Чемпіонат області з міні-футболу 2018/19 (календар, результати)

0

Для участі у V Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу 2018/19, ігри якого на першому етапі приймають 2 майданчики з штучним покриттям у Чернівцях, заявилося 36 команд.

Нагадаємо, показник рекордної кількості учасників цих змагань (до сезону-2013/14 – Відкритий чемпіонат Чернівців) такий: 54 команди (сезон-2015/16), 48 команд (сезон-2017/18), 48 команд (сезон-2014/15), 48 команд (сезон-2013/14), 46 команд (сезон-2012), 45 команд (2012/13), 44 команди (сезон-2011).

КАЛЕНДАР ІГОР
Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2018/2019 рр.

місце проведення : штучний майданчик КСОП «Буковина»

 I тур група «А»


08/12/2018 9:00 «RA-DENT» – «Дрім-Тім» – 2:0 (Володимир Кифяк, 9, Андрій Лукащук, 5)

08/12/2018 9:50 «Патрульна поліція» – УСК «Довбуш» – 2:2 (юрій Данелюк, 25, 27 – Антон Місько, 23 а/г, Валентин Рудич, 28)

08/12/2018 10:40 «Спарта-U-17» – «Моцарелла-ЧНУ» – 3:7 (Максим Гараміта, 9, 27, Масим Канта, 17 – Юрій Остафійчук, 6, 14, Григорій Романюк, 7, Максим Коломієць, 25, 27, 37, Рустам Кадиров, 30)

08/12/2018 11:30 «Весільний світ» – ФК «Веренчанка» – 8:4 (Тарас Новаковський, 5, 8, 27, Сергій Чорний, 22, 33, Ігор Гончар (28, 29, 37) – Володимир Цісовський, 14, 19, Андрій ?Чекановський, 32, Дмитро Хорюк, 38)

I тур група «B»

08/12/2018 12:20 «BRUNO» – «Грозинці» – 2:1 (0:1)

08/12/2018 13:10 «Інстал ПРО» – «RA-DENT-2» – 2:2 (0:1, було 0:2, відігрались на останніх хвилинах)

08/12/2018 14:00 ФК «Мамаївці» – «Чудей» – 1:1

08/12/2018 14:50 «Буко 93» – «T.O/M/studio» – 1:9

II тур група «B»

09/12/2018 9:00 «Чудей» – «Буко 93» – 6:2

09/12/2018 9:50 «RA-DENT-2» – ФК «Мамаївці» – 2:0

09/12/2018 10:40 «Грозинці» – «Інстал ПРО» – 3:5

09/12/2018 11:30 «Волока-2» – «BRUNO» – 11:1

II тур група «А»

09/12/2018 12:20 «Моцарелла-ЧНУ» – «Весільний світ» – 1:4

09/12/2018 13:10 УСК «Довбуш» – «Спарта-U-17» – 4:1

09/12/2018 14:00 «Дрім-Тім» – «Патрульна поліція» – 2:3

09/12/2018 14:50 «Урожай» – «RA-DENT» – 3:1 (2:1, було 0:1)

II тур група «B»

09/12/2018 9:00 «Чудей» – «Буко 93» – 6:2

09/12/2018 9:50 «RA-DENT-2» – ФК «Мамаївці» – 2:0

09/12/2018 10:40 «Грозинці» – «Інстал ПРО» – 3:5

09/12/2018 11:30 «Волока-2» – «BRUNO» – 11:1

II тур група «А»

09/12/2018 12:20 «Моцарелла-ЧНУ» – «Весільний світ» – 1:4

09/12/2018 13:10 УСК «Довбуш» – «Спарта-U-17» – 4:1

09/12/2018 14:00 «Дрім-Тім» – «Патрульна поліція» – 2:3

09/12/2018 14:50 «Урожай» – «RA-DENT» – 3:1 (2:1, було 0:1)

III тур група «А»

15/12/2018 9:00 «Патрульна поліція» – «Урожай» – 1:8

15/12/2018 9:50 «Спарта-U-17» – «Дрім-Тім» – 2:5

15/12/2018 10:40 «Весільний світ» – УСК «Довбуш» – 1:1

15/12/2018 11:30 ФК «Веренчанка» – «Моцарелла-ЧНУ» – 1:4

III тур група «B»

