«Сузір’я Буковини 2017»: переможне повернення чернівецької фігуристки (фото, відео)

1

Одним з приємних сюрпризів першого дня Відкритий чемпіонат області з фігурного катання «Сузір’я Буковини», який гостює 24-25.03.17 на «Льодовому майданчику» у Чернівцях, стало переможне повернення місцевої фігуристки Віолетти Савзян.

 

Свого часу, нагадаємо, Віолетта сенсаційно стала бронзовою призеркою юнацького Кубку України. Потім на деякий час «зникла» з фігурного катання. І ось тепер повернулась і одразу записала до свого активу черговий успіх – перемогла у своїй номінації.

Також приємним сюрпризом власник «Льодового майданчика» Павло Польовий назвав масштабність і рівень змагань. Нагороди відкритого чемпіонату Буковини виборюють близько 200 учасників з Білорусі та різних куточків України.

Заключний, другий, день змагань відбудеться у суботу, 25.03.17. розклад можна подивитися тут:

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (для перегляду натисніть на фото):

Віолета Савзян починала з нуля на “Льодовому майданчику” і доросла до призерки юнацьких національних змагань з фігурного катання

***

ВІДЕО:

***

***

***

1 Comment
  1. Палійчук Оксана says

    Доброго вечора, шановна редакція sportbuk,

    прикро з того, що повернення фігурного катання в Чернівецьку область, а саме довгоочікуваних змагань з такого чудового виду спорту, як фігурне катання, який ледь жевріє завдяки ентузіазму та коштів молодих тренерів Інни та Катерини , а також батьків перетворили на сенсаційне повернення Віолети Савзян. Причому редакція жодним словом не обмовилась про зайняті призові місця вихованцями тих самих молодих тренерів школи фігурного катання “Аксель”.
    Висвітлюючи спортивну подію потрібно було хоча б поцікавитись реальним станом речей. а не користуватись архівними данними. Люди, які допомагали організовувати ці змагання, які просто днювали і ночували на цьому льодовому майданчику навіть не згадані!!!! Якщо ви дійсно професіонали своєї справи, прошу виправити кричущу несправедливість. Дякую.

Leave A Reply

Your email address will not be published.