Чемпіонат області з міні-футболу 2017/18 (календар, результати)

0

Для участі у ІV Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу 2017/18, ігри якого приймають 3 майданчики з штучним покриттям у Чернівцях, заявилося 48 команд.

 

Цей показник – повторення попередніх рекордів (48 команд було у сезоні 2014/15 у чемпіонаті області і у сезоні-2013/14 Відкритого Чемпіонату Чернівців.

Отож, останні рекорди тепер виглядають так: 54 команди (сезон-2015/16), 48 команд (сезон-2017/18), 48 команд (сезон-2014/15), 48 команд (сезон-2013/14), 46 команд (сезон-2012), 45 команд (2012/13), 44 команди (сезон-2011).

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/18

Штучний майданчик ГТК «Маленький Париж»


I тур група «D»

09.12.17 9:00 ФК «Волока» – «Нова пошта» – 9:1                                                                                      

09.12.17 9:50 «Балакком» – «ЕКО ПЛЮС» – 0:8                                                                                      

09.12.17 10:40 ФК «МОМ» – «Буко-93» – 6:0                                                                                                

09.12.17 11:30 «Університет-2» – «Френд Хауз» – 4:2 ФОТО

I тур група «F»

09.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – МСК «Кіцмань» – 1:6 ФОТО                                                              

09.12.17 13:10 «Вікторія» – «Феміда» – 7:1                                                                                                    

09.12.17 14:00 «Смайл» – «Буковинська надія» – 3:6

09.12.17 14:50 «Маленький Париж» – ФК «Грозинці» – 6:4

II тур група «F»

10.12.17 9:00 «Буковинська надія» – «Маленький Париж» – 5:0                                                        

10.12.17 9:50 МСК «Кіцмань» – «Смайл» – ?1:5                                                                                          

10.12.17 10:40 «Вікторія» – «Хімік-Скеля» – 4:1                                                                                          

10.12.17 11:30 ФК «Грозинці» – «Феміда» – 2:2

II тур група «D»

10.12.17 12:20 «Френд Хауз» – «Нова пошта» – 5:2                                                                                  

10.12.17 13:10 «Буко-93» – «Університет-2» – 2:3                                                                                      

10.12.17 14:00 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «МОМ» – 2:7                                                                                       

10.12.17 14:50 ФК «Волока» – «Балакком» – 9:2

III тур група «D»

16.12.17 9:00 «Френд Хауз» – «Буко-93» – 2:5

16.12.17 9:50 ФК «МОМ» – ФК «Волока» – 0:1

16.12.17 10:40 «Університет-2» – «ЕКО ПЛЮС» – 7:0                

16.12.17 11:30 «Нова пошта» – «Балакком» – 3:5

III тур група «F»

16.12.17 12:20 «Хімік-Скеля» – «Феміда» – 6:2

16.12.17 13:10 «Смайл» – «Вікторія» – 0:7

16.12.17 14:00 «Маленький Париж» – МСК «Кіцмань» – 3:1 

16.12.17 14:50 ФК «Грозинці» – «Буковинська надія» – 1:2

IV тур група «F»

17.12.17 9:00 «Феміда» – «Буковинська надія» – 0:8

17.12.17 9:50 «Хімік-Скеля» – «Смайл» – 0:5

17.12.17 10:40 «Вікторія» – «Маленький Париж» – 5:2

17.12.17 11:30 МСК «Кіцмань» – ФК «Грозинці» – 3:5

 

IV тур група «D»

17.12.17 12:20 «Нова пошта» – «Буко-93» – 2:6 (І. Гакман, 5, Д. Коропецький, 18 – Михайло Вітюк, 40, А. Семенюк, 24, 27, М. Тегній, 32, 34, Юрій Пасішняк, 37) 17.12.17 13:10 «Балакком» – ФК «МОМ» – 2:17 (Сергій Пасічник, 15, 27 – Микола Таріца, 1, 17, 19, Іван Тодиренчук, 5, Мирон Чорней, 22, 25, 29, Ігор Чайковський, 24, 27, 30, Мар‘ян Косован, 31, 33, 34, Юрій Шевчук, 37, Тарас Таріца, 38, Макс Кінащук, 39, Юрій Ткачук, 40 (хоча чи грав Чайковський? Може, інший гравець команди під його номером і суддів заплутали:) )

