Іван Гешко: Яценюк, Бурбак і Ко можуть допомогти зі стадіоном у Чернівцях?!

0

Найтитулованіший спортсмен Буковини Іван Гешко, поїхавши почесним гостем на чемпіонат України з кросу, відвідав нові стадіони в Луцьку і публічно звертається до впливових земляків щодо стадіону в рідних Чернівцях…

151112-Lutsjk-stadiony-H-sportbuk.com (1)-Heshko

На своїй сторінці в соціальній мережі зірковий бігун – чемпіон Європи та світу, кращий спортсмен України 2006 р. Іван Гешко пише:

«Приїхав у Луцьк на чемпіонат України з кросу. Відвідав новий стадіон (вже широко висвітлений в ЗМІ) та новий розминочний стадіон (~3 млн грн). Що сказати – молодці!

Ми спілкувались на тему нашого стадіону “Буковина” з мером О. Каспруком, хоче підтягнути під стандарти. І про розминочний говорили. Зробити реально, якщо реально буде бажання. Перший заступник міністра І. Гоцул підтримує. Натякнув, що у нас є

А це розминочний стадіон у Луцьку
А це розминочний стадіон у Луцьку

впливові земляки:) Ось і я думаю, чи не хотіли би наші впливові земляки Яценюк, Бурбак і Ко допомогти Каспруку зробити сучасний стадіон у рідному місті?.. Уже по всій Україні мінімум нові доріжки ставлять. Невже ми найгірші? У всій області немає нормальної легкоатлетичної доріжки… Вірю і сподіваюсь. Буду просити і область про підтримку – як депутат облради.

А поки повертаюсь до кросу:) Будемо вболівати за своїх;)»

«За кадром» Івана «присоромлюють», натякаючи на те, що з такими земляками, як Арсеній Яценюк і Ко, Чернівці вже цього року мали би приймати чемпіонат України з легкої атлетики на оновленому стадіоні «Буковина», а однойменна футбольна команда мала би грати не у другій, а в Прем’єр-лізі!

Цікаво, чи Арсеній Яценюк, Максим Бурбак та інші впливові буковинці у владній верхівці не мають «позитивного азарту» бодай на прикладі рідних Чернівців продемонструвати, що вони справді спроможні зробити щось вагоме, але не декларативно, а РЕАЛЬНО?! Чи СЛАБО?!

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com
директор облцентру «Спорт для всіх»

***

Євроігри-2015: Азербайджан з буковинцями у складі – другий у командному заліку

***

Богатир Ільїн: Ми переживаємо, а Яценюк святкує перший мільярд… (відео)

***

Leave A Reply

Your email address will not be published.