Кубок області з міні-футболу 2019 (календар ігор, результати)

0

Для участі у Кубку Чернівецької області з міні-футболу 2019 р., матчі якого приймає майданчик з штучним покриттям КСОП «Буковина», заявились 27 команд.

Як повідомили SportBuk.com Сергій Задорожняк та Олександр Плахов, декілька ігрових днів Кубку області будуть пересікатися з матчами плей-оф чемпіонату області. Чвертьфіналісти чемпіонату автоматично потрапляють до 1/8 фіналу Кубка області.

Матчі плей-оф чемпіонату та Rубку Чернівецької області з міні-футболу сезону 2018-19 р.р.

місце проведення : КСОП «Буковина» 1/8 фіналу ЧО (плей-оф) ФОТО, ВІДЕО

ЧО    1     13/01/2019 9.00 1 м. «А» 4 м. «D» «Урожай» – «Leader team» – 3:0


ЧО    2     13/01/2019 9.50  2 м. «B» – 3 м. «C» «Волока-2» – «Університет» – 8:2

ЧО    3     13/01/2019 10.40   1 м. «B» – 4 м.«A» «T.O/M/studio» – «RA-DENT» – 2:2 (пен. – 2:1)

ЧО    4     13/01/2019 11.30   2 м. «C» 3 м.«D» ФК «Бояни» – «Ваш майстер» – 2:3

ЧО    5     13/01/2019 12.20   1 м. «С» – 4 м.«B» «Прутська корона» – «Чудей» – 0:2

ЧО    6     13/01/2019 13.10    2 м. «D» 3 м.«A» ФК «Фазенда» – УСК «Довбуш» – 1:0

ЧО    7     13/01/2019 14.00  1 м. «D» – 4 м.«C» «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – ФК «Волока» – 3:1

ЧО    8     13/01/2019 14.50  2 м. «A» 3 м.«B» «Весільний світ» – «Інстал ПРО» – 5:1

1/4 фіналу ВІДЕОФОТО

20/01/2019 10.00 «Урожай» – «Волока-2» – 0:0 (пен. – 3:2)

20/01/2019 10.50 «T.O/M/studio» – «Ваш майстер» – 3:3 (пен. – 3:2)

20/01/2019 11.40  «Чудей» – ФК «Фазенда» – 6:2

20/01/2019 12.20  «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – «Весільний світ» – 10:2

 

26.01.19 р. (субота) – перший попередній етап КО

КО    1     26/01/19 9.00 «RA-DENT» – «Old school» – 7:1

КО    2     26/01/19 9.50      «Мрія-Заставна» – «SEZON» – 2:5

КО    3     26/01/19 10.40    ФК «Бояни» –  ФК «Волока» – 2:3

1/2 фіналу ЧО (плей-оф)

ЧО 26/01/2019 11.30 Урожай – T.O/M/studio – 2:0

ЧО 26/01/2019 12.20 Чудей – Вікторія-Везувій-Моцарелла – 1:5

26.01.19 р. (субота) – другий попередній етап КО

КО 4 26/01/19 13.10 УСК «Довбуш» – «Грозинці» – 10:0

КО    5     26/01/19 14.00 ФК «Мамаївці» – «Інстал ПРО» – 2:9

КО    6     26/01/19 14.50 «Бук-Фам» – «Дрім-Тім» – 3:8

***

27.01.19 р. (неділя) – другий попередній етап КО

КО 7 27/01/19 9.00 «RA-DENT-2» – «Золотий колос-М’ясо Буковини» – 2:1 (Роман Гнат, 19, Віталій Ільїн, 33 – Артем Єлов, 37)

КО 8 27/01/19 9.50 «Leader team» – «Буко 93» – 5:2 (Віталій Чехов, 7, 32, Віталій Чебан, 10, Андрій Корчак, 38, Олег Клевчук, 40 – Дмитро Савчук, 24, 26)

***

Матч за 3 місце ЧО

27/01/19 10.40 T.O/M/studio – Чудей – 3:3 (Степан Кушнір, 19, Сергій Рибак, 28, Геннадій Куляк, 39 – Дмитро Дучак, 24, 35, Микола Коваленко, 37). Пенальті – 2:3.

