Голосуємо за кращих спортсменів Буковини (олімпійські і неолімпійські види)

2

За підсумками інтернет-голосування визначаться кращі спортсмени Буковини 2013 р. серед олімпійських та неолімпійських видів спорту, яким дістануться іменні костюми від фірми Поляріс».

 12-13-Zirky-zirkam-slayd-shou-2-copy

Для участі в голосуванні ознайомтеся нижче з олімпійською та неолімпійською топ-10 2013, визначених за найбільшою сумою очок, набраних у трьох найвдаліших стартах сезону (спортсмени розташовані в алфавітному порядку), визначайтеся зі своїми симпатіями і проставте галочки в обох номінаціях напроти трьох претендентів, яких вважаєте найбільш гідними лідерства у відповідних десятках кращих за сезон.

Голосувати можна до 22.02.14 (19:00).polaris-logo

Претенденти на звання кращого спортсмена Буковині 2013 р. (олімпійські види)

  • Еміль ІБРАГІМОВ (легка атлетика) (32%, 296 Votes)
  • Наталія ЛУПУ (легка атлетика) (28%, 261 Votes)
  • Лідія СІЧЕНІКОВА (стрільба з лука) (19%, 176 Votes)
  • Тарас БИБИК (легка атлетика) (14%, 130 Votes)
  • Степан ГРЕКУЛ (бокс) (4%, 38 Votes)
  • Микола ЛАБОВСЬКИЙ (легка атлетика) (3%, 27 Votes)
  • Руслана ЦИХОЦЬКА (легка атлетика) (2%, 16 Votes)
  • Ігор ОМЕЛЬЧЕНКО (стрільба з лука) (1%, 12 Votes)
  • Денис ГРОМКО (велоспорт МТБ) (1%, 8 Votes)
  • Валентин СОБКО (стрільба з лука) (1%, 8 Votes)

Total Voters: 920

Loading ... Loading ...

***

Претенденти на звання кращого спортсмена Буковині 2013 р. (неолімпійські види)

  • Микола Ткачук (гирьовий спорт) (52%, 562 Votes)
  • Костянтин Ільїн (богатирське багатоборство) (19%, 204 Votes)
  • Іван Зварич (рукопашний бій) (18%, 198 Votes)
  • Тарас Мандрик (рукопашний бій) (4%, 46 Votes)
  • Іван Бойчук (рукопашний бій) (4%, 45 Votes)
  • Анна Беженар (панкратіон) (4%, 38 Votes)
  • Михайло Марандюк (шахові композиції) (3%, 37 Votes)
  • Ярослав Тарновецький (більярд) (3%, 33 Votes)
  • Роман Скидан (панкратіон) (1%, 15 Votes)
  • Василь Лісютенко (кемпо) (1%, 8 Votes)

Total Voters: 1 084

Loading ... Loading ...

***

Кращі спортсмени Буковині 2013 р. (олімпійські види)


Тарас БИБИК (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, «Динамо», тренери – Галина Лобоцька, Олег Лобанов, Ольга Бибик). Кращі результати сезону-2013: Чемпіонат Європи U-23 – 2 місце (800 м), Чемпіонат України – 2 м, Чемпіонат України в приміщенні – 1 місце, фіналіст Чемпіонату Європи в приміщенні (5 м), учасник Чемпіонату світу.

Степан ГРЕКУЛ (бокс, Шипинці Кіцманського району, «Україна», Андрій Грудей, Іван Собко). Юніорський Чемпіонат Європи – 2 м, Юніорський Чемпіонат України – 1 м.

Денис ГРОМКО (велоспорт маунтенбайк, Чернівці, ШВСМ, «Колос», Ілля Руссу, Олександр Мельник). Юніорський Чемпіонат України – 1 м (марафон), 1 м (гонка вгору), 1 м (крос-кантрі «з точки в точку»), 2 м (крос-кантрі).

Еміль ІБРАГІМОВ (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, «Україна», Геннадій Слюсарєв, Любов Слюсарєва, Віктор Бризгін). Чемпіонат України – 2 м (200 м), 3 м (100 м), Командний Чемпіонат України – 2 м (200 м), учасник Чемпіонату світу.

Микола ЛАБОВСЬКИЙ (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, «Колос»/«Динамо», Денис Тищук, Костянтин Степанцов, офіційний партнер – туркомплекс «АКВА-ПЛЮС»). Командний Чемпіонат Європи – 4 м (5000 м), 6 м (в команді), Командний Чемпіонат України – 1 м (5000 м).

