Мер запевнив, що «Буковині» не дадуть зникнути з футбольної карти

3

Проблеми головної футбольної команди краю обговорили 18.01.17 у міській раді відповідною комісією на чолі з мером Олексієм Каспруком.

161023-Bukovyna-Cherkasy-B-sportbuk.com (307)-Shyshygin!-copy

Були присутні представники всіх фракцій міської ради, посадовці, представники ФСК «Буковина» та спортивної громади, яких включили до комісії.

Як відомо, після завершення осінньої частини першолігової першості України президент клубу Сергій Гринюк проанонсував свою відставку та можливу загрозу припинення виступів «Буковини» у першості України. Тоді ж про припинення співпраці з клубом повідомив головний тренер Сергій Шищенко.

На даний час команду залишили 10 футболістів (у т.ч. ті, яких «відправив» ще Шищенко).

16 січня «Буковина» вже мала зібратися і розпочати підготовку до другої частини першості. Але поки що незрозуміло, як клуб житиме далі. Хто його очолюватиме, хто підтримуватиме (крім влади), хто буде тренувати команду і, звісно, хто гратиме…

Міський голова Олексій Каспрук зазначив, що питання зберігати команду чи ні не стоїть – однозначно «Буковину» треба втримати «на плаву», інакше у разі припинення виступів потім доведеться починати з аматорських змагань.

Не проти підтримати команду і депутати. А ось в якому обсязі і яким чином, – ще не ясно.

Сергій Гринюк, який має дуже прогресивні погляди на розвиток клубу і, загалом, місцевого футболу, явно втомився вже «бігати з протягнутою рукою». Його не було цього дня у Чернівцях і, відповідно, і на засіданні комісії. Кажуть, Сергій Миколайович може погодитися залишитися на цій громадській посаді президента ФСК «Буковина» за умови, що влада (міська та обласна) виділятиме щонайменше 5 млн. грн. на рік (у 2016 р. бюджет клубу становив 7,4 млн. грн.., з яким 1,5 млн. виділила міська рада, а 0,5 млн. – обласна). Плюс, звісно, щоби влада почала робити реальні кроки в бік створення нормальної спортивної (футбольної) бази, яка дозволить комплексно розвивати цей футбольний проект, з можливістю й заробляти.

На засіданні був присутній і екс-головний тренер «Буковини» Вадим Заяць, якого, за його словами, попросив прийти на комісію керівник фракції «Рідне місто» в міській раді Василь Продан (він був у відрядженні в Києві). На жартівливе запитання, чи готовий він в умовах безрошів’я безкоштовно тренувати «Буковину», Вадим відповів ствердно.

На цьому засіданні комісія поки що не вирішила нічого конкретного. Клуб має звернутися якнайшвидше з проханням про фінансову підтримку до обласної ради, аби фінансувати команду спільними зусиллями.

Найближчим часом комісія має зібратися знову, вже за участю Сергія Гринюка.

Тим часом, до 25 січня клуб має перерахувати до ПФЛ 75 тис. «атестаційних». І, звісно, команді бажано вже зібратися і розпочати підготовку до другої половини сезону. Визначившись, звісно, з головним тренером, який мав би розпочати відбір потенційних новачків. Напевно, спиратися треба буде переважно на місцеві кадри. Але про це теж рано говорити. Дочекаємось наступного засідання комісії та звісток від обласної влади.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com

***

Шищенко і Гринюк оголосили про відставку, мер – за підтримку «Буковини» (відео)

***

3 Comments
  1. Вболівальник says

    Гроші коли будуть?! Гринюк буде далі президентом?! Хто буде головним тренером?! Хто буде грати?!
    Розказувати гарними словами можна багато, де практичні кроки?

  2. Напевно, незабаром будуть практичні кроки;)

  3. Вболівальник says

    Розмови ні про що. Немає впевненості що команду збережуть з такою владою

Leave A Reply

Your email address will not be published.