Рукопашний бій: Чернівчани у Києві здобули медалі Міністерства і грамоти СБУ

0

Вісім нагород здобули вихованці буковинської школи рукопашного бою на юнацькому чемпіонаті України, який відбувся 10-12.10.14 в Києві (Пуща-Водиця) під гаслом: «За єдину Україну».

IlukLuda-intervu

Серед чернівецьких дівчат єдиною переможницею стала Людмила Ілюк, яка відзначилась серед 12-13 річних у ваговій категорії до 45 кг (легкий контакт). Крім золотої медалі юнацького чемпіонату України та відповідного диплому Міністерства молоді та спорту, вихованка Руслана Адамовича була відзначена і грамотою Служби безпеки України – як «майбутній захисник Вітчизни». До слова, цього року Людмила виграла і Всеукраїнський турнір у Чернівцях, в якому взяли участь команди Львівської, Волинської та Вінницької областей.

Ще дві золоті нагороди для Буковини здобули Іван Гушуляк (виконав норматив кандидата в майстри спорту) та Сергій Романюк. А Владислав Волощук став призером одразу у двох номінаціях.

Список буковинських призерів юнацького чемпіонату України з рукопашного бою 2014 р.:

Людмила Ілюк

Людмила Ілюк (45 кг, 12-13 років, легкий контакт, Руслан Адамович) – 1 місце

Іван Гушуляк (75 кг, 16-17 років, дозований контакт, Руслан Адамович) – 1 місце (виконав норматив КМС)

Сергій Романюк (30 кг, 10-11 років, дозований контакт, Іван Штефюк) – 1 місце

Ярослав Вовк (40 кг, 12-13 років, дозований контакт, Іван Штефюк) – 2 місце

Любомир Швець (40 кг, 12-13 років, дозований контакт, Іван Штефюк) – 3 місце

Владислав Волощук (75 кг, 16-17 років, дозований контакт, Іван Штефюк) – 3 місце, легкий контакт – 2 місце

Катерина Савчук (65 кг, 16-17 років, легкий контакт, Олег Мандрик) – 3 місце

Давід Бескупський (64 кг, 14-15 років, повний контакт, Іван Штефюк) – 3 місце

До слова, відкрив звітні змагання Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

Дмитро Булатов та чернівецький тренер Іван Штефюк

«Гартуйте у собі рішучість, непохитність та волю до перемоги – якості, які необхідні в житті, і особливо під час суворих випробувань», – сказав Дмитро Булатов під час привітання учасників.

Також Міністр закликав вшанувати спортсменів з рукопашного бою, які захищають честь України не тільки на аренах, а і на полі бою.

Учасників змагань, як повідомляє сайт Міністерства молоді та спорту, привітали також Президент Федерації рукопашного бою, ректор НТУУ КПІ Михайло Згуровський, віце-президенту Федерації рукопашного бою, генерал Василь Крутов, начальник професійної підготовки СБУ, полковник Віктор Пінчук, перший заступник Міністра МВС Микола Величкович.

Цього року в чемпіонаті взяли участь близько 650 спортсменів з 16 областей України, в наступних номінаціях: юнаки молодшого віку10-11 років, юнаки середнього віку12-13 років, юнаки старшого віку 14-15 років,юніори16-17 років,дівчата середнього віку12-13 років, дівчата старшого віку 14-15 років,юніорки16-17 років.