Фото: У чемпіонаті області з міні-футболу 2015 є й результати, які… відомі наперед

19

Прогнози – річ невдячна у спорті. Хоча бувають і ситуації, коли результат прогнозують наперед із 100-відсотковою впевненістю.

150214-obl-mini-Mayak-Evroshop-udar-sportbuk.com

Напередодні Дня Святого Валентина у футбольних колах стверджували, що матч лідерів групи С «Маяк» – «Вікторія» закінчиться результативною нічиєю 4:4 і більше, адже саме такий результат влаштовував обидві команди. І вони так і зіграли – 5:5. Потішивши при цьому глядачів красенями-голами, великою кількістю гольових моментів та кількома гарматними пострілами в стійку або поперечину. Зауважимо, що за «Маяк» на воротах стояв.. польовий гравець Мар’ян Косован.

Після гри колеги з інших команд «травили» авторів прогнозованої нічиєї – мовляв, сказали би одразу, щоби ми не замерзали на трибунах. Деякі натякали на порушення правил «fair-play». Проте навряд чи про це можна говорити серйозно, бо ж команди зіграли так, як обох влаштовувало, і для цього, певно, й домовлятися не потрібно – логічно грати так, щоби виконати завдання виходу з групи. Голи всі забиті за правилами? Так. До результатів попередніх матчів питання є? Ні. Значить і більше питань не мало би бути.

В контексті цього матчу головний лікар змагань Валерій Чинчик, який, зазвичай, по-дружньому повідомляє SportBuk.com результати, зауважив, мовляв, «раз тепер модно прогнозувати, то й я підтримаю моду і скажу, що результат у матчі «Енергетик Буковини» – «Маяк-1», який стоїть другим у недільному турі, – має бути точно 3:6? Чому я так впевнено це стверджую? Тому що… вони вже зіграли наперед (сміється – авт.)».


А ще Валерій Васильович зупинився окремо на кінцівці драматичного поєдинку «Шишківці» – «Дрім-Тім»: «Якщо вболівальники звернули увагу, у складі зіркової команди «Шишківці» відомий гравець Василь Каралаш не так багато часу проводив на майданчику, бо, як кажуть, там було кому грати й без нього – Гунчак, Керчу, Маковійчук… А у цій грі його випустили під кінець і Василь на останніх секундах забив гол, який приніс «Шишківцям» нічию».

Перенесений матч (група А)

«Динамо» – «Валабі» – 11:4

6 тур 14.02 (субота)  група «Д»

129     14.02            9.00        «Шишківці» – «Дрім-Тім» – 2:2

130     14.02            9.50        «Патріот» – «Лідер» – 3:2

131     14.02            10.40      «Смайл» – «Буковина-98» – 3:0

132     14.02            11.30      «Фаворит» – «Топорівці» – 1:7

 

6 тур 14.02 (субота)  група «С»

133     14.02            12.20      «Олімпія» – «Політех – БДФЕУ» – 3:1

134     14.02            13.10      «Апекс» – «Красна-Чудей» – +:-

135     14.02            14.00      «Мамаївці» – ЦСКА – -:+

136     14.02            14.50      «Маяк» – «Вікторія» – 5:5 ФОТО

Календар ігор і турнірне становище команд у чемпіонаті області можна подивитися тут:

***

6 тур 15.02 (неділя)   група «F»

137     15.02            9.50        «Кіцмань» – «Васловівці» – 2:9

138     зіграно            «Енергетик Буковини» – «Маяк-1» – 3:6

139     15.02            10.40      «Борівці» – «Колос» (Новоселиця) – 4:4

140     15.02            11.30      «Дорошівці» – «Педколедж» – 6:1

 

6 тур 15.02.(неділя)  група «Е»

