Вільна боротьба: Буковинець – на п’єдесталі чемпіонату України 2016

0

Єдину нагороду для Буковини на молодіжному чемпіонаті України U-23, який завершився 29.01.16 у столиці, здобув Іван Снігур.

Вихованець тренера обласної ДЮСШ Сергія Одинака-старшого відзначився у ваговій категорії 125160129-Ukr-U-23-SnigurIvan-3-sportbuk.com кг. В 1/8 фіналу наш земляк був вільний від сутички, у чвертьфіналі його «жертвою» став Олександр Дудченко (Київ), у півфіналі сильнішим за Івана виявився Андрій Власов (Хмельницький), а потім у втішній сутичці за «бронзу» він здолав Дмитра Бліадзе (Донецьк). Таким чином, призовий п’єдестал у цій категорії зайняли Данило Картавий (Харків), Андрій Власов (Хмельницький), Іван Снігур (Чернівці) та Олександр Колдовський (Суми).

А ось результати інших буковинців, у т.ч. тих, які тренуються і виступають за інші території.

63 кг

Данина Стиць (19.11.1993, Київ, у Чернівцях її тренером був Сергій Одинак-старший). Поступилась в 1/8 фіналу (Валерія Гарбуза, Київ).

70 кг

Денис Пенюк (Київська обл., у Чернівцях тренувався під керівництвом Олексія Безродного, потім продовжив кар’єру у Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури та спорту м. Біла Церква під керівництвом Олександра Мазуркевича).

Дійшов до чвертьфіналу (Сергій Пономаренко, Одеса, майбутній бронзовий призер). У категорії змагались 34 учасники.

74 кг

Вадим Скрипник (21.08.1995, Львів, у Чернівцях тренувався у Сергія Одинака-старшого).

Програв в 1/16 фіналу (Артур Воскобійник, Київська обл., майбутній бронзовий призер).