У чемпіонаті області з міні-футболу 2017/18 все виграють 8 команд

0

Без очкових втрат після трьох ігрових днів у ІV Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу йдуть 8 команд.

Ігри, нагадаємо, відбуваються на 3 майданчиках з штучним покриттям у Чернівцях – біля стадіону «Буковина», СК «Локомотив» і в комплексі «Маленький Париж».

У суботу, 16.12.17, як повідомив SportBuk.com заступник голови обласної федерації футболу Сергій Задорожняк, зафіксовано наступні результати:

Штучний майданчик ГТК «Маленький Париж»

III тур група «D»


16.12.17 9:00 «Френд Хауз» – «Буко-93» – 2:5

16.12.17 9:50 ФК «МОМ» – ФК «Волока» – 0:1

16.12.17 10:40 «Університет-2» – «ЕКО ПЛЮС» – 7:0                

16.12.17 11:30 «Нова пошта» – «Балакком» – 3:5

III тур група «F»

16.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – «Феміда» – 6:2

16.12.17 13:10 «Смайл» – «Вікторія» – 0:7

16.12.17 14:00 «Маленький Париж» – МСК «Кіцмань» – 3:1 

16.12.17 14:50 ФК «Грозинці» – «Буковинська надія» – 1:2

IV тур група «F»

17.12.17 9:00 «Феміда» – «Буковинська надія» – 0:8

17.12.17 9:50 «Хімік-Скеля» – «Смайл» – 0:5

17.12.17 10:40 «Вікторія» – «Маленький Париж» – 5:2 ВІДЕО

17.12.17 11:30 МСК «Кіцмань» – ФК «Грозинці» – 3:5

***

  Група F О Р/М
1. «Вікторія» 12 23-4
2. «Буковинська надія» 12 21-4
3. «Смайл» 6 13-15
4. «Маленький Париж» 6 11-15
5.  ФК «Грозинці» 4 12-13
6. МСК «Кіцмань» 3 12-14
7. «Хімік-Скеля» 3 8-17
8. «Феміда» 1 5-23

*** 

IV тур група «D»

17.12.17 12:20 «Нова пошта» – «Буко-93» – 2:6 (І. Гакман, 5, Д. Коропецький, 18 – Михайло Вітюк, 40, А. Семенюк, 24, 27, М. Тегній, 32, 34, Юрій Пасішняк, 37) 17.12.17 13:10 «Балакком» – ФК «МОМ» – 2:17 (Сергій Пасічник, 15, 27 – Микола Таріца, 1, 17, 19, Іван Тодиренчук, 5, Мирон Чорней, 22, 25, 29, Ігор Чайковський, 24, 27, 30, Мар‘ян Косован, 31, 33, 34, Юрій Шевчук, 37, Тарас Таріца, 38, Макс Кінащук, 39, Юрій Ткачук, 40 (хоча чи грав Чайковський? Може, інший гравець команди під його номером і суддів заплутали:) ) ВІДЕО

17.12.17 14:00 ФК «Волока» – «Університет-2» – 5:1 (Сергій Ільїн, 5, 25, Євген Немтінов, 10, Степан Маковійчук, 15, Олександр Руснак – В‘ячеслав Пилишатий, 8) ВІДЕО

17.12.17 14:50 «ЕКО ПЛЮС» – «Френд Хауз» – 2:6

Група D

1 Волока – 12 (24-4)

2 МОМ – 9 (30-5)

3 Університет-2 – 9 (15-9)

4 Френд Хауз – 6 (15-13)

5 Буко-93 – 6 (13-13)

6 ЕКО Плюс – 3 (12-20)

7 Балакком – 3 (9-37)

8 Нова пошта – 0 (8-25)

***

***

***

***

***

Штучний майданчик СК «Локомотив»

III тур група «В»

16.12.17 9:00 «Лідер» – «RA-DENT» – 2:2

16.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Весільний світ» – 1:6

16.12.17 10:40 «Аматор» – «Стелс» – 3:1

16.12.17 11:30 ФК «Фазенда» – «Вольтаж» – 3:1

 

III тур група «С»

