0

У передостанньому турі першолігової першості України з футзалу чернівецький «Меркурій» у суботу, 20.04.13, приймав вдома резервістів «Урагану» (Івано-Франківськ) і міг достроково забезпечити собі перемогу у групі А. Але…

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

20.04.13. Футзал. Меркурій – Енергія-2 (Анатолій Бойда, SportBuk.com)

***

Уже на 30-й секунді чернівчани пропустили курйозний гол, після чого майже цілий тайм відігрувались. За 6 хв. 05 сек. до перерви Павло Химяк віддав чудовий пас на Сергія Янчика, який, як кажуть, зобов’язаний був забити і зробив це. У дебюті другого тайму той же Янчик вивів підопічних Віктора Мглинця вперед. Здавалося, далі справа піде за звичним вже сценарієм, коли «Меркурій», поступаючись, відігрується, а потім доводить рахунок до розгромного. Але «меркурівці» самі почали відходити від такого сценарію, змарнувавши декілька чудових нагод для взяття воріт. Не реалізували вони, зокрема, вихід 2х1. А в іншому епізоді Павло Химяк, як кажуть, вгадав всі літери, але не прочитав слово, обігравши вже й голкіпера і пробивши з кількох метрів у суперника, який зайняв місце у воротах. Натомість гості своїм шансом скористалися – рахунок після класичної комбінації зрівняв Юліан Горбатий. До кінця зустрічі можливості вийти вперед мали і господарі, і гості. Але рахунок залишився нічийним.

Отож, питання щодо визначення переможця групи А у І футзальній лізі залишається відкритим до останнього туру, в якому чернівчанам належить 26.04.13 зіграти в гостях з «Спортлідером-2» (Хмельницький).

Якщо все складеться добре, чернівецька команда має всі шанси у першому двобої плей-оф боротьби за призові місця зійтися з другою командою групи Б. Проте, як зазначив президент ФК «Меркурій» Сергій Гринюк, наразі виглядає так, що через фінансові проблеми чернівчани можуть і не зіграти матчі плей-оф…

20 тур

20.04.2013

«Меркурій» (Чернівці) – «Ураган-2» (Івано-Франківськ) – 2:2

Голи: 0:1 Орест Боргун (1), 1:1 Сергій Янчик (14), 2:1 Сергій Янчик (22), 2:2 Юліан Горбатий (33).