17.12.17 14:00 ФК «Волока» – «Університет-2» – 5:1 (Сергій Ільїн, 5, 25, Євген Немтінов, 10, Степан Маковійчук, 15, Олександр Руснак – В‘ячеслав Пилишатий, 8)

17.12.17 14:50 «ЕКО ПЛЮС» – «Френд Хауз» – 2:6

 

V тур група «D»

23.12.17 9:00 ФК «МОМ» – «Нова пошта» – 4:3   

23.12.17 9:50 «Френд Хауз» – ФК «Волока» – 2:6                                                                                                

23.12.17 10:40 «Університет-2» – «Балакком» – 24:0                                                                                       

23.12.17 11:30 «Буко-93» – «ЕКО ПЛЮС» – 5:0                                                                                                    

V тур група «F»

23.12.17 12:20 «Маленький Париж» – «Хімік-Скеля» – 4:1                                                                        

23.12.17 13:10 «Смайл» – «Феміда» – 1:1                                                                                                                

23.12.17 14:00 ФК «Грозинці» – «Вікторія» – 2:9                                                                                                  

23.12.17 14:50 «Буковинська надія» – МСК «Кіцмань» – 15:4                                                   

VI тур група «F»

24.12.17 9:00 «Смайл» – «Маленький Париж» – 2:6

24.12.17 9:50 «Вікторія» – «Буковинська надія» – 2:0

24.12.17 10:40 «Хімік-Скеля» – ФК «Грозинці» – 2:5

24.12.17 11:30 «Феміда» – МСК «Кіцмань» – +:-

VI тур група «D»

24.12.17 12:20 «Нова пошта» – «ЕКО ПЛЮС» – 0:5                                                       

24.12.17 13:10 ФК «МОМ» – «Університет-2» – 3:2                                                        

24.12.17 14:00 «Балакком» – «Френд Хауз» – 2:12                                                           

24.12.17 14:50 ФК «Волока» – «Буко-93» – 8:3                                                                

VII тур група «D»

30.12.17 9:00 «Університет-2» – «Нова пошта» – +:-                                                       

30.12.17 9:50 «ЕКО ПЛЮС» – ФК «Волока» – 2:10                                                        

30.12.17 10:40 «Буко-93» – «Балакком» – +:-                                                                    

30.12.17 11:30 «Френд Хауз» – ФК «МОМ» – -:+

***

  Група D І В Н П М О
1. ФК «Волока» 6 6 0 0 38-9 18
2. ФК «МОМ» 6 5 0 1 37-10 15
3. «Університет-2» 6 4 0 2 41-12 12
4. «Буко-93» 6 3 0 3 21-21 9
5. «Френд Хауз» 6 3 0 3 29-21 9
6. «ЕКО ПЛЮС» 6 2 0 4 17-25 6
7. «Балакком» 6 1 0 5 11-73 3
8. «Нова пошта» 6 0 0 6 11-33 0

***

VII тур група «F»

30.12.17 12:20 «Буковинська надія» – «Хімік-Скеля» – 7:1

30.12.17 13:10 МСК «Кіцмань» – «Вікторія» – -:+

30.12.17 14:00 ФК «Грозинці» – «Смайл» – 6:7

30.12.17 14:50 «Маленький Париж» – «Феміда» – 6:3

***

  Група F І В Н П М О
1. «Вікторія-Везувій» 7 7 0 0 34-6 21
2. «Буковинська надія» 7 6 0 1 43-11 18
3. «Маленький Париж» 7 5 0 2 27-21 15
4. «Смайл» 7 3 1 3 21-28 10
5.  ФК «Грозинці» 7 2 1 4 25-31 7
6. «Феміда» 7 1 2 4 9-30 5
7. МСК «Кіцмань» 7 1 0 6 16-29 3
8. «Хімік-Скеля» 7 1 0 6 12-33 3

