Тренер ФК «Буковина» дебютував у ролі телеведучого! (відео)

1

Тренер чернівецької «Буковини» Григорій Чурілов дебютував у ролі ведучого футбольної програми на телеканалі «Чернівці». Телевізійники кажуть, що вдалося це йому дуже навіть непогано;)

 

Мова про програму «Навколо м’яча», яка була започаткована у 2012 р. на телеканалі «Чернівці» churilovgr-tekeved-1-altman-shyschenko-sportbuk-com(Геннадій Сергєєв), за підтримки обласної федерації футболу (Василь Орлецький). У рамках цієї програми були і цікаві «проекти в проекті» – «Футбольний кілометр» (репортажі з «футбольних глибинок»), «Футбольний МЕТР» (розмови із знаковими особистостями крайового футболу). Але довго тоді програма не протрималась без партнерів і відповідних рекламодавців.

Тепер «Навколо м’яча» відроджують вже за підтримки комплексу «Маленький Париж» (Йосип Віцнудель). Там і записали першу програму, ведучим якої став… тренер ФК «Буковина» Григорій Чурілов. А гостями були Семен Альтман (ФФУ, екс-тренер збірної України) та Сергій Шищенко (головний тренер ФК «Буковина»).

Програму можна буде подивитися на телеканалі «Чернівці» у неділю, 13.11.16, о 17:30 і одразу по закінченні трансляції матчу «Буковина» – «Тернопіль», яка розпочинається о 21:00.

***

Далі буде;)

***

Відео: Програма «Навколо м’яча» від 19.12.12 («Футбольний МЕТР» – В. Воронюк)

***

Відео: Програма «Навколо м’яча» («Футбольний кілометр» – Дорошівці)

***

Відео: «Навколо м’яча» (футбольна програма, телеканал «Чернівці»)

***

1 Comment
  1. Чернівчанин says

    Будемо надіятися по закінченні матчу «Буковина» – «Тернопіль» (з нашою перемогою) програма сприйматиметься краще!

Leave A Reply

Your email address will not be published.