6 16
3 «Іванківці-Чудей» 7 3 3 1 25-7 12
4 «Легенда» 8 3 3 2 21-9 12
5 «Волока-1» 7 3 2 2 17-16 11
6 «Бульвар-БДМУ» 7 2 2 3 18-34 8
7 «Френд Клаб» 7 1 2 4 9-30 5
8 «Зоря» 7 0 3 4 11-27 3
9 «Ф-Тім» 7 0 2 5 10-26 2

***

15.01.17          12:20   «Ф-Тім» – «Іванківці-Чудей»

15.01.17          13:10   «Зоря» – «Френд клаб»

15.01.17          14:00   ГО «Самопоміч» – «ДМС»

15.01.17          14:50   «Бульвар-БДМУ»   – «Волока-1»

***

Група «Е» (СК «Локомотив»)

03.12.16          9.00     «Хімік-Скеля» – «Буко-93» – 6:3

03.12.16          9.50     «Спарта» – «Колос» – +:-

03.12.16          10.40   «Буковина-99» – «Фазенда» – 1:3

03.12.16          11.30   «Рокитне» – «Остриця» – 1:6

03.12.16          12.20    «Дрім-Тім- Ветеран» – «RA-DENT» – 1:2

04.12.16          9.00     «Остриця» – «Дрім-Тім-Ветеран» – 2:3

04.12.16          9.50     «Колос» – «Буковина-99» – -:+

04.12.16          10.40   «Буко-93» – «Спарта» – 4:3

04.12.16          11.30   «RA-DENT» – «Хімік-Скеля» – 6:2 (Валерій Блажко – 2, Володимир Кифяк – 2, Віорел Радукан – 1, Ярослав Ілащук – 1)

