І на футбольні нагороди Всесвітньої Універсіади 2017 Буковина втратила надії

0

На ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді 2017, яка триває в м. Тайбей (Тайвань), слідом за буковинськими лучниками Лідією Січеніковою-Косташ та Михайлом Косташем, які до медалей не дотягнули, з боротьби за нагороди вибув і футболіст «Буковини» та студент ЧНУ Андрій Королянчук.

Нагадаємо, крім Андрія Королянчука (26.08.91, у «Буковині» з 2014 р., з перервами), у складі студентської збірної України, як вже повідомляв SportBuk.com, виступають і троє колишніх гравців чернівецької «Буковини»: Сергій Чернобай (17.12.92, 2016/17), Олексій Моісеєнко (25.10.91, 2012 р.) та Алішер Якубов (30.07.92, 2015/16).

У чвертьфіналі суперником України була Мексика. На жаль, матч розпочався невдало для українців, які пропустили вже на 3 хвилині (HUTT GARCIA Pablo). Звісно, наші співвітчизники намагалися відігратися і наприкінці зустрічі «пішли ва-банк», що призвело не до порятунку матчу, а до другого пропущеного голу на 88 хв. (LEON Y V.M. Jorge Antonio). Моісеєнко відіграв весь матч, Якубов 1 тайм, Королянчук і Чернобай перебували в запасі. Проте на цьому виступи свої  Королянчук і Ко не завершили – на Універсіаді розігрують і наступні місця у футбольному турнірі.

27 серпня Україна зіграє з Італією. У разі перемоги 29 серпня українці зіграють за 5 місце, у разі невдачі, відповідно, – за 7 місце.

Чвертьфінал

Мексика – Україна – 2:0

Японія – Італія – 6:0

Уругвай – Росія – 1:0

Франція – Аргентина – 0:0 (пен. – 5:3)

Півфінали – 27 серпня о 19:30 за місцевим часом. Мексика – Японія, Уругвай – Франція.

За 5-8 місця – о 19:30 (Україна – Італія, Росія – Аргентина). За українським часом – початок о 14:30.

29 серпня о 16:00 за місцевим часом матч за 3 місце, о 20:00 – фінал.

О 19:30 матчі за 5 і 7 місця (за участю України).