24-25 березня – Відкритий чемпіонат з фігурного катання «Сузір’я Буковини 2017»

0

У п’ятницю та суботу, 24-25.03.17, на «Льодовому майданчику» у Чернівцях (стадіон «Буковина») відбудетьcя Відкритий чемпіонат області з фігурного катання «Сузір’я Буковини».

 

Змагання відбудуться у таких номінаціях: група А (діючі спортсмени, члени федерацій), група В (хобі-клас до 16 років), група С (дорослі від 16 років).
Категорії: одиночне катання, спортивні пари, спортивні танці на льоду, дуети.

Організаторами змагань виступають МДГО «Всеукраїнська Ліга фігурного катання», Продюсерський центр «ICE SYMPHONY», Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, за підтримки Федерації фігурного катання України.


Розклад змагань:

24.03.17 (пятниця)

09.15-09.45 Одна розминка: Junior LADIES, SP Advanced Novice LADIES, SP Advanced Novice MAN, SP

09.45-10.21 Одна розминка: Basic Novice B, girls, FP

10.21-10.45 Одна розминка: Basic Novice В, boys , FP Basic Novice А, girls, FP Basic Novice А, boys , FP Cubs A, girls, FP

10.45-11.10 Одна розминка: Chicks A, girls, 2009-2008 FP Chicks A, boys, FP

11.10-11.20 Basic Novice Dance, SP NON ISU Basic Novice Dance, SP

11.20-12.00 Перша розминка: Intermediate, girls, 2010-2009 (стартовий номер 1-7) Друга розминка: Intermediate, girls, 2010-2009 (стартовий номер 8-9) Intermediate, girls, 2005-2008

12.00-12.27 Beginners, 2010, girls,FP

12.27-12.40 Шоу-балет “Красотки” Кривий Ріг

12:50 – Урочисте відкриття

13.45-14.00 Bronze, 2006-2008, girls, FP (стартовий номер 5-9) Bronze, 2009-2010, girls, FP

14.00-14.15 Pre-Bronze, 2004-2002, girls, FP Pre-Bronze, 2007-2006, girls, FP

14.15-14.30 Pre-Bronze, 2008, girls, FP Pre-Bronze, 2011-2010, girls, FP Pre-Bronze, 2010-2012, boys, FP

14.30-14.45 Pre-Bronze, 2009, girls, FP Pre-Bronze, 2009-2005, boys, FP

15.00-15.26 Bronze, 2005-2003, girls, FP

15.26-16.20 Перша розминка: Bronze, 2009-2010, girls, FP Bronze, 2006-2008, girls, FP (стартовий номер 1) Друга розминка: Bronze, 2006-2008, girls, FP (стартовий номер 2-9)

16.20-16.55 Одна розминка: Pre-Bronze, 2004-2002, girls, FP Pre-Bronze, 2007-2006, girls, FP

16.55-17.50 Перша розминка: Pre-Bronze, 2008, girls, FP Pre-Bronze, 2009, girls, FP (стартовий номер 1) Друга розминка: Pre-Bronze, 2009, girls, FP (стартовий номер 2-7) Pre-Bronze, 2011-2010, girls, FP

17.50-18.15 Одна розминка: Pre-Bronze, 2009-2005, boys, FP Pre-Bronze, 2010-2012, boys, FP

18.25-19.00 Святкове нагородження на льоду

25 березня (субота)

09.45-10.30 Одна розминка: Junior LADIES, FP Advanced Novice LADIES, FP Advanced Novice MAN, FP Маsters LADIES, FP

10.30-10.42 Basic Novice Dance, FP NON ISU Basic Novice Dance, FP

10.42-11.20 Одна розминка: Beginners Elements Beginners, boys,FP Beginners, 2012-2011, girls,FP

11.20-12.10 Перша розминка: Beginners, 2009, girls,FP Beginners, 2008, girls,FP (стартовий номер 1-2) Друга розминка: Beginners, 2008, girls,FP (стартовий номер 3-7) Beginners, 2007-2006, girls,FP

12.10-12.36 Одна розминка: ADULT Bronze Artistic Gold, Ladies Silver, Ladies

12.36-13.09 Одна розминка: ADULT Bronze Ladies Silver, 2002-2004, girls

13.09-13.35 Silver, 2008-2007, girls

13.35-13.55 Duet

14.00-14.30 Святкове нагородження на льоду.

***

Фігурне катання: Чернівчанка Савзян – на п’єдесталі Кубку України!

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.