04.12.16          12.20   «Фазенда» – «Рокитне» – +:-

***

10.12.16          9.00     «Спарта» – «RA-DENT» – 3:5 ФОТО

10.12.16          9.50     «Буковина-99» – «Буко-93» – 3:3 ФОТО

10.12.16          10.40   «Рокитне» – «Колос» – 4:1

10.12.16          11.30   «Остриця» – «Фазенда» – 2:3

10.12.16          12.20   «Дрім-Тім-Ветеран» – «Хімік-Скеля» – 1:5

11.12.16          9.00     «Хімік-Скеля» – «Спарта» – 5:0

11.12.16          9.50     «RA-DENT» – «Буковина-99» – 2:0

11.12.16          10.40   «Фазенда» – «Дрім-Тім-Ветеран» – 1:1

11.12.16          11.30   «Колос» – «Остриця» – 1:6

11.12.16          12.20   «Буко-93» – «Рокитне» – 1:0

***

17.12.16          9.00     «Фазенда»- «Колос» – +:-

17.12.16          9.50     «Остриця» – «Буко-93» – 2:2

17.12.16          10.40   «Рокитне» – «RA-DENT» – 2:4

17.12.16          11.30   «Буковина-99» – «Хімік-Скеля» – 3:5

17.12.16          12.20   «Спарта» – «Дрім-Тім-Ветеран» – 1:2

18.12.16          9.00     «Спарта» – «Буковина-99» – 5:1

18.12.16          9.50     «Дрім-Тім- Ветеран» – «Колос» – +:-

18.12.16          10.40   «RA-DENT» – «Остриця» – 11:3

18.12.16          11.30   «Буко-93» – «Фазенда» – 1:3

18.12.16          12.20   «Хімік-Скеля» – «Рокитне» – 5:0

24.12.16          9.00     «Колос» – «Буко-93» – -:+

24.12.16          9.50     «Фазенда» – «RA-DENT» – 1:3

24.12.16          10.40   «Остриця» – «Хімік-Скеля» – 3:1

24.12.16          11.30   «Рокитне» – «Спарта» – 3:5

24.12.16          12.20   «Буковина-99» – «Дрім-Тім-Ветеран» – 5:2

25.12.16          9.00     «Дрім-Тім- Ветеран» – «Буко-93» – 1:1

25.12.16          9.50     «Спарта» – «Остриця» – 5:4

25.12.16          10.40   «Хімік-Скеля» – «Фазенда» – 2:3

25.12.16          11.30   «RA-DENT» – «Колос» – +:-

25.12.16          12.20   «Буковина-99» – «Рокитне» – 5:1

15.01.17          9.00     «Буко-93» – «RA-DENT» – 5:4

15.01.17          9.50     «Колос» – «Хімік-Скеля» – -:+

15.01.17          10.40   «Фазенда» – «Спарта» – 3:0

15.01.17          11.30   «Остриця» – «Буковина-99» – 2:4

15.01.17          12.20   «Рокитне» – «Дрім-Тім-Ветеран» – 3:7

***

  Група Е І В Н П М О
1 «RA-DENT» 9 8 0 1 40-18 24
2 «Фазенда» 9 7 1 1 17-10 22
3 «Хімік-Скеля» 9 6 0 3 33-19 18
4 «Буко-93» 9 4 3 2 20-24 15
5 «Дрім-Тім- Ветеран» 9 4 2 3 18-20 14
6 «Буковина-99» 9 4 1 4 22-23 13
7 «Спарта» 9 4 0 5 22-27 12
8 ФК «Остриця» 9 3 1 5 30-31 10
9 ФК «Рокитне» 9 1 0 8 14-34 3
10 «Колос» (м.Новоселиця) 9 0 0 9 2-10 0

***

1/16 фіналу

21.01.17 9:00  4 м. гр.. «А» «Клокучка» – 1 м. гр.. «Е» «RADENT» – 1:3

21.01.17 9:50     4 м. гр.. «В» «Лідер» – 2 м. гр.. «Е» «Фазенда» – 0:1

21.01.17 10:40   4 м. гр.. «С» «Дрім-Тім» – 3 м. гр.. «Е» «Хімік-Скеля» – 3:1

21.01.17 11:30   4 м. гр.. «D» «Легенда» – 4 м. гр.. «Е» «Буко-93» – 4:1

1/8 фіналу

22.01.17 9:00  2 м. гр.. «А»  «Урожай» – 3 м. гр. «С» «Шишківці» – 1:0

22.01.17 9:50  2 м. гр.. «В» «Університет-1» – 3 м. гр. «D» «Іванківці-Чудей» – 1:4

22.01.17 10:40 2 м. гр.. «С» «Буковинська надія» – 3 м. гр. «А» «Університет-2» – 3:4

22.01.17 11:30 2 м. гр.. «D» «ДМС» – 3 м. гр. «В» «Рідківці» – 2:2 (1:2)

22.01.17 12:20 1 м. гр.. «А» «Епіцентр» – переможець гри № 4 «Легенда» – 5:1

22.01.17 13:10 1 м. гр.. «В» «Вікторія» – переможець гри № 3 «Дрім-Тім» – 6:0 ФОТО

22.01.17 14:00 1 м. гр.. «С» «Волока-2» – переможець гри № 2 «Фазенда» – 6:0 ФОТО

22.01.17 14:50 1 м. гр.. «D»  ГО «Самопоміч» – переможець гри № 1 «RA–DENT» – 1:5 ФОТО

***

1/4 фіналу, 28.01.17
10:00 переможець гри № 5 «Урожай» – переможець гри № 12 «RA–DENT» – 1:1 (3:4)
10:50 переможець гри № 6 «Іванківці-Чудей» – переможець гри № 11 «Волока-2» – 4:0
11:40 переможець гри № 7 «Університет-2» – переможець гри № 10 «Вікторія» – 1:3
12:30 переможець гри № 8 «Рідківці» – переможець гри № 9 «Епіцентр» – 1:4

Півфінал, 29.01.17, субота
10:00. RA-DENT – Іванківці-Чудей – 1:1 (по пенальті виграв RA-DENT)
11:00 Вікторія – Епіцентр – 2:2 (2:1)

***

04.02.17

12:00. Фінал

RA-DENT – Вікторія – 0:2 ВІДЕО

***

Міні-футбол: Несподіваний фінал у Кубку області 2016 (відео)

***

Міні-футбол: Визначились фіналісти чемпіонату області 2015/16 (відео, фото)

***

ffbuk

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

2 Комментарии

  1. Nemos говорит

    у Аматора 4 очка. виправте.

  2. Егор говорит

    Для чего матч 1/2 делать в 9 тура???????

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.