«Поляріс» – екіпірувальний партнер буковинського спорту

6

Фірма «Поляріс», яку очолює колишній спортсмен, майстер спорту Борис Катасонов, не лише екіпірує представників багатьох видів спорту, а й виступає партнером як змагань, так і багатьох цікавих «навколоспортивних» проектів – таких як «Міс спорт Україна-2009», «Зимових ігор патріотів» «БУМ» та інші.

Увага! Знижки для спортсменів, тренерів, ігрових команд!

***

Логотип фірми “Поляріс”

Фірма «Поляріс» – це, передусім, злагоджена КОМАНДА на чолі з її капітаном Борисом Катасоновим. Будучи людиною, закоханою в активний і змістовний відпочинок, Борис Анатолійович і свій бізнес створив для таких, як він сам – динамічних, життєлюбних, сповідуючих активний спосіб життя.

У світі багато відомих брендів одягу для спорту і відпочинку, однак їхніми супутниками часто є два недоліки: 1) масовість; 2) дуже висока ціна.


Команда «ПОЛЯРІС» кинула виклик недолікам і стала творити добротний одяг для екстремальних видів спорту та активного відпочинку, але за «зрозумілими» для споживача цінами. Використовуючи досягнення науково-технічного прогресу в області тканин, утеплювачів, мембран, технологічні новшевства у швацькому виробництві, на сьогодні створюються цікаві колекції одягу для спорту і активного відпочинку.

Не забуває фірма і про професійний спорт та екстремальні мандрівки. Зокрема, екіпірування масштабних експедицій – це обличчя і репутація фірми, яка виробляє і одяг для пригод. З 1999 року найбільш значимі українські національні проекти відбувалися за участю продукції «POLARIS». Відомий український альпініст Владислав Терзеул здійснив свої легендарні сходження на всі восьмитисечники світу без кисневого балону в екіпіруванні від фірми «Поляріс».

Майстри «Поляріса» створили одяг для гімалайської експедиції Української національної команди з альпінізму, для десантування Української національної експедиції на Північний полюс у 2000 році. А у 2002 році одяг «POLARIS» пройшов повний тест-драйв в суворих погодних умовах на Українській антарктичній станції «Академік Вернадський».

У колекції «POLARIS» є вироби, які альпіністи використовували при сходженні на всі восьмитисячники нашої планети.

В екіпіруванні від «Поляріса» можна побачити і багатьох відомих спортсменів. Деякі з них носять іменні речі від «Поляріса». Зокрема, іменний одяг «Поляріс» мають чемпіон світу та Європи з бігу на 1500 м, кращий спортсмен України 2006 р. Іван Гешко, олімпійська чемпіонка 2008 р. з семиборства Наталя Добринська, у нещодавньому минулому капітан збірної України з боротьби самбо Ольга Панчук-Унгурян та інші.

Останніми роками «Поляріс» тісно співпрацює з телеканалом «Інтер». Саме в екіпіруванні «Поляріс» виступали учасники резонансних проектів «Зимові ігри патріотів» та «БУМ».

У 2009 р. «Поляріс» став партнером І конкурсу краси «Міс спорт Україна», переможниці якого – олімпійській чемпіонці Нат

алі Добринській іменний костюм вручили в прямому ефірі під час програми «Шустер live» на телеканалі «Україна».

Телефон/факс: +038 (0372) 51-02-17, E-mail: polaris@utel.net.ua

Детальнішу інформацію шукайте на сайті фірми «Поляріс»: polaris.org.ua

Олімпійська чемпіонка Наталя Добринська і чемпіон світу Іван Гешко в студії “Шустер live” 22.01.2010 р. Фото: Георгій Мазурашу

.

.

.

.

.

.

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.