Вільна боротьба: Буковина з медаллю завдяки… в.о. голови РДА

0

Єдину медаль серед буковинців на молодіжному чемпіонаті України з вільної боротьби 2014 здобув Павло Сидоренко із Заставни.

111112-borotjba-obl-yun-igry-sportbuk.com-10

Вихованець першого заступника Заставнівської райдержадміністрації Василя Молдована став у Харкові бронзовим призером у ваговій категорії 125 кг. Нині Павло Сидоренко навчається у Львівському медінституті. У Львові його тренує Ігор Балей.

Після молодіжного чемпіонату Павло Сидоренко повторив бронзовий успіх і на представницькому турнірі серед чоловіків «Тернове поле» в Тернополі (18-19.10.14), переможці якого, до слово, отримують звання майстра спорту.

Вдаліше у Тернополі виступили вихованці чернівецької школи вільної боротьби. Вадим Скрипник переміг у категорії до 74 кг, в якій останнім часом успішно виступає ще один вихованець тренера обласної ДЮСШ Сергія Одинака – його син Сергій. Останній цього разу змагався у важчій категорії до 86 кг, де поступився у фіналі землякові Дану Статнику.

Переможці всіх категорій:

57 кг – Валерій Рибін (Тернопіль), 61 кг — Віктор Городницький (Тернопіль), 65 кг — Степан Реджіпов (Одеса), 70 кг — Георгій Златов (Ізмаїл), 74 кг — Вадим Скрипник (Чернівці), 86 кг — Дан Статник (Чернівці), 97 кг — Станіслав Левинок (Суми), 125 кг — Олег Мацелко (Львів).

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО (ТВА)

***

***

Вільна боротьба: Ящук і Снігур відзначились у Тернополі, а в Чернівцях – «національні розборки»

***

Вільна боротьба: Снігур, Гордаш і Одинак відзначилися у Хмельницькому і Тернополі

***

Вільна боротьба: Буковинці знову відзначилися у Тернополі

***

Вільна боротьба: Сергій Одинак – другий на Міжнародному турнірі в Дніпропетровську