«Сузір’я Буковини 2017»: переможне повернення чернівецької фігуристки (фото, відео)

1

Одним з приємних сюрпризів першого дня Відкритий чемпіонат області з фігурного катання «Сузір’я Буковини», який гостює 24-25.03.17 на «Льодовому майданчику» у Чернівцях, стало переможне повернення місцевої фігуристки Віолетти Савзян.

Свого часу, нагадаємо, Віолетта сенсаційно стала бронзовою призеркою юнацького Кубку України. Потім на деякий час «зникла» з фігурного катання. І ось тепер повернулась і одразу записала до свого активу черговий успіх – перемогла у своїй номінації.

Також приємним сюрпризом власник «Льодового майданчика» Павло Польовий назвав масштабність і рівень змагань. Нагороди відкритого чемпіонату Буковини виборюють близько 200 учасників з Білорусі та різних куточків України.

Заключний, другий, день змагань відбудеться у суботу, 25.03.17. розклад можна подивитися тут:

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (для перегляду натисніть на фото):

Віолета Савзян починала з нуля на “Льодовому майданчику” і доросла до призерки юнацьких національних змагань з фігурного катання