***

Штучний майданчик СК «Локомотив»

I тур група «В»

09.12.17 9:00 «RA-DENT» – «Вольтаж» – 6:0

09.12.17 9:50 ФК «Фазенда» – «Весільний світ» – 7:3 ФОТО

09.12.17 10:40 «Лідер» – «Стелс» – 2:1 ФОТО

09.12.17 11:30 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Аматор» – 0:4

I тур група «С»

09.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Дрім-Тім» – 2:2

09.12.17 13:10 «Іванківці-Чудей» – «Бест-Біла» – 3:0

09.12.17 14:00 «Мрія-Заставна» – «Клокучка» – 4:4

09.12.17 14:50 «Самопоміч» – «Політех» – 4:0

II тур група «С»

10.12.17 9:00 «Клокучка» – «Спарта-батьки» – 1:1

10.12.17 9:50 «Політех» – «Мрія-Заставна» – 2:4

10.12.17 10:40 «Бест-Біла» – «Дрім-Тім» – 2:0

10.12.17 11:30 «Іванківці-Чудей» – «Самопоміч» – 5:1

II тур група «В»

10.12.17 12:20 «RA-DENT» – ФК «Фазенда» – 3:0

10.12.17 13:10 «Весільний світ» – «Лідер» – 5:3

10.12.17 14:00 «Стелс» – ДЮСШ-1 «Дружба» – 4:2

10.12.17  14:50 «Вольтаж» – «Аматор» – 1:2

III тур група «В»

16.12.17 9:00 «Лідер» – «RA-DENT» – 2:2

16.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Весільний світ» – 1:6

16.12.17 10:40 «Аматор» – «Стелс» – 3:1

16.12.17 11:30 ФК «Фазенда» – «Вольтаж» – 3:1

III тур група «С»

16.12.17 12:20 «Бест-Біла» – «Самопоміч» – 3:0

16.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Клокучка» – 3:1

16.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Політех» – 4:1

16.12.17 14:50 «Іванківці-Чудей» – «Мрія-Заставна» – 5:0

IV тур група «С»

17.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Клокучка» – 4:1

17.12.17 9:50 «Політех» – «Дрім-Тім» – 2:6

17.12.17 10:40 «Іванківці-Чудей» – «Спарта-батьки» – перенос

17.12.17 11:30 «Самопоміч» – «Мрія-Заставна» – 1:2

 

IV тур група «В»

17.12.17 12:20 ФК «Фазенда» – «Лідер» – 3:0

17.12.17 13:10 «RA-DENT» – ДЮСШ-1 «Дружба» – 4:1

17.12.17 14:00 «Весільний світ» – «Аматор» – 5:3

17.12.17 14:50 «Вольтаж» – «Стелс» – 2:6

 

V тур група «В»

23.12.17 9:00 «Лідер» – «Вольтаж» – 6:2

23.12.17 9:50 ДЮСШ-1 «Дружба» – ФК «Фазенда» – 0:1

23.12.17 10:40 «Аматор» – «RA-DENT» – 2:3

23.12.17 11:30 «Стелс» – «Весільний світ» – 3:5

V тур група «С»

23.12.17 12:20 «Мрія-Заставна» – «Бест-Біла» – 1:6

23.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Іванківці-Чудей» – 1:1

23.12.17 14:00 «Спарта-батьки» – «Самопоміч» – 2:2

23.12.17 14:50 «Клокучка» – «Політех» – 4:2

VI тур група «С»

24.12.17 9:00 «Бест-Біла» – «Політех» – 4:1

24.12.17 9:50 «Мрія-Заставна» – «Спарта-батьки» – 0:1

24.12.17 10:40 «Самопоміч» – «Дрім-Тім» – 1:1

24.12.17 11:30 «Іванківці-Чудей» – «Клокучка» – 4:3

VI тур група «В»

