Фото: Оздоровче плавання в «Титані» з красунями і чемпіоном світу… з більярду

0

Сюрпризним виявилось оздоровче заняття з плавання в у басейні фітнес-центру «Титан» у середу, 18.02.15.

 

Ярослав Тарновецький
Ярослав Тарновецький

У цій пільговій групі, в якій завдяки співпраці фітнес-центру «Титан» та обласного центру «Спорт для всіх» є можливість оздоровлюватися на пільгових умовах, займаються, як ми вже повідомляли, зокрема, чемпіонка світу з пауерліфтингу (силове триборство) за версією GPA GPF Євгенія Козак (вона ж лауреатка конкурсів краси), представниці фітнес-центру «Ритм» Дар’я Гречка і Аліна Єфтеній, екс-гравець ФК «Буковина» Олександр Білоус, відповідальний секретар обласного відділення НОК України Ярослав Галан. Цього разу «футбольне представництво» розширив Андрій Руснак, який грає за ФК «Апекс». А головним сюрпризом вечора стала нагода поплавати поруч з чемпіоном світу з більярду Ярославом Тарновецьким. До слова, титулований більярдист плаває доволі «професійно».

Нагадаємо, що тепер доукомплектовуються ще декілька аналогічних пільгових оздоровчих груп з плавання. Довідки щодо умов, на яких можна долучитися до акційних оздоровчих груп, – за тел. (095) 504-02-92 (Ольга Іванівна), (099) 189-89-14, (050) 841-61-33.


Також запрошуємо всіх охочих на суботні колективні оздоровчі пробіжки, учасникам яких власник «Льодового майданчика» Павло Польовий презентує годину безкоштовного катання на ковзанах (у кого немає ковзанів – 15 грн. за прокат). Збір – у суботу о 10:00 біля «Льодового майданчика».

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

 

Фото: До Дня Св. Валентина 2015 – пробіг з солодощами і каретною прогулянкою

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.