15/12/2018 12:20 «Інстал ПРО» – «Волока-2» – 0:3

15/12/2018 13:10 ФК «Мамаївці» – «Грозинці» – 3:7

15/12/2018 14:00 «Буко 93» – «RA-DENT-2» – 1:4

15/12/2018 14:50 «T.O/M/studio» – «Чудей» – 7:4

IV тур група «B»

16/12/2018 9:00 «BRUNO» – «Інстал ПРО» – 2:6

16/12/2018 9:50 «Волока-2» – ФК «Мамаївці» – 13:1

16/12/2018 10:40 «Грозинці» – «Буко 93» – 4:3

16/12/2018 11:30 «RA-DENT-2» – «T.O/M/studio» – 0:2

IV тур група «A»

16/12/2018 12:20 УСК «Довбуш» – ФК «Веренчанка» – 7:1

16/12/2018 13:10 «Дрім-Тім» – «Весільний світ» – 2:6

16/12/2018 14:00 «Урожай» – «Спарта-U-17» – 12:0

16/12/2018 14:50 «RA-DENT» – «Патрульна поліція» – 2:1

V тур група «А»

22/12/2018 9:00 «Спарта-U-17» – «RA-DENT» – 1:9

22/12/2018 9:50 «Весільний світ» – «Урожай» – 0:5

22/12/2018 10:40 ФК «Веренчанка» – «Дрім-Тім» – 2:3

22/12/2018 11:30 «Моцарелла-ЧНУ» – УСК «Довбуш» – 2:3

V тур група «B»

22/12/2018 12:20 ФК «Мамаївці» – «BRUNO» – 2:2

22/12/2018 13:10 «Буко 93» – «Волока-2» – 2:9

22/12/2018 14:00 «T.O/M/studio» -«Грозинці» – 5:1

22/12/2018 14:50 «Чудей» – «RA-DENT-2» – 6:1

VI тур група «B»

23/12/2018 9:00 «Інстал ПРО» – ФК «Мамаївці» – +:-

23/12/2018 9:50 «BRUNO» – «Буко 93» – 2:2

23/12/2018 10:40 «Волока-2» – «T.O/M/studio» – 1:2

23/12/2018 11:30 «Грозинці» – «Чудей» – 4:8

VI тур група «А»

23/12/2018 12:20 «RA-DENT» – «Весільний світ» – 1:1

23/12/2018 13:10 «Урожай» – ФК «Веренчанка» – 6:0

23/12/2018 14:00 «Дрім-Тім» – Моцарелла-ЧНУ» – 2:2

23/12/2018 14:50 «Патрульна поліція» – «Спарта-U-17» – 5:1

VII тур група «А» ФОТО, ВІДЕО

29/12/2018 9:00 «Весільний світ» – «Патрульна поліція» – 5:3

29/12/2018 9:50 ФК «Веренчанка» – «RA-DENT» – 1:10

29/12/2018 10:40 «Моцарелла-ЧНУ»  – «Урожай» – 0:5

29/12/2018 11:30 УСК «Довбуш» – «Дрім-Тім» – +:-

VII тур група «B»

29/12/2018 12:20 «RA-DENT-2» – «Грозинці» – 3:0

29/12/2018 13:10 «Чудей» – «Волока-2» – 2:7

29/12/2018 14:00 «T.O/M/studio» – «BRUNO» – 9:2

29/12/2018 14:50 «Буко 93» – «Інстал ПРО» – 1:10

VIII тур група «B»

05/01/2019 9:00 ФК «Мамаївці» – «Буко 93» – 5:4

05/01/2019 9:50 «Інстал ПРО» – «T.O/M/studio» – 2:2

05/01/2019 10:40 «BRUNO» – «Чудей» – 0:4

05/01/2019 11:30 «Волока-2» – «RA-DENT-2» – 1:0

VIII тур група «A»

05/01/2019 12:20 «Урожай» – УСК «Довбуш» – 3:0

05/01/2019 13:10 «Патрульна поліція» – ФК «Веренчанка» – 1:4

05/01/2019 14:00 «RA-DENT» – «Моцарелла-ЧНУ» – 4:2

05/01/2019 14:50 «Спарта-U-17» – «Весільний світ» 1:4 

IX тур група «А»

12/01/2019 9:00 ФК «Веренчанка» – «Спарта-U-17» – 1:0 (Олександр Труфин, 29)