141     15.02            12.20      «Сайгон» – «Роша» – 0:3

142     15.02            13.10      «Феміда» – «Везувій» – 0:6

143     15.02            14.00      «Бульвар» – «Садгора»  – 4:2

144     15.02            14.50      «Бест-Біла» – «Епіцентр» – 2:5

***

Міні-футбол: На чемпіонат області впливає і… мобілізація

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

19 Комментарии

 1. Сергей говорит

  Что вы,Гриша,за ерунду пишите??? Я вас всегда уважал,но после этой статьи перестал!!! У всех на глазах проходил договорняк,а вы пишите “що немає ніяких питань”,не стыдно вам такое вообще писать? Для кого вообще проводится этот турнир!Если для болельщиков,тогда их всех Маяк с Викторией держат за каких-то лохов,сколько человек пришло посмотреть на решающую игру в этой группе двух сильных команд и что же они получили? Как они в наглую,не стесняясь никого,смеясь,расписывают договорняк.И вы этой статьей еще и поощряете такие игры!Что вы пишите: “Голи всі забиті за правилами? Так. До результатів попередніх матчів питання є? Ні. Значить і більше питань не мало би бути.” – это вообще бред!!! Что,в договорняках голы обычно не по правилам забивают? Руками закидывают? И причем здесь результаты попередних матчив? Мы тут один матч рассматриваем,а не весь турнир!!! А федерацию вместе с Задорожняком куда смотрит? Она тоже такое поощряет? За такой матч между прочим Металист от Лиги Чемпионов отстранили!!! А тренер Маяка,заслуженый тренер Украины,первый капитан сборной Украины,Шелепницкий,он еще и детей тренирует! Какой пример им показывает? Как правильно за игры договариватся?Тошнит от такого футбола и таких статей!,, Больше не футбол на этом чемпионате смотреть не буду ни ваш спортбук читать не стану!!!

  1. Георгій Мазурашу говорит

   “Договорняк”, напевно, від слова “договориться”, так? Ви “тримали свічку”, коли хтось з кимось домовлявся? Як там кажуть, – факти в студію. Який сенс участі команд у змаганнях? Напевно, є якісь турнірні завдання, принаймні, у тих, яким вони по плечу. Так ось в цій ситуації турнірні завдання обох команд чудово зійшлися на результативному нічийному результаті.
   Якщо маєте доказ існування домовленості, – надайте ці матеріали, я готовий розмістити.
   А якщо таких доказів немає, то, вибачайте, це все “лиш би поговорити”.
   Не згадаю зараз на якого року Євро (або ЧС, можливо, хоча швидше перше) Швеції і Данії треба було зіграти 2:2, щоби обидві команди пройшли далі. І вони так зіграли. Чи мав місце факт домовленості? Не довели. Та й могло не бути домовленості. Бо обидві команди чудово вміють рахувати, і зіграти взаємовигідний результат можуть цілком і без домовленостей. Так, напевно, це не зовсім вписується в поняття “фейр плей”, але… Як, не маючи доказів існування домовленостей, звинувачувати команди в тому, що вони зіграли так, як їм треба було для вирішення турнірного завдання?..
   Чекаю доказів…
   З повагою, Георгій Мазурашу

