Названі десятки кращих спортсменів Буковини 2013 р. (олімпійські і неолімпійські види)

0

У четвер, 4.02.14, були затверджені десятки кращих спортсменів Буковини з олімпійських та неолімпійських видів спорту за підсумками 2013 р.

 (колеги, прохання не забувати вказувати джерело інформації, будьмо коректними;))

Комісія, яка була утворена наказом директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, засідала в

Лідія Січенікова та Наталія Лупу і в сезоні-2013 були найуспішнішими серед представників Буковини в олімпійських видах спорту
Лідія Січенікова та Наталія Лупу і в сезоні-2013 були найуспішнішими серед представників Буковини в олімпійських видах спорту

облспортуправлінні на вул. Університетській, 50. Присутні ознайомилися з підготовленими даними щодо очкових доробків претендентів на місце у десятках кращих за підсумками трьох найвдаліших стартів сезону-2013 (за розміщеними нижче таблицями очок, затвердженими Мінмолодьспортом наприкінці 2013 р.). Зазначимо, що залікові результати претендентів були завчасно оприлюднені – з публічною пропозицією уточнити, за потреби, певні деталі.

Оскільки тепер відійшли від запровадженої раніше на Буковині практики визначати героїв спортивного року комплексно (за підсумками «сухих» очок за 3 кращі результати, опитування серед фахівців та вболівальників), затвердження комісією олімпійської та неолімпійської топ-10 стало фактично формальністю.

Далі комісія запропонувала кандидатури 5 кандидатів на отримання започаткованої у 2013 р. одноразової премії ОДА в розмірі 5000 грн. (мінус відрахування), яка, попри протилежні побажання фахівців, може призначатися лише раз в житті. Оскільки минулого року ці премії отримали 4 олімпійців та паралімпієць, цього разу вирішили преміювати трьох кращих представників олімпійських видів спорту (за винятком, зрозуміло, минулорічних лауреатів) та двох кращих неолімпійців. Ними стали: Тарас Бибик (легка атлетика), Степан Грекул (бокс), Руслана Цихоцька (легка атлетика) та Анна Беженар (панкратіон).


А ось скромну щомісячну стипендію в розмірі 150 грн. (мінус відрахування) вирішили рекомендувати призначити всій олімпійській топ-10 та п’ятірці кращих неолімпійців (Михайло Марандюк, Василь Лісютенко, Анна Беженар, Роман Скидан та Костянтин Ільїн).

Усі ці пропозиції були підтримані комісією одностайно.

Тепер ці комісійні рішення мають бути затверджені відповідним наказом директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА.

Нагадаємо, що іменними костюмами від фірми «Поляріс» будуть нагороджені кращі спортсмени Буковини 2013 р. з олімпійських та неолімпійських видів спорту, які будуть визначені шляхом голосування на SportBuk.com (про початок голосування буде повідомлено окремо).

Питання щодо проведення шоу-програми «Зірки естради – зірка спорту» поки що залишається відкритим. Є навіть такі думки, що владі не слід в такий кризовий час проводити подібні заходи (сподіваємось, що свої думки, наприклад, в коментарях тут, висловлять і спортсмени, тренери та фахівці, від активності яких, великою мірою, може залежати чи залишиться цей проект під патронатом місцевої влади).

 

Кращі спортсмени Буковині 2013 р. (олімпійські види)

Тарас БИБИК (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, «Динамо», тренери – Галина Лобоцька, Олег Лобанов, Ольга Бибик). Кращі результати сезону-2013: Чемпіонат Європи U-23 – 2 місце (800 м), Чемпіонат України – 2 м, Чемпіонат України в приміщенні – 1 місце, фіналіст Чемпіонату Європи в приміщенні (5 м), учасник Чемпіонату світу.

Степан ГРЕКУЛ (бокс, Шипинці Кіцманського району, «Україна», Андрій Грудей, Іван Собко). Юніорський Чемпіонат Європи – 2 м, Юніорський Чемпіонат України – 1 м.

Денис ГРОМКО (велоспорт маунтенбайк, Чернівці, ШВСМ, «Колос», Ілля Руссу, Олександр Мельник). Юніорський Чемпіонат України – 1 м (марафон), 1 м (гонка вгору), 1 м (крос-кантрі «з точки в точку»), 2 м (крос-кантрі).

Еміль ІБРАГІМОВ (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, «Україна», Геннадій Слюсарєв, Любов Слюсарєва, Віктор Бризгін). Чемпіонат України – 2 м (200 м), 3 м (100 м), Командний Чемпіонат України – 2 м (200 м), учасник Чемпіонату світу.

Микола ЛАБОВСЬКИЙ (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, «Колос»/«Динамо», Денис Тищук, Костянтин Степанцов, офіційний партнер – туркомплекс «АКВА-ПЛЮС»). Командний Чемпіонат Європи – 4 м (5000 м), 6 м (в команді), Командний Чемпіонат України – 1 м (5000 м).