16.12.17 12:20 «Бест-Біла» – «Самопоміч» – 3:0

16.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Клокучка» – 3:1

16.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Політех» – 4:1

16.12.17 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Мрія-Заставна» – 5:0

 

IV тур група «С»

17.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Клокучка» – 4:1

17.12.17 9:50 «Політех» – «Дрім-Тім» – 2:6

17.12.17 10:40 «Іванківці-Чудей» – «Спарта-батьки» – перенос

17.12.17 11:30 «Самопоміч» – «Мрія-Заставна» – 1:2

***

  Група С О Р/М
1. «Іванківці-Чудей» 9 13-1
2. «Бест-Біла» 9 9-4
3. «Дрім-Тім» 7 11-7
4. «Мрія-Заставна» 7 10-12
5. «Спарта-батьки» 5 7-4
6. «Самопоміч» 3 6-10
7. «Клокучка» 2 7-12
8. «Політех» 0 5-18

***

IV тур група «В»

17.12.17 12:20 ФК «Фазенда» – «Лідер» – 3:0

17.12.17 13:10 «RA-DENT» – ДЮСШ-1 «Дружба» – 4:1

17.12.17 14:00 «Весільний світ» – «Аматор» – 5:3

17.12.17 14:50 «Вольтаж» – «Стелс» – 2:6

***

  Група В О Р/М
1. «RA-DENT» 10 15-3
2. ФК «Фазенда» 9 13-7
3. «Весільний світ» 9 19-14
4. «Аматор» 9 12-7
5. «Стелс» 6 12-9
6. «Лідер» 4 7-11
7. ДЮСШ-1 «Дружба» 0 4-18
8. «Вольтаж» 0 4-17

***

Штучний майданчик КСОП «Буковина»

III тур група «А»

16.12.17 9:00 «М’ясо Буковини» – «Урожай» – 1:3

16.12.17 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Чернівці» – 7:2

16.12.17 10:40 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» – «Ф-Тім» – 1:0

16.12.17 11:30 «Шишківці» – ФК «Підкрай-Берегомет» – 6:1

 

III тур група «Е»

16.12.17 12:20  «Зарінок-Дрім-Тім» – «Мамаївці» – 2:2

16.12.17 13:10 ФК «Лужани» – ФК «Бояни» – 2:2

16.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – ФК «Університет» – 2:7

16.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Дружба» – 1:5

 

IV тур група «Е»

17.12.17 9:00 «Дружба» – «Спарта-U-17» – 4:4

17.12.17 9:50 ФК «Університет» – ФК «Лужани» – 7:1

17.12.17 10:40 ФК «Бояни» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 3:1

17.12.17 11:30 «Мамаївці» – «Буковина- U-17» – 1:1

***

  Група Е О Р/М
1. ФК «Університет» 9 19-6
2. «Мамаївці» 8 16-7
3. ФК «Бояни» 8 11-4
4. «Дружба» 8 13-10
5. «Зарінок-Дрім-Тім» 7 9-7
6. ФК «Лужани» 1 9-18
7. «Буковина- U-17» 1 2-11
8. «Спарта-U-17» 1 6-24

***

IV тур група «А»

17.12.17 12:20 ФК «Підкрай-Берегомет» – «М’ясо Буковини» – 4:3

17.12.17 13:10 «Урожай» – «Патрульна поліція» – 1:0

17.12.17 14:00 ФК «Чернівці» – «Провайдер ІНТЕЛЕКТ Бук Фам» – 1:1

17.12.17 14:50 «Ф-Тім» – «Шишківці» – 5:6

***

  Група А О Р/М
1.  «Урожай» 12 18-3
2. «Патрульна поліція» 9 13-3
3.  «Шишківці» 9 19-10
4. ФК «Підкрай-Берегомет» 6 9-22
5. «М’ясо Буковини» 6 15-11
6. «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 4 4-9
7.   ФК «Чернівці» 1 6-17
8.   «Ф-Тім» 0 7-16

***

Результати, турнірне становище і календар ігор можна дивитися тут:

***

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ 2017/18 (КАЛЕНДАР, РЕЗУЛЬТАТИ)

***

Стартував чемпіонат області з міні-футболу 2017/18 (фото)

***

ФК «Ra-Dent» презентував свою нову ігрову форму (фото)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.