 2. Сергей говорит

  Значит я понял вашу позицию на эту ситуацию,раз вы мне привели в пример матч Дания-Швеция…”не пойман – не вор”…ну я вам хочу напомнить,что и в убийстве Кеннеди тоже не нашли виновного,а кого нашли ничего не смогли доказать.Значит по вашей логике можно спокойно и людей убивать,если уверен в том,что ничего не докажут…да Гриша,вы еще больше упали в моих глазах с таким суждением…Вы же пресса!!!Голос общественности!!! Вы должны говорить и писать объективные факты,всю правду,то что есть на самом деле,вы не суд,чтоб вам нести доказательства и вам тоже ничего никому доказывать не надо!!! И притом вы говорите,что команды ничего не договаривались,а просто сыграли как им выгодно,но без договора так можно сыграть 0-0,где действительно не надо сильно стараться забить и можно просто катать мяч по полю (хотя и это не правильно),а когда надо сыграть 5-5,то двум командам надо специально пропустить по 5 мячей,а вот это уже явное нарушение не только “фейр-плей”,а чистейший договорняк!!! И Вы,и я,и все кто присутсвовали на этом матче это знают!!! И не это самое страшное,что состоялся договорняк и понятно,что никто их не накажет,а то что вы своей статьей,не только не присрамили эти команды,чего они действительно заслуживают,а как будто даже выгораживаете ихние действия:мол,ничего страшного не произошло,а даже наоборот,какие молодцы,сориентировались в ситуации,нашли лазейку в регламенте и все остальные кто окажется в подобной ситуации в будущем учитесь как надо!!! А такие ситуации и матчи точно не несут никакой пользы ни для нашего черновицкого футбола,ни для нас,болельщиков,для которых,как я еще надеюсь,и проводяться эти турниры…
   Так что “нияких доказив” я вам предствлять не буду,они вам и не нужны…как вы написали “з повагою” Сергій…

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Сергію, а де Ви побачили мої ствердження, що не було “договорняка”? Просто щоби стверджувати, що був, треба мати докази. А якщо доказів немає, то- вибачайте…
   Якщо маєте, – давайте їх, я розміщу.
   Власне, Вашу думку Ви висловлюєте тут вільно, правда? І якщо маєте гідність спілкуватися відкрито, то можете відкрити обличчя, тоді можу Ваші коментарі розмістити і до самого матеріалу. Або окремий відповідний матеріал подати, не питання. Але не анонімно.
   В будь-якому разі все треба доводити. а якщо не можеш довести, – то, вибачайте, я не маю звички когось у чомусь звинувачувати, не маючи доказів…
   Повторюю, я не стверджую, що не було факту домовленості, бо просто цього не знаю. Але зазначаю, що з потрібним результатом цілком можна зіграти і без домовленості, бо ж обидві команди вміють рахувати, обидві знають, який рахунок влаштовує обидві сторони, то чому не можуть без домовленості зіграти так, як вигідно обом?

   1. Сергей говорит

    Я к вам Гриша обязательно подойду на какой-то интересной игре в 1/8 финала и пообщаюсь с вами…а на счет фактов,то я не настолько тесно верчюсь в футбольных кругах,чтоб иметь эти доказателства,мне хватило побывать на этой игре и все самому увидеть и услышать ВСЕХ болельщиков,что они говорили,хотя и без них все понятно было…Гриша,вы в спортивной журналистике много лет,в футболе хорошо разбираетесь,на игре были,просто ответьте как вам кажется,на ваш взляд,без обвинений и доказательств: вы думаете это был договорняк? Просто: да или нет

 3. Євген говорит

  почерк Апекса не скроешь

 4. Андрій Калинка говорит

  Євген я з вами на 99% згідний! Я думаю ви всі знаєте і памятаєте хороше українське прислівя ” На злодії шапка горить”!!!!! Чому шановний Сергій не написав щодного слова, що матчі Апекс 3-3 Вікторія і Апекс 1-1 Маяк також 100% ДОГОВОРНЯКИ БУЛИ? А от Вікторія 5-5 Маяк то це договорняк!!!!!!????? Апекс щось дуже не хоче з 3 місця виходити!!!! Цікаво якби Апекс точно мав би бути або першим або другим в групі чи хтось би з гравців чи вболівальників Маяка або Вікторії писав щось би подібне…????