Наталія ЛУПУ (легка атлетика, Чернівці/Новоселиця, ШВСМ, СК «Гешко», «Колос»/«Динамо», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина»). Чемпіонат Європи в прим. – 1 м (800 м), Чемпіонат України в прим. – 1 м (800 м), фіналістка Чемпіонату світу, «Діамантова ліга» (Осло) – 2 м, (800 м), Всеукраїнська Універсіада – 1 м (4х400 м).

Ігор ОМЕЛЬЧЕНКО (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, Освіта, Анатолій Єгоров, Наталя Піскоха). Юніорський Чемпіонат світу – 1/8 фіналу (ком.), Чемпіонат України – 3 м (мікс), 1/4 фіналу (ком).

Лідія СІЧЕНІКОВА (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, «Спартак»/«Динамо», Олег Осипенко, офіціний партнер – ДК «Полюс»). Юніорський Чемпіонат світу – 1 м (ком.), Чемпіонат України – 2 м (інд.), 3 м (мікс), Чемпіонат Європи в прим. – 1 м (ком.), юніорський рекорд Європи та світу в приміщенні, Юніорський Чемпіонат Європи в прим. – 1 м (інд.), Кубок України в прим. – 2 м (інд.), 2 м (ком.).

Валентин СОБКО (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, «Україна», Віталій Ярмистий). Юніорський Чемпіонат Європи в примі. – 4 м (інд.), 4 м (ком.), Юніорський Чемпіонат України в прим. – 5 м (інд.).

Руслана ЦИХОЦЬКА (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, ЗСУ/«Колос», Анатолій Голубцов, Геннадій Терехов). Чемпіонат України – 2 м, Командний Чемпіонат України – 1 м, Чемпіонат України в прим. – 1 м (потрійний стрибок), учасниця Чемпіонату світу.

***

Кращі спортсмени Буковини 2013 р. (неолімпійські види)

Анна Беженар (панкратіон, Чернівці, «Україна», Ігор Наконечний, офіціний партнер – ДК «Рома»).Чемпіонат Європи – 1 м (Агон, ММА), 2 м (Ноу-гі), Чемпіонат України – 1 м (ММА, Агон, Ноу-гі), фінал Кубку України – 1 м (ММА, Агон).

Іван Бойчук (рукопашний бій, Чернівці, Іван Штефюк, Руслан Адамович). Чемпіонат Європи – 1 м особ. (65 кг), 1 м в команді (фул-контакт), Чемпіонат України – 1 м (фул-контакт).

Іван Зварич (рукопашний бій, Чернівці, Іван Штефюк, Руслан Адамович). Чемпіонат Європи – 1 м особ. (70 кг), 1 м в команді (фул-контакт), Чемпіонат України – 1 м (фул-контакт).

Костянтин Ільїн (богатирське багатоборство, Чернівці, МНС). Кубок Центральної Європи – 1 м, рекорд світу (підйом гантелі 100 кг – 11 разів за 1 хв.).

Василь Лісютенко (кемпо, Чернівці). Чемпіонат світу – 1 м (ката, до 80 кг), 2 м (семі-контакт).

Тарас Мандрик (рукопашний бій, Чернівці, Іван Штефюк, Руслан Адамович). Чемпіонат Європи – 1 м особ. (90+ кг), 1 м в команді (лайт-контакт), Чемпіонат України – 3 м (фул-контакт), 2 м (лайт-контакт).

Михайло Марандюк (складання шахових композицій, Новоселиця, «Колос»). Чемпіонат світу – 1 м (багатоходівки), 2 м (триходівки), 2 м (команда).

Роман Скидан (панкратіон, Чернівці, «Україна», Ігор Наконечний, офіційний партнер – ДК «Рома»). Чемпіонаті світу серед юніорів (18-19 р.) – 1 м (Ноу-гі), 2 м (Агон, BJJ), Чемпіонат України – 2 м (BJJ), фінал Кубку України –2 м (Агон, Ноу-гі).

Ярослав Тарновецький (більярд, Чернівці, Ілля Осачук, Василь Тарновецький). Чемпіонат світу – 1 м (Комбінована піраміда), Кубок України (піраміда) – 2 м.

Микола Ткачук (гирьовий спорт, с. Романківці Сокирянського району, «Колос», Микола Камінський, Петро Івасюк, Юрій Щербина). Чемпіонат світу – 1 м (юніори, сума двоборства, до 80 кг), 1 м (командна естафета), 3 м (сума двоборства).

Примітка: спортсмени розташовані в алфавітному порядку.

Фото лауреатів будуть додані.

Якщо помітили якісь неточності, просимо повідомити на e-mail: <sportbuk@gmail.com>

Георгій Мазурашу, SportBuk.com

***

Кращі спортсмени Буковини 2013 р. отримають іменні костюми

***

У збірних України за підсумками сезону-2013 – понад 140 буковинців

***

 Tablytsya-Systema-ochok-Ukraine-2013-olimpTablytsya-Systema-ochok-Ukraine-2013-neolimp-razom

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.