Міні-футбольний тур 15-16 грудня стартував по плану, футзальний – поділений (відео)

0

Погода не вплинула на розклад проведення чергових матчів V Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу 2018/19, які планово стартували у суботу, 15 грудня.

А ось футзальний другий тур поділили на два дні через те, що в ці ж дні «Олімпія» приймає матчі першолігової першості України з баскетболу. В онлайні ці матчі можна буде дивитися тут (посилання на відео буде розміщене тут ближче до початку ігор).

 

 

 


 

 

***

16.12.18

***

Центральна камера:

***

15.12.18

центральна камера:

***

Друга камера:

***

Субота

15.12. 18-00 “Т.О.М. studio” – “Leader Team” – 3:3 (2:3)

15.12. 19-00 “Інстал-ПРО” – “Моцарелла-ЧНУ” – 7:3

15.12. 20-00 “Урожай-Моцарелла” – “М’ясо Буковини-Золотий Колос” – 14:3

15.12. 21-00 ФК “Чагор” – “Чернівецький рятувальник” – 4:0 (3 м‘ячі забив Андрій Шишигін)

Неділя

16.12. 16-00 “Друзі” – “Політех” – 5:4 (Політех вів 3:1)

16.12. 17-00 “Самопоміч-Бук-Фам” – ФК “Волока-2” – 1:4

***

Фото 15.12.2018

***

Фото 16.12.2018

***

Чемпіонат області з міні-футболу

штучний майданчик КСОП «Буковина»

III тур група «А»

Судді:?Олександр Плахов, Валерій Шпирко, Микола Столярчук, Денис Круглецький

15/12/2018 9:00 «Патрульна поліція» – «Урожай» 1-8  (Олег Кіцан, 23 – Олександр Дележа, 1, 18, 26, Юрій Головачук, 10, 25, Михайло Рябий, 11, Олег Керчу, 22, Вадим Українець, 35)

15/12/2018 9:50 «Спарта-U-17» – «Дрім-Тім» 2-5 (Влад Андрієць, 15, 35 – Василь Кердей, 6, Микита Чоботар, 11 с/в, Ігор Мігалатюк, 12, Ігор Магурчак, 28, Микола Курик, 29)

15/12/2018 10:40 «Весільний світ» – УСК «Довбуш» 1-1  (Ян Валаш, 28 – Ладік Мелконян, 36)

15/12/2018 11:30 ФК «Веренчанка» – «Моцарелла-ЧНУ» 1-4 (Вова Цісовський, 37 -рій Остафійчук, 6, Максим Коломієць, 16, 22, Юрій Архілюк, 35)

III тур група «B»

15/12/2018 12:20 «Інстал ПРО» – «Волока-2» 0:3 (Руслан Гунчак, 22, 29, Тарас Сивка, 33)

15/12/2018 13:10 ФК «Мамаївці» – «Грозинці» – 3:7 (Богдан Гайдук, 11, Валентин Боднар, 16, 30 – Михайло ?Білик, 6, 17, 22, Степан Літовський, 13, 25, 38, 40)

15/12/2018 14:00 «Буко 93» – «RA-DENT-2» – 1:4 (Микола Тягній, 38 – Роман Гнат, 9, Олександр Білоус, 16, 30, Ігор Руснак, 25)

15/12/2018 14:50 «T.O/M/studio» – «Чудей» – 7:4 (Олександр Степанов, 3, Василь Луцик, 7, Сергій Максимчук, 11, Володимир Смола, 13, 33, Віктор Ващук, 18, Юрій Антонюк, 27 –  Станіслав Вішніцькій, 9, Мар‘ян Косован, 22, Юрій Косован, 36, 39)

IV тур група «B»

Судді: Микола Столярчук, Ігор Гітельман, Андрій Телегей, Василь Грушкевич. Лікар – Валерій Чинчик.