12/01/2019 9:50 УСК «Довбуш» – «RA-DENT» – 3:2 (Антон Батрак, 21, 30, Валентин Рудич, 40 – Валерій Блажко, 9, Володимир Кифяк, 17)

12/01/2019 10:40 «Моцарелла-ЧНУ»   – «Патрульна поліція» – 2:2 (Григорій Романюк, 28, Георгій Нікифоряк, 34 – Д. Коваль, 26, ?Умащуе, 36)

12/01/2019 11:30 «Дрім-Тім» – «Урожай» – -:+

***

м Група «A» і в н п Р.м. о
1 «Урожай» 8 8 0 0 42-2 24
2 «Весільний світ» 8 5 2 1 26-18 17
3 УСК «Довбуш» 8 5 2 1 20-12 17
4 «RA-DENT» 8 5 1 2 31-12 16
5 «Моцарелла-ЧНУ» 8 2 2 4 20-24 8
6 «Патрульна поліція» 8 2 2 4 18-26 8
7 «Дрім-Тім» 8 2 1 5 14-17   7
8 ФК «Веренчанка» 8 2 0 6 14-39 6
9 «Спарта-U-17» 8 0 0 8 9-47 0

***

IX тур група «B»

12/01/2019 12:20 «Грозинці» – «Волока-2» – 3:5 (Михайло Василов, 19, Денис Василов, 20 – Андрій Гордей, 33 а/г – Руслан Івашко, 1, Володимир Найко, 7, Андрій Гордей, 12, Олександр Темерівський, 27, Вадим Пислар, 39)

12/01/2019 13:10 «RA-DENT-2» – «BRUNO» – 4:0 (Ігор Руснак, 3, Олександр Білоус, 13, 19, Віталій Ільїн, 20. На 28 хв воротар Ігор Стефанишин отримав червону картку)

12/01/2019 14:00 «Чудей» – «Інстал ПРО» – 2:4 (Максим Ілюк, 12, Марьян Косован, 25 – Валерій Кривенчук, 20, Іван Малофій, 4, 9, 17)

12/01/2019 14:50 «T.O/M/studio» – ФК «Мамаївці» – 6:2

***

м Група «B» і в н п Р.м. о
1 «Волока-2» 8 7 0 1 50-11 21
2 «T.O.M.studio» 7 6 1 0 36-11 19
3 «Інстал ПРО» 8 5 2 1 29-15 17
4 «Чудей» 8 4 1 3 33-26 13
5 «RA-DENT-2» 8 4 1 3 16-12 13
6 «Грозинці» 8 2 0 6 23-34 6
7 «BRUNO» 8 1 2 5 11-39 5
8 ФК «Мамаївці» 7 1 2 4 12-29 5
9 «Буко 93» 8 0 1 7 16-49 0

***

місце проведення : штучний майданчик СК «Локомотив»

I тур група «C»

08/12/2018 9:00 «Університет» – «Еко плюс» – 6:0

08/12/2018 9:50 «SEZON» – ФК «Волока» – 1:5

08/12/2018 10:40 ФК «Васловівці» – «Прутська корона» – 0:5

08/12/2018 11:30 «Бук-Фам» – ФК «Бояни» – 1:2

I тур група «D»

08/12/2018 12:20 «Золотий колос-М’ясо Буковини» – «Ваш майстер» – 4:7

08/12/2018 13:10 «Берегомет-Підкрай» – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – 1:8

08/12/2018 14:00 «Топорівці» – «Мрія-Заставна» – 1:7

08/12/2018 14:50 «Leader team» – ФК «Фазенда» – 2:5

 II тур група «D»

09/12/2018 9:00 «Мрія-Заставна» – «Leader team» – 1:3

09/12/2018 9:50 «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – «Топорівці» – 4:3

09/12/2018 10:40 «Ваш майстер» – «Берегомет-Підкрай» – 1:2

09/12/2018 11:30 ФК «Мамаївці плюс» – «Золотий колос-М’ясо Буковини» – 1:5

II тур група «C»

09/12/2018 12:20 «Еко плюс» – «SEZON» – 2:4

09/12/2018 13:10 «Прутська корона» – «Бук-Фам» – 3:0

09/12/2018 14:00 ФК «Бояни» – «Університет» – 4:3

09/12/2018 14:50 «Old school» – ФК «Васловівці» – 7:2

III тур група «C»