24.12.17 12:20 «Вольтаж» – «Весільний світ» – 1:2

24.12.17 13:10 «Лідер» – ДЮСШ-1 «Дружба» – 0:3

24.12.17 14:00 ФК «Фазенда» – «Аматор» – 3:0

24.12.17 14:50 «RA-DENT» – «Стелс» – 7:1

VII тур група «В»

30.12.17 9:00 ДЮСШ-1 «Дружба» – «Вольтаж» – 0:3

30.12.17 9:50 «Стелс» – ФК «Фазенда» – 0:3

30.12.17 10:40 «Весільний світ» – «RA-DENT» – 2:2

30.12.17 11:30 «Аматор» – «Лідер» – -:+

***

  Група В І В Н П М О
1. ФК «Фазенда» 7 6 0 1 20-7 18
2. «RA-DENT» 7 5 2 0 27-8 17
3. «Весільний світ» 7 5 1 1 28-20 16
4. «Лідер» 7 3 1 3 13-16 10
5. «Аматор» 7 3 0 4 14-13 9
6. «Стелс» 7 2 0 5 16-24 6
7. «Вольтаж» 7 1 0 6 10-25 3
8. ДЮСШ-1 «Дружба» 7 1 0 6 7-22 3

***

VII тур група «С»

30.12.17 12:20 «Спарта-батьки» – «Бест-Біла» – 8:4

30.12.17 13:10 «Дрім-Тім» – «Мрія-Заставна» – 5:1

30.12.17 14:00 «Клокучка» – «Самопоміч» – 5:1

30.12.17 14:50 «Політех» – «Іванківці-Чудей» – -:+

***

  Група С І В Н П М О
1. «Іванківці-Чудей» 7 6 1 0 21-6 19
2. «Бест-Біла» 7 5 0 2 23-14 15
3. «Дрім-Тім» 7 3 3 1 18-10 12
4. «Спарта-батьки» 7 3 3 1 19-13 12
5. «Клокучка» 7 2 2 3 19-19 8
6. «Мрія-Заставна» 7 2 1 4 12-24 7
7. «Самопоміч» 7 1 2 4 10-18 5
8. «Політех» 7 0 0 7 8-26 0

***

Штучний майданчик КСОП «Буковина»

I тур група «А»

09.12.17 9:00 «Патрульна поліція» – «Бук Фам» – 2:0

09.12.17 9:50 «М’ясо Буковини» – «Ф-Тім» – 5:2

09.12.17 10:40 «Урожай» – «Шишківці» – 2:1 ФОТО

09.12.17 11:30 ФК «Підкрай-Берегомет» – ФК «Чернівці» – 3:1 ФОТО

I тур група «Е»

09.12.17 12:20 ФК «Лужани» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 2:4

09.12.17 13:10 «Дружба» – ФК «Бояни» – 1:1

09.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – «Мамаївці» – 0:8

09.12.17 14:50 ФК «Університет» – «Буковина- U-17» – 3:0

II тур група «Е»

10.12.17 9:00 ФК «Університет» – «Дружба» – 2:3

10.12.17 9:50 ФК «Бояни» – «Спарта-U-17» – 5:0

10.12.17 10:40 «Зарінок-Дрім-Тім» – «Буковина- U-17» – 2:0

10.12.17 11:30 «Мамаївці» – ФК «Лужани» – 5:4

II тур група «А»

10.12.17 12:20 ФК «Чернівці» – «М’ясо Буковини» – 2:6

10.12.17 13:10  «Урожай» – ФК «Підкрай-Берегомет» – 12:1

10.12.17 14:00 «Ф-Тім» – «Патрульна поліція» – 0:4

10.12.17 14:50 «Бук Фам» – «Шишківці» – 2:6

III тур група «А»

