0

У понеділок, 10.02.14, у Чернівцях розпочалися групові змагання з баскетболу серед юнаків 8-9 класів в залік міської спартакіади школярів.

Одна з підгруп змагається у спортзалі ЗОШ №22, яка традиційно вважається «баскетбольною школою». На

В атаці лідер команди ЗОШ-1 Влад Довганюк

підтвердження цієї тези, місцева команда в 1 турі переграла представників військово-спортивного ліцею – 41:25. В іншому матчі команда ЗОШ №1, яка колись була в лідерах міського баскетболу, лише дві чверті змогла на рівних протистояти суперникам з ЗОШ-25, а потім, як кажуть, «посипалась». Правда, за першу школу всю гру «тягнули» молодші на декілька років учні. Як зауважили вчителі фізкультури – відомі футбольні арбітри Олег Найко і Валерій Шпирко, вони вирішили на перспективу «обкатати» молодших хлопців, серед яких декілька займаються баскетболом в спортшколі у знаного фахівця Юрія Барабанова. До слова, один із 7-класників Влад Довганюк, попри поразку своєї команди, був, напевно, кращим гравцем матчу.

Ще одна підгрупа гостює в гімназії №7, де баскетбол розвиває колишній гравець і начальник команди «Стріба» Олександр Яновицький.

Після першого етапу, як повідомив Юрій Барабанов, перші дві команди з 1, 3 та 5 підгруп продовжать боротьбу в ЗОШ №31, а по дві команди з 2, 4 і 6 підгруп зіграють у ЗОШ №33. На другому етапі вони гратимуть по коловій системі, але з врахуванням очок в очних двобоях на першому етапі. Потім переможці півфінальних підгруп зійдуться у матчі за перше місце, а другі призери розіграють «бронзу».

Інші результати будуть додані.

Група 1 (ЗОШ-27)

ЗОШ-27, ЗОШ-6, ліцей 4

ЗОШ-22 – військово-спортивний ліцей – 41:23 (5:2, 6:6, 16:8, 14:7)

ЗОШ-25 – ЗОШ-1 – 38:12 (11:6, 4:4, 9:2, 14:0)

ЗОШ-25: А. Чермак (2), О. Жиряда (9), В. Іванчук (15), Р. Шпанбукер (8), О. Антонов (2), В. Неміров, В. Варверюк (2), М. Дяконюк, В. Кушнір, В. Чсона.

ЗОШ-1: Андрій Герасимчук, Микола Мельничук (2), Юрій Мазурашу (2), Сергій Масенко, Влад Довганюк (8), Артур Країло.

ЗОШ-33-1, гімназія 3, ЗОШ-14, ЗОШ-33-2

З цієї групи до наступного етапу, найімовірніше, пройдуть перша команда ЗОШ-33 та гімназія №3.

Група 5 (ЗОШ-24)

ЗОШ-24, ліцей 3, ЗОШ-8, ЗОШ-41

У цій групі головні претенденти на дві путівки до наступного етапу – ЗОШ-8 і ЗОШ-24.

Група 6 (гімназія 7)

гімназія 7, ЗОШ-2, гімназія 6, ЗОШ-11

У цій групі достроково визначилися учасники наступного етапу, а хто з якого місця пройде визначиться в середу, 12.02.14, у матчі між гімназією №7 та ЗОШ №2.

Надзвичайно цікавим виявився матч першого ігрового дня між гімназією №7 та ЗОШ №11. Господарі майданчика за 10 сек. до завершення ігрового часу програвали 2 очки. 7-класник Микола Гунчак пішов в атаку, заробив штрафні кидки і, попри велику відповідальність і хвилювання, влучив два рази, перевівши матч в овертайм. Аби визначити переможця, командам довелося зіграти два овертайми. У другому гімназисти, яких тренує Олександр Яновицький, таки «дотиснули» гостей з ЗОШ-11.