Фінал ЧО

27/01/19 11.30 Урожай – Вікторія-Везувій-Моцарелла – 1:1 (Вадим Українець, 12 – Денис Хандій, 6). Пен. – 1:3 (Влад Мельников відбив всі 3 пенальті!!!)

***

27.01.19 р. (неділя) – другий попередній етап КО

КО 27/01/19 12.20 «Університет» – «BRUNO» – 2:6 (Андрій Танасійчук, 23, Максим Продан, 29 – Богдан Тодоріко, 4, 12, 25, 30, Євген Гашков, 25, Ткачук, 36)

КО 27/01/19 13.10 «RA-DENT» – «SEZON» – 1:1 (Олександр Карапка, 4 а/г – Олександр Карапка, 32). Пен. – 1:2

КО 27/01/19 14.00 ФК «Волока» – «Патрульна поліція» – 3:3 (Олександр Салогор, 2, Каталін Токар, 9, Юрій Соломян, 39 – Михайло Циганчук, 13, Олег Кицен, 14, Степан Тісногуз, 19). Пен. – 3:2

Судді: Василь Фурман, Денис Гуменюк, Валерій Шпирко, Іван Марчук. Головний лікар – Валерій Чинчик.

02.02.19 р. (субота) – 1/8 фіналу КО ФОТО, ВІДЕО

9.00 T.O/M/studio – Волока-2 – 2:7 (Олексій Бакалярик, 29, Олександр Степанов, 36 – Олександр Тодорович, 15, Андрій Гордей, 18, Сергій Ільїн, 23, Вадим Пислар, 37, Русан Гунчак, 37, 40, Руслан Івашко, 38)

9.50 Фазенда – Інстал PRO – 1:2 (Микола Кавуля, 8 – Андрій Савчук, 18, Іван Малофій, 24)

10.40 Довбуш – Leader team – 2:1 (Андрій Шишигін, 15, 40 – Вадим Кікарош, 10)

11.30 SEZON – Ваш майстер – 1:2 (Валентин Пантя, 11 – Олександр Завершенюк, 24, Іван Сорохан, 32)

12.20 Вікторія-Везувій-Моцарелла – Чудей – 2:0 (Денис Зачиковський, 31, Денис Хандій, 35)

13.10 BRUNO – Урожай – 1:5 (Богдан Тодоріко, 31 – Юрій Головачук, 5, 14, Сергій Янчик, 19, 28, Олег Керчу, 24)

14.00 Дрім-Тім – RA-DENT-2 – 0:2 (Олександр Білоус, 33, Ігор Стефанишин, 37)

14.50 Весільний світ – ФК Волока – 0:1 (Владислав Ватаманюк, 23)

          03.02.19 р. (неділя) – 1/4 фіналу КО ВІДЕО

10.00 Волока-2 – Інстал PRO – 5:2 (Олександр Темерівський, 12, 22, Андрій Гордей, 14, Вадим Пислар, 20, Степан Маковійчук, 30 – Іван Малофій, 3, Микола Цепа, 23)

10.50 Довбуш – Ваш майстер – 1:1 (Ладік Мелконян, 40 – Олександр Завершенюк, 18. Пен. – 2:0, Ладік Мелконян, Валентин Рудич)

11.40 Вікторія-Везувій-Моцарелла – Урожай – 1:1 (Віталій Савчук, 36 – Михайло Рябий, 7. Пен. – 3:2. Денис Зачиковський +, Денис Хандій-, Олександр Діденко+, Михайло Репчук+ – Сергій Янчик+, Віталій Гончар-, Олег Керчу+, Михайло Рябий-)

12.30 RADENT-2 – Волока – 0:0 (пен. – 1:3. Вадим Мельничук+, Роман Гнат- – Каталін Токар+, Олександр Солонар+, Юрій Соломян+)

          09.02.19 р. (субота) – 1/2 фіналу КО

10:00. Волока-2 – Довбуш

11:00. Вікторія-Везувій-Моцарелла – Волока

          10.02.19 р. (неділя) – Фінал КО

12.00    переможець гри №24 – переможець гри №25

***

Усі результати, турнірні таблиці та календар чемпіонату області можна подивитися тут:

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.