16.12.17 9:00 «М’ясо Буковини» – «Урожай» – 1:3

16.12.17 9:50 «Патрульна поліція» – ФК «Чернівці» – 7:2

16.12.17 10:40 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» – «Ф-Тім» – 1:0

16.12.17 11:30 «Шишківці» – ФК «Підкрай-Берегомет» – 6:1

III тур група «Е»

16.12.17 12:20  «Зарінок-Дрім-Тім» – «Мамаївці» – 2:2

16.12.17 13:10 ФК «Лужани» – ФК «Бояни» – 2:2

16.12.17 14:00 «Спарта-U-17» – ФК «Університет» – 2:7

16.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Дружба» – 1:5

IV тур група «Е»

17.12.17 9:00 «Дружба» – «Спарта-U-17» – 4:4

17.12.17 9:50 ФК «Університет» – ФК «Лужани» – 7:1

17.12.17 10:40 ФК «Бояни» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 3:1

17.12.17 11:30 «Мамаївці» – «Буковина- U-17» – 1:1

 

IV тур група «А»

17.12.17 12:20 ФК «Підкрай-Берегомет» – «М’ясо Буковини» – 4:3

17.12.17 13:10 «Урожай» – «Патрульна поліція» – 1:0

17.12.17 14:00 ФК «Чернівці» – «Провайдер ІНТЕЛЕКТ Бук Фам» – 1:1

17.12.17 14:50 «Ф-Тім» – «Шишківці» – 5:6

 

V тур група «А»

23.12.17 9:00 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ-БукФам» – «Урожай» – 2:8

23.12.17 9:50 «Шишківці» – «М’ясо Буковини» – 4:1

23.12.17 10:40 «Ф-Тім» – ФК «Чернівці» – 5:0

23.12.17 11:30 «Патрульна поліція» – ФК «Підкрай-Берегомет» – 2:3

V тур група «Е»

23.12.17 12:20 ФК «Лужани» – «Дружба» – 1:7

23.12.17 13:10 «Зарінок-Дрім-Тім» – ФК «Університет» – 3:5

23.12.17 14:00 «Мамаївці» – ФК «Бояни» – 1:2

23.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – «Спарта-U-17» – 4:0

VI тур група «Е»

24.12.17 9:00 ФК «Університет» – «Мамаївці» – 7:5

24.12.17 9:50 «Дружба» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 1:1

24.12.17 10:40 «Спарта-U-17» – ФК «Лужани» – 3:6

24.12.17 11:30 ФК «Бояни» – «Буковина- U-17» – 2:2

VI тур група «А»

24.12.17 12:20 «Урожай» – «Ф-Тім» – 9:0

24.12.17 13:10 ФК «Підкрай-Берегомет» – «Провайдер ІНТЕЛЕКТ-БукФам» – 5:1

24.12.17 14:00 «М’ясо Буковини» – «Патрульна поліція» – 2:4

24.12.17 14:50 «Шишківці» – ФК «Чернівці» – 7:3

VII тур група «А»

30.12.17 9:00 ФК «Чернівці» – «Урожай» – 0:14

30.12.17 9:50 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ-БукФам» – «М’ясо Буковини» – +:-

30.12.17 10:40 «Ф-Тім» – ФК «Підкрай-Берегомет» – 2:0

30.12.17 11:30 «Патрульна поліція» – «Шишківці» – 0:0

***

  Група А І В Н П М О
1.  «Урожай» 7 7 0 0 49-5 21
2.  «Шишківці» 7 5 1 1 30-14 16
3. «Патрульна поліція» 7 4 1 2 19-8 13
4. ФК «Підкрай-Берегомет» 7 4 0 3 17-27 12
5. «Провайдер ІНТЕЛЕКТ -Бук Фам» 7 2 1 4 7-22 7
6. «М’ясо Буковини» 7 2 0 5 18-19 6
7.   «Ф-Тім» 7 2 0 5 14-25 6
8.   ФК «Чернівці» 7 0 1 6 9-43 1

***

VII тур група «Е»

