Запрошуємо красунь на фотоконкурс «ЛЬОДОВА КОРОЛЕВА 2015»

0

Стартує третій фотоконкурс краси «ЛЬОДОВА КОРОЛЕВА», який традиційно присвячений річниці «Льодового майданчика» Павла Польового і спрямований на популяризацію зимових видів спорту та пропаганду здорового способу життя.

2013-130223-Lyodova-koroleva-final-G-4-kolektyvne-sportbuk.com-2

Співорганізатори конкурсу – «Льодовий майданчик», обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», модельне агентство «Шоу-Тайм» та спортивний портал SportBuk.com (за підтримки обласного відділення НОК України). Приємно зазначити, що цього року інформаційний патронат над конкурсом взяла і газета «Чернівці».

Участь у конкурсі можуть взяти представниці прекрасної статі віком від 15-ти до 35-ти років, які надішлють до 23 лютого 2015 року якісне фото (в повний зріст або не менше 2/3 в кадрі, має бути чітко видно обличчя, можна фото з «Льодового майданчика») та короткі відомості про себе (ім’я, прізвище, вік, місце навчання/роботи, контактний телефон, персональний e-mail) на e-mail: <missportbuk@gmail.com>
Звертаємо увагу, що надсилаючи фото, учасниця підтверджує право на її публічне оприлюднення організаторами.


Цьогорічний конкурс відбуватиметься за дещо іншою системою, ніж попередні. Тобто по ходу шляхом інтернет-голосування на SportBuk.com будуть визначатися переможниці тижня, які автоматично входитимуть до фіналу і отримають по 2 години безкоштовного катання на «Льодовому майданчику» (переможниці тижня в наступних поточних голосуваннях не братимуть участь). Підсумки тижневого голосування будуть підбиватися в режимі з вівторка до наступного понеділка включно (тобто 20-26.01, 27.01-2.02, 3-9.02, 10-16.02, 17-23.02). З 24 по 28 лютого інтернет-голосуванням визначаться ще 5 фіналісток. А третю п’ятірку фіналісток назве журі на чолі з власником «Льодового майданчика» Павлом Польовим.

На 1 березня запланована фотосесія (безкоштовна) фіналісток на «Льодовому майданчику».

До 7 березня 2015 р. (включно) відбуватиметься фінальне голосування (інтернет та журі).

Переможниця конкурсу «ЛЬОДОВА КОРОЛЕВА» отримує корону та сертифікат на 20 годин безкоштовного катання у «Льодовому майданчику», «Віце-ЛЬОДОВА КОРОЛЕВА» – 10 годин катання, «ЛЬОДОВА КОРОЛЕВА Інтернет», «ЛЬОДОВА КОРОЛЕВА Спорт» і «ЛЬОДОВА КОРОЛЕВА Глядацькі симпатії» – по 7 годин катання, фіналістки – по 3 години катання. А всі учасниці, чиї фото будуть допущені до голосування, також отримають по 1 годині безкоштовного катання. Будуть і інші презенти;)

Отож, чекаємо на ваші фото!

***

Польовий: На «Льодовому майданчику» – катання, хороший настрій, щоденні акції

***

Фото: Богатир №1 нагородив лауреаток конкурсу «ЛЬОДОВА КОРОЛЕВА 2014»

***

Голосування: ЛЬОДОВА КОРОЛЕВА 2014 (фінал)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.