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Ого, Андрію, щоби стверджувати, що 100% договорняки, треба це знати 100% і мати можливість довести на всі 100;)
   А звідки відомості, що Сергій – це гравець Апекса? Чи вболівальник команди? Сергіїв немало:) Після матчу, наприклад, Сергій Париський “підколював” друзів-футболістів навколо цієї нічиєї:) Може, це він пише;) Хоча я не знаю насправді, хто пише…
   Я висловив свою думку;) Якщо хтось має якісь докази фактів домовленості команд про якісь результати, – будь ласка, давайте для розміщення, щоби народ знав;)

   1. Андрій Калинка говорит

    Георгій я ж не писав що це 100% договірний матч  бо я на ньому не був!!! По-друге я погоджувався з думкою Євгена а не Сергія!;-)

  2. Сергей говорит

   При чем здесь матчи Апекса с Маяком и Викторией? Я что-то не слышал,чтоб разговаривали про то,что это были договорняки…может среди вратарей в “Якобсе” и ходят такие слухи,тогда будь добр,просвети нас пожалуйста.И при чем здесь,если бы Апекс занял какое-то там место,то какой-то там болельщик,что-то бы говорил? Я тебя,Андрей Калинка,конкретно спрашиваю: ты на матче Маяк-Виктория был?

   1. Андрій Калинка говорит

    Сергей, воротарів “Якобса”  на грі Маяк-Виктория НЕ БУЛО!!!!!! По-друге я як прихильник команди Динамо(тому що там грає висококласний режисер атак а також хороший воротар який виручає в тяжкі хвилини свою команду і це все поєднано  в Олександрі Крохмалюку  який в тому році грав за Єврошоп, нажаль не бачив щодної гри Шишківців кажуть що класна команда) так само би огризався  якщо б в схожій ситуації опинилося Динамо, але при цьому я би підписувався тільки  як Андрій Калинка!!!!

   2. Андрій Калинка говорит

    Ще раз вдруге вже пишу мене на грі НЕ БУЛО! А спорити з тобою я не хочу, бо в тебе своя вболівальницька думка а в мене своя!!!! До речі про Євгена знаю стільки скільки й про тебе!А в спорті взагалі головне не перемоги а участь!

 5. Євген говорит

  Апексу надо было выигрывать хотя бы один из матчей и не порождали б ихние болельщики или они сами разговоры о договорняках. 

  1. Сергей говорит

   да,я могу себя уже смело могу назвать болельщиком Апекса!!! Хотя до этого “честного” матча мои симпатии были на стороне Маяка,потому что там играют действильно классные молодые футболисты по меркам нашего города и особенно после этого феерического финала с Динамо мне было их жалко и я им начал явно симпатизировать…и пришел я на этот матч как на классную игру посмотреть,наподобе той,что они сыграли на кубок…а когда начали играть и все болельщики кричать кто сейчас забьет,а кто пропустит,то стало просто отвратительно на душе и почувствовал себя обманутым…я бы еще у тебя хотел спросить или ты смотрел матч этот и если смотрел,то считаешь ты его безукоризнено-чистым по всем правилам или закрались у тебя сомнения на этот счет,но вижу ЧТО ты тут пишешь,так что ясно что ты заинтересованое лицо с одной из сторон Маяк-Виктория и объективного ответа от тебя не дождусь…

   1. Андрій Калинка говорит

    Сергей ось бачиш аж в кінці ти признався що ти вболівльник Апекса!!!!!

  2. Андрій Калинка говорит

   Євген в другий раз я з тобою згідний на 100%

   1. Сергей говорит

    Короче,ты вообще какой-то неадекватный,пишешь чушь какую-то,даже нормально не поспоришь с тобой…при чем здесь режисер атак Крохмалюк,Шишковцы и то что ты подписывался бы Калинкой…а этот “Євген” или твой кореш или вообще ты сам…а воротарів “Якобса” не то что на грі не було,посмотреть сколько “Якобс” пропускает,понимаешь,что их вообще нет!!! И притом,что я тебя в конце конкретно спросил или ты был на игре,а ты морозишься понятно чё…

 6. Євген говорит

  Сергей хватит тут базар разводить, одень чешки и выходи на поле доказывай там, что ты в чем-то разбираешься)))

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Про “чешки” – “зачьот”:) Відчувається почерк футбольних підколок:) Чекаю чим відповість Сергій, у нього ж теж має бути почуття гумору футбольне;)

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.