30.12.17 12:20 ФК «Бояни» – ФК «Університет» – 1:6

30.12.17 13:10 «Мамаївці» – «Дружба» – 7:3

30.12.17 14:00 «Зарінок-Дрім-Тім» – «Спарта-U-17» – 4:2

30.12.17 14:50 «Буковина- U-17» – ФК «Лужани» – 6:7

***

  Група А І В Н П М О
1. ФК «Університет» 7 6 0 1 36-15 18
2. «Дружба» 7 3 3 1 24-17 12
3. ФК «Бояни» 7 3 3 1 16-12 12
4. «Мамаївці» 7 3 2 2 29-19 11
5. «Зарінок-Дрім-Тім» 7 3 2 2 17-15 11
6. ФК «Лужани» 7 2 1 4 23-34 7
7. «Буковина- U-17» 7 1 2 4 14-20 5
8. «Спарта-U-17» 7 0 1 6 11-38 1

 *** 

Календар ігор за вихід у 1/8  чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу

між командами, які зайняли 3-і місця у групах.

13.01.17 9.00 3 м. «А» «Патрульна поліція» – 3 м. «В» «Весільний світ» – 1:1

13.01.17 9.50 3 «D» «Університет-2» – 3 м. «Е» ФК «Бояни» – 2:2

13.01.17 10.40 3 «С» «Дрім-Тім» 3 м. «А» «Патрульна поліція» – 3:2

13.01.17 11.30 3 м. «F» «Маленький Париж» – 3 «D» «Університет-2» – 5:0

13.01.17 12.20 3 м. «В «Весільний світ» – 3 «С» «Дрім-Тім» – 1:9

13.01.17 13.10 3 м. «Е» ФК «Бояни» – 3 м. «F» «Маленький Париж» – 2:8

 

Група «I»

1 «Дрім-Тім» – 6 (12-3)

2 «Патрульна поліція» – 1 (3-4)

3 «Весільний світ» – 1 (2-10)

Група «II»

1 «Маленький Париж» – 6 (13-2)

2 «Університет-2» – 1 (2-7)

3 ФК «Бояни» – 1 (4-10)

Матчі плей-оф чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу

сезону 2017-18 р.р.

1/8 фіналу, 20.01.17

9:00 1 м «А» – 1 м «I»  «Урожай» – «Дрім-Тім» – 2:1

9:50 1 м «В»  – 2 м. «II»  ФК «Фазенда» – «Університет-2» – 4:1

10:40 1 м «С» – 2 м «Е» «Іванківці-Чудей» – «Дружба» – 1:7

11:30 2 м «Д» – 2 м «F» ФК «МОМ» – «Буковинська надія» – -:+

12:20 1 м «Д» – 1 м «II» ФК «Волока» – «Маленький Париж» – 4:6

13:10 1 м «F» – 2 м «I» «Вікторія-Везувій» – «Патрульна поліція» – 4:2

14:00 1 м «Е» – 2 м «С» ФК «Університет» – «Бест-Біла» – 5:5 (пен. – 1:2)

14:50 2 м «А» – 2 м «В» «Шишківці» – «RA-DENT» – 1:2

1/4 фіналу

21.01.17 9.00 «Урожай» – ФК «Фазенда» – 2:0

21.01.17 9.50 «Дружба» – «Буковинська надія» – 1:6

21.01.17 10.40 «Маленький Париж» – «Вікторія-Везувій» – 0:1

21.01.17 11.30 «Бест-Біла» – «RA-DENT» – 2:1 (0:1)

1/2 фіналу

27.01.17 10.40 «Урожай» – «Буковинська надія» – 1:1 (пен. – 3:2)

27.01.17 11.30 «Вікторія-Везувій» – «Бест-Біла» – 5:1

Матч за 3 місце

28.01.17 11.30 «Буковинська надія» – «Бест-Біла»

Фінал

28.01.17 12.20 «Урожай» – «Вікторія-Везувій»

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.