Кращі спортсмени Буковини 2013 р. отримають іменні костюми

0

Лідери народного спортивного рейтингу Буковини 2013 р., які будуть визначені за підсумками кращих трьох результатів в сезоні, а також опитування серед фахівців та вболівальників, будуть нагороджені іменними костюмами фірми «Поляріс».

 

Відповідно до домовленості з директором фірми «Поляріс» – майстром спорту з боротьби самбо Борисом 12-13-Zirky-zirkam-slayd-shou-2-copyКатасоновим, для кращих спортсменів Буковини 2013 р. серед олімпійських та неолімпійських видів спорту будуть пошиті іменні спортивні костюми.

Лідери народного спортивного рейтингу Буковини 2013 р. будуть визначені традиційно за підсумками набраних очок у трьох найвдаліших стартах сезону, а також опитування на порталі SportBuk.com.

Наразі пропонуємо ознайомитися зі списками претендентів на топ-10 2013 з олімпійських та неолімпійських видів спорту.


Якщо хтось помітить якусь неточність або має відомості про інших спортсменів, які відзначилися більшими успіхами, ніж перелічені нижче, просимо якнайшвидше повідомити на e-mail <sportbuk@gmail.com> для врахування під час опитування, яке стартує днями.

Проведення шоу-програми «Зірки естради – зіркам спорту», в рамках якої починаючи з 2003 р. Нагороджували лауреатів спортивного року, поки що під питанням. Раніше, нагадаємо, це дійство відбувалось в середині січня, у 2013 р. – наприкінці березня, а цього року ще не визначилися з датою. Більше того, у зв’язку з величезною кредиторською заборгованістю, з якою буковинський спорт увійшов в новий рік, можливо, це свято взагалі не проводитиметься під патронатом крайової влади. Потенційних спонсорів також поки що немає…

 

Претенденти на звання спортсменів року на Буковині (олімпійські види):

В’ячеслав АНТОНЮК (легка атлетика). Кращі результати сезону-2013: Чемпіонат України – 2 м (3000 м з/п, молодь U-23), 2 м (10000 м, юніори), Чемпіонат України з кросу – 3 м (юніори, 6 км).

Тарас БИБИК (легка атлетика). Чемпіонат Європи U-23 – 2 місце (800 м), Чемпіонат України – 2 м, Чемпіонат України в приміщенні – 1 місце, фіналіст Чемпіонату Європи в приміщенні (5 м), учасник Чемпіонату світу.

Степан ГРЕКУЛ (бокс). Юніорський Чемпіонат Європи – 2 м, Юніорський Чемпіонат України – 1 м.

Тетяна ДОРОХОВА (стрільба з лука). Кубок України в прим. – 1 м (інд.), 2 м (ком.), Чемпіонат України – 4 м (ком.).

Денис ГРОМКО (велоспорт-маунтенбайк). Юніорський Чемпіонат України – 1 м (марафон), 1 м (гонка вгору), 1 м (крос-кантрі «з точки в точку»), 2 м (крос-кантрі).

Еміль ІБРАГІМОВ (легка атлетика). Чемпіонат України – 2 м (200 м), 3 м (100 м), Командний Чемпіонат України – 2 м (200 м), учасник Чемпіонату світу.

Микола ЛАБОВСЬКИЙ (легка атлетика). Командний Чемпіонат Європи – 4 м (5000 м), Командний Чемпіонат України – 1 м (5000 м).

Наталія ЛУПУ (легка атлетика). Чемпіонат Європи в прим. – 1 м (800 м), Чемпіонат України в прим. – 1 м (800 м), фіналістка Чемпіонату світу, «Діамантова ліга» (Осло) – 2 м, Всеукраїнська Універсіада – 1 м (4х400 м).

Ігор ОМЕЛЬЧЕНКО (стрільба з лука). Учасник юніорського Чемпіонату світу, Чемпіонат України – 3 м (мікс).

Віктор ПРИХОДЬКО (легка атлетика). Всеукраїнська Універсіада – 1 м (1500 м), Командний Чемпіонат України – 5 м (3000 м).

Ірина СЕМЕНОВА (стрільба з лука). Кубок України – 1 м (інд.), 1 м (мікс), 3 м (ком.).

Лідія СІЧЕНІКОВА (стрільба з лука). Юніорський Чемпіонат світу – 1 м (ком.), Чемпіонат України – 2 м (інд.), 3 м (мікс), Чемпіонат Європи в прим. – 1 м (ком.), юніорський рекорд Європи та світу в приміщенні, Юніорський Чемпіонат Європи в прим. – 1 м (інд.), Кубок України в прим. – 2 м (інд.), 2 м (ком.).

Валентин СОБКО (стрільба з лука). Юніорський Чемпіонат Європи в примі. – 4 м (інд.), 4 м (ком.), Юніорський Чемпіонат України в прим. – 5 м (інд.).

Олександр ТЕСЛЕНКО (бокс). Переможець турніру класу А, присвоєно норматив майстра спорту міжнародного класу.

Марина ЦАРИК (легка атлетика). Юнацький Чемпіонат України в прим. – 1 м (1500 м), 2 м (800 м), юніорський Чемпіонат України в прим. – 3 м (1500 м), Юнацький Командний Чемпіонат України – 3 м (1500 м).

Руслана ЦИХОЦЬКА (легка атлетика). Чемпіонат України – 2 м, Командний Чемпіонат України – 1 м, Чемпіонат України в прим. – 1 м (потрійний стрибок), учасниця Чемпіонату світу.