15/12/2018 9:00 «Університет» – «Прутська корона» – 0:4

15/12/2018 9:50 «SEZON» – ФК «Бояни» – 5:0

15/12/2018 10:40 ФК «Волока» – «Еко плюс» – 6:4

15/12/2018 11:30 «Бук-Фам» – «Old school» – 1:1

III тур група «D»

15/12/2018 12:20 «Берегомет-Підкрай» – ФК «Мамаївці плюс» – 4:1

15/12/2018 13:10 «Топорівці» – «Ваш майстер» – 5:7

15/12/2018 14:00 «Leader team» – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – 1:4

15/12/2018 14:50 ФК «Фазенда» – «Мрія-Заставна» – 3:2

IV тур група «D»

16/12/2018 9:00 «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – ФК «Фазенда» – 2:2

16/12/2018 9:50 «Ваш майстер» – «Leader team» – 4:0

16/12/2018 10:40 ФК «Мамаївці плюс» – «Топорівці» – 3:5

16/12/2018 11:30 «Золотий колос-М’ясо Буковини» – «Берегомет-Підкрай» – 4:3

IV тур група «C»

16/12/2018 12:20 ФК «Бояни» – ФК «Волока» – 0:0

16/12/2018 13:10 «Прутська корона» – «SEZON» – 4:1

16/12/2018 14:00 «Old school» – «Університет» – 1:4

16/12/2018 14:50 ФК «Васловівці» – «Бук-Фам» – 1:3

V тур група «C»

22/12/2018 9:00 «Університет» – ФК «Васловівці» – +:-

22/12/2018 9:50 «SEZON» – «Old school» – 3:2

22/12/2018 10:40 ФК «Волока» – «Прутська корона» – 1:2

22/12/2018 11:30 «Еко плюс» – ФК «Бояни» – 0:7

V тур група «D»

22/12/2018 12:20  «Мрія-Заставна» – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – 2:5

22/12/2018 13:10 «Leader team» – ФК «Мамаївці плюс» – 3:1

22/12/2018 14:00 ФК «Фазенда» – «Ваш майстер» – 4:1

22/12/2018 14:50  «Топорівці» – «Золотий колос-М’ясо Буковини» – 2:5

VI тур група «D»

23/12/2018 9:00 «Ваш майстер» – «Мрія-Заставна» – 2:1

23/12/2018 9:50 ФК «Мамаївці плюс» – ФК «Фазенда» – 2:8

23/12/2018 10:40  «Берегомет-Підкрай» – «Топорівці» – 2:3

23/12/2018 11:30  «Золотий колос-М’ясо Буковини» – «Leader team» – 0:2

VI тур група «C»

23/12/2018 12:20 «Бук-Фам» – «Університет» – 1:2

23/12/2018 13:10 ФК «Васловівці» – «SEZON» – 2:9

23/12/2018 14:00 «Old school» – ФК «Волока» – 2:7

23/12/2018 14:50 «Прутська корона» – «Еко плюс» – 6:0

VII тур група «C»

29/12/2018 9:00 ФК «Бояни» – «Прутська корона» – 3:3

29/12/2018 9:50 «Еко плюс» – «Old school» – 1:4

29/12/2018 10:40 ФК «Волока» – ФК «Васловівці» – перенос

29/12/2018 11:30 «SEZON» – «Бук-Фам» – 8:2

VII тур група «D»

29/12/2018 12:20 «Leader team» – «Берегомет-Підкрай» – 0:2

29/12/2018 13:10 ФК «Фазенда» – «Золотий колос-М’ясо Буковини» – 3:1

29/12/2018 14:00 «Мрія-Заставна» – ФК «Мамаївці плюс» – 6:4

29/12/2018 14:50 «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – «Ваш майстер» – 2:1

8 тур група «D»

05/01/2019 9:00 ФК «Мамаївці плюс» – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – 2:14

05/01/2019 9:50 «Золотий колос-М’ясо Буковини» – «Мрія-Заставна» – 0:1

05/01/2019 10:40 «Берегомет-Підкрай» – ФК «Фазенда» – 2:2

05/01/2019 11:30 «Топорівці» – «Leader team» – 3:6

8 тур група «C»

