Буковинці на Європейських іграх 2019: хто у збірній, коли виступають

0

У складі збірної України, яка з 21 по 30 червня виступатиме на ІІ Європейських іграх у Білорусі (Мінськ), фігурують четверо буковинців, і всі вони представляють різні види спорту.

Отож, буковинці у збірній України на Євроіграх-2019:

Бокс
Грекул Степан Ростиславович (09.01.1997)
Карате
Чоботар Валерій Валерійович (27.07.1993)
Легка атлетика


Миронець Олег Олександрович (29.05.1998)
Стрільба з лука
Січенікова-Косташ Лідія Юріївна (03.02.1993)

Лідія Січенікова-Косташ (03.02.93, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, Сумський державний педагогічний університет, тренер – Олег Осипенко, учасниця Юнацької Олімпіади-2010, Олімпійських ігор 2012 і 2016, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»), як відомо, вже має в активі дві медалі І Європейських ігор 2015 (Баку, Азербайджан): 3 місце у міксі (17.06.15, + Георгій Іваницький, Львів), 3 місце у командному виді програми (18.06.15, + Анастасія Павлова, Херсон, та Вероніка Марченко, Львів).

Степан Грекул з Шипинців Кіцманського району (09.01.1997, «Україна», Іван Собко, Андрій Грудей, партнери – обласна федерація боксу, готель «Буковина»), який має в активі дві перемоги на дорослому чемпіонаті України з боксу, перемогу на Євро-2018 U-22 та інші європейські успіхи, входить до числа реальних претендентів на участь в Олімпійських іграх 2020, тож і в Мінську, напевно, буде претендувати на високі позиції.

Перший серед українців фіналіст дорослого чемпіонату світу з карате і володар єдиної для України медалі на

Мундіалі-2018 Валерій Чоботар (СК «Лідер», тренери – Олександр Пікулін, Андрій Лазоренко) цього року вже записав до свого активу успіхи на міжнародній арені, так що в Мінську також фігурує серед ймовірних претендентів на п’єдестал.

Валерій Чоботар

А ось хотинський бігун Олег Миронець (29.05.1998, ШВСМ, Хотинська ДЮСШ, Іван Павлюк, Василь Ліщук, Ірина Ячнюк), який декілька років приємно дивує успішними виступами на національній арені, останнім часом мав проблеми з ногою, тому складно робити якісь прогнози щодо Євроігор-2019.

Буковинці на Євроіграх-2019 (розклад):

Бокс
-81 кг (Степан Грекул)
22.06.2019 (1/16 фіналу, 20:15-20:45) Степан Грекул (Україна) – ALFONSO DOMINGUEZ LOREN (Азербайджан) – 0:3
25.06.2019 (1/8 фіналу, 16:00-16:30)
26.06.2019 (чвертьфінал, 19:30-20:00)
28.06.2019 (півфінал, 15:30-16:00)
29.06.2019 (фінал, 17:05-17:20)

Карате (Валерій Чоботар)
29.06.2019 (-84 кг, 12:25-12:55, 13:00-13:30, півфінал 16:47-17:00, фінал 18:33-18:38)

Легка атлетика (нова система, командні змагання, до програми входять: 1. Біг 100 м (жінки). 2. Біг 100 м (чоловіки). 3. Біг 100 м з бар’єрами (жінки). 4. Біг 110 м з бар’єрами (чоловіки). 5. Метання списа (жінки). 6. Стрибки в довжину (жінки). 7. Стрибки у висоту (чоловіки). 8. Естафетний біг 4×400 м (2 жінки, 2 чоловіки). 9. Змішаний естафетний біг у вигляді гонки переслідування (шведська естафіета тобто, 2 жінки, 2 чоловіки). Олег Миронець має виступати у змішаній естафеті переслідування.
23.06.2019 (12:04, 14:24, 17:44, 20:04 – кваліфікаційні матчі)
25.06.2019 (14:04, 17:44, 20:04 – чвертьфінали)
26.06.2019 (17:44, 20:04 – півфінали) Миронець і Ко вийшли у фіналі у змішаній естафеті 4х400 м! Результат у півфіналі – 3.16,65. Другий півфіналі виграла Чехія – 3.17,53.
28.06.2019 (18:04 – фінал) Стартові позиції: 2 доріжка – Італія (3 місце у 2 півфіналі). 3. Чехія (1 м 2 п/ф). 4. Україна (Олег Миронець, Данило Даниленко, Аліна Логвиненко, Тетяна Мельник, 1 м 1 п/ф). 5. Німеччина (3 м 1 п/ф). 6. Франція (2 м 1 п/ф). 7. Білорусь (2 м 2 п/ф)

Стрільба з лука (Лідія Січенікова-Косташ)
21.06.2019 (14:45-17:30 – кваліфікація, жінки, 16:45-17:10 – мікс 1/8 фіналу) у міксі Лідія не виступає
22.06.2019 (9:00-10:40 – жінки команди 1/4 фіналу, 10:40-11:30 жінки команди півфінал, 14:00-14:25 жінки команди за 3 місце, 14:50-15:15 жінки команди фінал) Чвертьфінал: Україна – Білорусь – 3:5
23.06.2019 (9:00-10:40 мікс 1/4 фіналу, 10:40-11:30 мікс півфінал, 15:10-15:35 мікс матч за 3 місце, 15:35-16:00 мікс фінал) 1/32 фіналу: REIDY MAEVE ITA (Ірландія, 29) – Лідія Січенікова (Україна, 36) – 6:5 (перестрілка 9:8)
25.06.2019 (9:00-16:30 жінки 1/32 фіналу, 9:30-17:00 жінки 1/16 фіналу)
26.06.2019 (9:00-11:00 жінки 1/8 фіналу, 11:00-12:00 жінки 1/4 фіналу, 12:00-12:30 жінки півфінали, 15:30-15:45 жінки матч за 3 місце, 15:45-16:00 жінки фінал)

***

198 українських спортсменів виступатимуть у 15 видах спорту та 22 дисциплінах. При цьому у 8 видах змагання у Мінську будуть кваліфікаційними на XXXII Олімпіські ігри 2020 у Токіо.

Інформації про вихідців Буковини, які виступатимуть на Євроіграх-2019 у складі інших збірних, наразі у нас ще немає. Такі, мабуть, теж є.

***

***

Як Грекул вдруге виграв дорослий чемпіонат України з боксу (відео, фото)

***

ЧС-2019: Січенікова і Ко здобули путівки на Олімпійські ігри-2020

***

Євроігри-2015: Азербайджан з буковинцями у складі – другий у командному заліку

***

Євроігри-2015: Чернівецько-одеська красуня здобула в Баку «золото» (відео)

***

Євроігри-2015: Лідія Січенікова має потрійні шанси на медалі

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.