Михайло ЯВОРСЬКИЙ (легка атлетика). Юнацький Чемпіонат України в прим. – 1 м (400 м), Чемпіонат України в прим. – 1 м (4х400 м), Юнацький Командний Чемпіонат України – 1 м (400 м), юнацький Чемпіонат України (серед спортшкіл) – 2 м (200 м), 3 м (100 м), учасник юнацького Чемпіонату світу.

Богдана ЯЩУК (вільна боротьба). Молодіжний Чемпіонат Європи – 5 м (до 44 кг), Молодіжний Чемпіонат України – 1 м.

Примітка: спортсмени розташовані в алфавітному порядку.

***

Претенденти на звання спортсменів року на Буковині (неолімпійські види):

Костянтин Ільїн (богатирське багатоборство). Кубок Європи – 1 м, рекорд світу (підйом гантелі 100 кг – 11 разів за 1 хв.).

Павло Костенюк (силове багатоборство). Чемпіонат України – 1 м (категорія понад 110 кг).

Анна Беженар(панкратіон).Чемпіонат Європи – 1 м (Агон, ММА), 2 м (Ноу-гі),Чемпіонат України – 1 м (ММА, Агон, Ноу-гі), фінал Кубку України – 1 м (ММА, Агон).

Юрій Чижевський(панкратіон). Чемпіонат Європи – 1 м (ММА), 2 м(Агон), Чемпіонат України – 1 м (ММА, Агон), 2 м (Ноу-гі), фінал Кубку України – 1 м (ММА).

Олександр Доскальчук(панкратіон). Чемпіонат Європи 3 м (ММА), Чемпіонат України – 3 м (ММА), фінал Кубку України – 3 м (ММА).

Роман Скидан(панкратіон). Чемпіонаті світу серед юніорів (18-19 р.) – 1 м (Ноу-гі), 2 м (Агон, BJJ), Чемпіонат України – 2 м (BJJ), фінал Кубку України –2 м (Агон, Ноу-гі).

Денис Семенюк(панкратіон). Чемпіонат світу серед юніорів (18-19 р.) 1 м (ММА), 2 м (Ноу-гі), Чемпіонат України – 2 м (?), фінал Кубку України – 1 м (BJJ), 3 м (ММА).

Юрій Черкалюк (панкратіон). Чемпіонат України – 1 м (Агон, Ноу-гі, BJJ), 3 м (ММА).

Іван Бойчук (рукопашний бій). Чемпіонат Європи – 1 м особ. (65 кг), 1 м в команді (фул-контакт), Чемпіонат України – 1 м (фул-контакт).

Іван Зварич (рукопашний бій). Чемпіонат Європи – 1 м особ. (70 кг), 1 м в команді (фул-контакт), Чемпіонат України – 1 м (фул-контакт).

Тарас Мандрик (рукопашний бій). Чемпіонат Європи – 1 м особ. (90+ кг), 1 м в команді (лайт-контакт), Чемпіонат України – 3 м (фул-контакт), 2 м (лайт-контакт).

Петро Вакула (рукопашний бій). Чемпіонат Європи – 3 м (70 кг), 1 м в команді (лайт-контакт).

Юрій Озорович (рукопашний бій). Чемпіонат Європи – 3 м в команді (80 кг, фул-контакт), Чемпіонат України – 3 м (фул-контакт).

Михайло Головач (рукопашний бій). Чемпіонат Європи – 3 м особ. (90 кг, фул-контакт).

Василь Гуцул (рукопашний бій). Чемпіонат Європи – 3 м особ. (90 кг), 1 м в команді (лайт-контакт).

 

Євген Мотовилін (карате). Чемпіонат Європи серед регіонів – 3 м (командне куміте), Чемпіонат України – 1 м (особисте куміте, +84 кг), Прем’єр-ліги карате 1 – 4 м (підсумкове).

Валерій Чоботар (карате). Чемпіонат світу серед молоді – 1/8 фіналу (особисте куміте), Чемпіонат України серед молоді – 1 м (до 78 кг).

 

Олег Ясенецький (пауерліфтинг). Юніорський Чемпіонат світу – 3 м (категорія до 59 кг), юніорський Чемпіонат України – 1 м (2 рекорди України).

 

Ігор Лучак (унібій). Чемпіонат Європи U-20 (Росія) – 2 м (60 кг, класичний, лайт-контакт), Чемпіонат Європи U-17 (Азербайджан) – 2 м (60 кг, класичний), 3 м (лайт-контакт).

Олександр Григоращук (унібій). Чемпіонат Європи U-20 (Росія) – 3 м (65 кг, класичний).

Михайло Марандюк (складання шахових композицій). Чемпіонат світу – 1 м (багатоходівки), 2 м (триходівки).

Інна Трофіменкова (бодібілдинг). Чемпіонат світу – 3 місце (бодіфітнес), Кубок України – 3 м (бодіфітнес).

Ярослав Тарновецький (більярд). Чемпіонат світу – 1 м (Комбінована піраміда).

Микола Ткачук (гирьовий спорт). Чемпіонат світу – 1 м (юніори, сума двоборства, до 80 кг), 1 м (командна естафета), 3 м (сума двоборства).

Василь Лісютенко (кемпо). Чемпіонат світу – 1 м (ката, до 80 кг), 2 м (семі-контакт).

Примітка: спортсмени розташовані у випадковому порядку.

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.