Наталія ЛУПУ (легка атлетика, Чернівці/Новоселиця, ШВСМ, СК «Гешко», «Колос»/«Динамо», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина»). Чемпіонат Європи в прим. – 1 м (800 м), Чемпіонат України в прим. – 1 м (800 м), фіналістка Чемпіонату світу, «Діамантова ліга» (Осло) – 2 м, (800 м), Всеукраїнська Універсіада – 1 м (4х400 м).

Ігор ОМЕЛЬЧЕНКО (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, Освіта, Анатолій Єгоров, Наталя Піскоха). Юніорський Чемпіонат світу – 1/8 фіналу (ком.), Чемпіонат України – 3 м (мікс), 1/4 фіналу (ком).

Лідія СІЧЕНІКОВА (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, «Спартак»/«Динамо», Олег Осипенко, офіціний партнер – ДК «Полюс»). Юніорський Чемпіонат світу – 1 м (ком.), Чемпіонат України – 2 м (інд.), 3 м (мікс), Чемпіонат Європи в прим. – 1 м (ком.), юніорський рекорд Європи та світу в приміщенні, Юніорський Чемпіонат Європи в прим. – 1 м (інд.), Кубок України в прим. – 2 м (інд.), 2 м (ком.).

Валентин СОБКО (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, «Україна», Віталій Ярмистий). Юніорський Чемпіонат Європи в примі. – 4 м (інд.), 4 м (ком.), Юніорський Чемпіонат України в прим. – 5 м (інд.).

Руслана ЦИХОЦЬКА (легка атлетика, Чернівці, ШВСМ, ЗСУ/«Колос», Анатолій Голубцов, Геннадій Терехов). Чемпіонат України – 2 м, Командний Чемпіонат України – 1 м, Чемпіонат України в прим. – 1 м (потрійний стрибок), учасниця Чемпіонату світу.

***

Кращі спортсмени Буковини 2013 р. (неолімпійські види)

Анна Беженар (панкратіон, Чернівці, «Україна», Ігор Наконечний, офіціний партнер – ДК «Рома»).Чемпіонат Європи – 1 м (Агон, ММА), 2 м (Ноу-гі), Чемпіонат України – 1 м (ММА, Агон, Ноу-гі), фінал Кубку України – 1 м (ММА, Агон).

Іван Бойчук (рукопашний бій, Чернівці, Іван Штефюк, Руслан Адамович). Чемпіонат Європи – 1 м особ. (65 кг), 1 м в команді (фул-контакт), Чемпіонат України – 1 м (фул-контакт).

Іван Зварич (рукопашний бій, Чернівці, Іван Штефюк, Руслан Адамович). Чемпіонат Європи – 1 м особ. (70 кг), 1 м в команді (фул-контакт), Чемпіонат України – 1 м (фул-контакт).

Костянтин Ільїн (богатирське багатоборство, Чернівці, МНС). Кубок Центральної Європи – 1 м, рекорд світу (підйом гантелі 100 кг – 11 разів за 1 хв.).

Василь Лісютенко (кемпо, Чернівці). Чемпіонат світу – 1 м (ката, до 80 кг), 2 м (семі-контакт).

Тарас Мандрик (рукопашний бій, Чернівці, Іван Штефюк, Руслан Адамович). Чемпіонат Європи – 1 м особ. (90+ кг), 1 м в команді (лайт-контакт), Чемпіонат України – 3 м (фул-контакт), 1 м (лайт-контакт).

Михайло Марандюк (складання шахових композицій, Новоселиця, «Колос»). Чемпіонат світу – 1 м (багатоходівки), 2 м (триходівки), 2 м (команда).

Роман Скидан (панкратіон, Чернівці, «Україна», Ігор Наконечний, офіційний партнер – ДК «Рома»). Чемпіонаті світу серед юніорів (18-19 р.) – 1 м (Ноу-гі), 2 м (Агон, BJJ), Чемпіонат України – 2 м (BJJ), фінал Кубку України –2 м (Агон, Ноу-гі).

Ярослав Тарновецький (більярд, Чернівці, Ілля Осачук, Василь Тарновецький). Чемпіонат світу – 1 м (Комбінована піраміда), Кубок України (піраміда) – 2 м.

Микола Ткачук (гирьовий спорт, с. Романківці Сокирянського району, «Колос», Микола Камінський, Петро Івасюк, Юрій Щербина). Чемпіонат світу – 1 м (юніори, сума двоборства, до 80 кг), 1 м (командна естафета), 3 м (сума двоборства).

Примітка: спортсмени розташовані в алфавітному порядку.

***

Названі десятки кращих спортсменів Буковини 2013 р. (олімпійські і неолімпійські види)

***

Кращі спортсмени Буковини 2013 р. отримають іменні костюми

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

2 Комментарии

  1. Анна говорит

    Способный и целеустремленный парень!!!

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.