05/01/2019 12:20 «Університет» – «SEZON» – 2:2

05/01/2019 13:10 «Бук-Фам» – ФК «Волока» – -:+

05/01/2019 14:00 ФК «Васловівці» – «Еко плюс» – 9:2

05/01/2019 14:50 «Old school» – ФК «Бояни» – 2:5

9 тур група «C»

12/01/2019 9:00 ФК «Волока» – «Університет» – 0:1

12/01/2019 9:50 «Еко плюс» – «Бук-Фам» – 2:1

12/01/2019 10:40 ФК «Бояни» – ФК «Васловівці» – +:-

12/01/2019 11:30 «Прутська корона» – «Old school» – 4:4

***

м Група «C» і в н п Р.м. О
1 «Прутська корона» 8 6 2 0 31-9 20
2 ФК «Бояни» 8 5 2 1 21-14 17
3 «Університет» 8 5 1 2 18-12 16
4 ФК «Волока» 8 5 1 2 19-10 16
5 «SEZON» 8 5 1 2 35-19 16
6 «Old school» 8 2 2 4 23-29 8
7 «Бук-Фам» 8 1 1 6 9-19 4
8 ФК «Васловівці» 8 1 0 7 14-26 3
9 «Еко плюс» 8 1 0 7 11-43 3

***

9 тур група «D»

12/01/2019 12:20 ФК «Фазенда» – «Топорівці» – +:-

12/01/2019 13:10 «Мрія-Заставна» – «Берегомет-Підкрай» – 10:1

12/01/2019 14:00 «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – «Золотий колос-М’ясо Буковини» – +:-

12/01/2019 14:50 «Ваш майстер» – ФК «Мамаївці плюс» – +:-

***

м Група «D» і в н п Р.м. о
1 «Вікторія-ВезувійМоцарелла» 8 7 1 0 39-12 22
2 ФК «Фазенда» 8 6 2 0 27-12 20
3 «Ваш майстер» 8 5 0 3 23-18 15
4 «Leader team» 8 4 0 4 21-20 12
5 «Мрія-Заставна» 8 4 0 4 20-19 12
6 «Берегомет-Підкрай» 8 3 1 4 17-29 10
7 «Золотий колос-М’ясо Буковини» 8 3 0 5 19-19 9
8 «Топорівці» 8 2 0 6 22-34 6
9 ФК «Мамаївці плюс» 8 0 0 8 14-49 0

***

Матчі плей-оф чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2018-19 р.р.
місце проведення : КСОУ «Буковина»

1/8 фіналу ВІДЕО, ФОТО

13/01/2019 9.00 1 м. «А» 4 м. «D» «Урожай» – «Leader team» – 3:0

13/01/2019 9.50  2 м. «B» – 3 м. «C» «Волока-2» – «Університет» – 8:2

13/01/2019 10.40   1 м. «B» – 4 м.«A» «T.O/M/studio» – «RA-DENT» – 2:2 (пен. – 2:1)

13/01/2019 11.30   2 м. «C» 3 м.«D» ФК «Бояни» – «Ваш майстер» – 2:3

13/01/2019 12.20   1 м. «С» – 4 м.«B» «Прутська корона» – «Чудей» – 0:2

13/01/2019 13.10    2 м. «D» 3 м.«A» ФК «Фазенда» – УСК «Довбуш» – 1:0

13/01/2019 14.00  1 м. «D» – 4 м.«C» «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – ФК «Волока» – 3:1

13/01/2019 14.50  2 м. «A» 3 м.«B» «Весільний світ» – «Інстал ПРО» – 5:1

1/4 фіналу ВІДЕО, ФОТО

20/01/2019 10.00 «Урожай» – «Волока-2» – 0:0 (пен. – 3:2)

20/01/2019 10.50 «T.O/M/studio» – «Ваш майстер» – 3:3 (пен. – 3:2)

20/01/2019 11.40  «Чудей» – ФК «Фазенда» – 6:2

20/01/2019 12.20  «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – «Весільний світ» – 10:2

1/2 фіналу ВІДЕО

26/01/2019 11.30 Урожай – T.O/M/studio – 2:0

26/01/2019 12.20 Чудей – Вікторія-Везувій-Моцарелла – 1:5

Матч за 3 місце ЧО

27/01/19 10.40 T.O/M/studio – Чудей

Фінал ЧО

27/01/19 11.30 Урожай – Вікторія-Везувій-Моцарелла

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.