Ільїн виграв чернівецький етап Кубку Європи 2016 зі стронгмену (фото, відео)

0

Упевненою перемогою «Найсильнішої людини України» (з 2009 р.) Костянтина Ільїна завершився стартовий етап Кубку Європи з богатирського багатоборства, який відбувся 23.04.2016 р. у центрі Чернівців.

Як і чотири роки тому, ареною змагань стала площа Філармонії, де тоді, нагадаємо, чернівецький 160423-strongmen-EuropeanCup-Chernivtsi-sportbuk.com (41)-Ilyin-богатир також переміг, та ще й встановив у заключній вправі (шари) рекорд світу.

Цього разу Костянтин Ільїн, який є триразовим переможцем Кубку Європи у загальному заліку, виграв 4 з п’яти вправ, і лише у заключній (шари) розділи 3-4 місця.

Друге та третє місця на п’єдесталі пошани вибороли Роберт Цирвус (Польща) та Пірош Феро (Словаччина).

У цереомнії відкриття взяли участь заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Володимир Куліш, заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар, начальник управління молоді та спорту ОД Богдан Вітовський, начальник міськспортуправління Дмитро 160423-EuropeanCup-Chernivtsi-Ilyin-afisha (3)-Макаренко, перший заступник начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Микола Яловий.

Під час відкриття змагань Олександр Паскар вручив титулованому богатирю Костянтину Ільїну медаль «На славу Чернівців».

Ведучими чернівецького етапу працювали зірковий кавеенник Ілля Клим («Торнадо люкс») та директор обласного центру «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу, яких підтримала і співведуча шоу-програми «Зірки естради – зіркам спорту», телевізійних «Веселих стартів» та інших заходів Людмила Семенюк.

Після офіціозу і перед стартом змагань, а також між кожною вправою публіку «запалювали» своїми «гарячими» танцями дівчата з танцювального колективу «Максимум». У рамках церемонії відкриття глядачі мали можливість насолодитися також колективним виступом дівчат з фітнес-клубу «Силует» на екзотичних черевичках kangoo jumps. Звісно, розважав присутніх своїми гуморними імпрезами і Ілля Клим.

Нагороди переможцю та призерам вручали майстер спорту СРСР з лижного спорту, партнер Костянтина Ільїна – Микола Філатов, заступник голови обласного проводу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» Андрій Поляк та заступник зі спортивних питань Анатолій Павлюк.

Увінчалось спортивно-мистецьке свято затяжною автограф- та фото сесією Костянтина Ільїна.

Завдяки телеканалу «Чернівці» (Геннадій Сергєєв) чернівецький етап можна було дивитися в прямій трансляції в інтернеті (нижче). Згодом на телеканалі можна буде переглянути і телеверсію.