16/12/2018 9:00 «BRUNO» – «Інстал ПРО» – 2:6 (Інор Григор‘єв, 3, Богдан Тодоріко, 4 – Вадим Шостак, 2, Андрій Савчук, 12, 35, Валерій Кривенчук, 17, Іван Малофій, 28, 30)

16/12/2018 9:50 «Волока-2» – ФК «Мамаївці» – 13:1 (Руслан Івашко, 2, 23, 28, Володимир Найко, 3, Руслан Гунчак, 12, 18, 28, Тарас Сивка, 16, Олександр Темерівський, 22, Андрій Гордей, 23, Вадим Пислар, 26, 30, Валентин Подольський, 37 – Юрій Михальчук, 40)

16/12/2018 10:40 «Грозинці» – «Буко 93» – 4:3 (Андрій ?Маращук, 6, Олег Верешко, 14, Степан Літовський, 30, 36 – Володимир Логвінов, 12, 16, 26)

16/12/2018 11:30 «RA-DENT-2» – «T.O/M/studio» – 0:2 (Олег Молдован, 21, Олексій Бакалярик, 29)

Ра-Дент-2: Ігор Стефанишин, Сергій Ковтун, Ігор Руснак, Степан Федоров, Роман Гнат, Іван Гнат, Олександр Попов, Вадим Мельничук, Володимир Николайчук, Віталій Ільїн, Олександр Білоус.

ТОМ-студіо: Степан Кушнір, Олексій Бакалярик, Сергій Рибак, Геннадій Куляк, Павло Бабій, Сергій Максимчук, Олег Молдован, Василь Луцик, Володимир Смола, Сергій Павлович, Денис Бульба, Олександр Степанов, Віктор Молдован.

IV тур група «A»

16/12/2018 12:20 УСК «Довбуш» – ФК «Веренчанка» – 7:1 (Андрій Шишигін, 5, 10, Ладік Мелконян, 15, 24, 35, Богдан Унгурян, 28, Юрій Букатар, 39)

16/12/2018 13:10 «Дрім-Тім» – «Весільний світ» – 2:6 (Руслан Кувіла, 10, Ігор Мігалатюк, 36)

16/12/2018 14:00 «Урожай» – «Спарта-U-17» – 12:0 (Олександр Дележа, 10, Юрій Головачук, 15, 36, 39, Дмитро Давидний, 20, Віталій Гончар, 24, Михйло Рябий, 26, 28, Олег Керчу, 30, 34, 38, Вадим Українець, 40)

16/12/2018 14:50 «RA-DENT» – «Патрульна поліція» – 2:1 (Іван Пержун, 6, Володимир Кифяк, 23 – Антон Місько, 30)

***

Фото 15.12.2018

***

Фото 16.12.2018

***

штучний майданчик СК «Локомотив»

III тур група «C»

15/12/2018 9:00 «Університет» – «Прутська корона» – 0:4

15/12/2018 9:50 «SEZON» – ФК «Бояни» – 5:0

15/12/2018 10:40 ФК «Волока» – «Еко плюс» – 6:4

15/12/2018 11:30 «Бук-Фам» – «Old school» – 1:1

III тур група «D»

15/12/2018 12:20 «Берегомет-Підкрай» – ФК «Мамаївці плюс» – 4:1

15/12/2018 13:10 «Топорівці» – «Ваш майстер» – 5:7

15/12/2018 14:00 «Leader team» – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – 1:4

15/12/2018 14:50 ФК «Фазенда» – «Мрія-Заставна» – 3:2

IV тур група «D»

16/12/2018 9:00 «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – ФК «Фазенда» – 2:2

16/12/2018 9:50 «Ваш майстер» – «Leader team» – 4:0

16/12/2018 10:40 ФК «Мамаївці плюс» – «Топорівці» – 3:5

16/12/2018 11:30 «Золотий колос-М’ясо Буковини» – «Берегомет-Підкрай» – 4:3

IV тур група «C»

16/12/2018 12:20 ФК «Бояни» – ФК «Волока» – 0:0

16/12/2018 13:10 «Прутська корона» – «SEZON» – 4:1

16/12/2018 14:00 «Old school» – «Університет» – 1:4

16/12/2018 14:50 ФК «Васловівці» – «Бук-Фам» – 1:3

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.